4. decembrī noslēguma pasākumā tikās 16 skolēnu pašpārvalžu komandas, kuras bija pieteikušās konkursam “Vēlies – vēlē”. Konkursa gaitā skolu komandas tika aicinātas dokumentēt, kā skolēnu pašpārvalžu vēlēšanas atspoguļo skolēnu interešu izziņu un kā skolēnu intereses tiek pārstāvētas skolēnu pašpārvaldē. Par uzvarētājiem tika atzītas Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas un Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas komandas, kā arī visas komandas saņēma Pateicības rakstus.
Skolēnu pašpārvalžu konkurss “Vēlies – vēlē!” tika organizēts ar mērķi veicināt skolēnu pilsonisko līdzdalību un veidot jēgpilnas pašpārvalžu vēlēšanas. Konkursā piedalījās komandas no Alūksnes, Balviem, Daugavpils, Antūžiem, Jēkabpils, Iecavas, Rēzeknes, Valmieras, Jelgavas, Ventspils, Garozas, Liepājas, Kalētiem, Brocēniem. Katrā komandā darbojās pieci skolēni un skolotājs-konsultants. Konkursa žūrijā strādāja Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras projektu vadītāja Līva Elizabete Liepiņa, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas direktora vietniece audzināšanas darbā Justīne Buliņa-Pinka, biedrības “Pašpārvalžu atbalstam” pārstāve Brigita Medne un Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Roberts Kokins.
Žūrija par konkursa uzvarētājām atzina Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas un Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas komandas. Katra komanda noslēgumā arī saņēma Valsts izglītības satura centra Pateicības rakstu un rakstisku sava pieteikuma izvērtējumu.
Noslēguma pasākumā konkursa dalībniekus sveica Izglītības un zinātnes ministrijas Politikas iniciatīvu un attīstības departamenta direktora vietniece jaunatnes jomā Randa Ķenģe. Tāpat noslēguma pasākumā visas komandas noklausījās žūrijas atziņas par pieteikumos redzēto, kā arī ieteikumus par tēmām: “Vēlēšanas. Prezidents. Pašpārvalde. Vienots process vai atsevišķas daļas?”, “Prezidenta un pašpārvaldes darbības prioritātes. Kā veiksmīgāk veidot pašpārvaldes programmu?” un “Pilsoniskās līdzdalības aktivitātes – kādas ir iespējas?”. Pēc tam dalībnieki piedalījās žūrijas vadītās nodarbībās, iepazīstot ideju ģenerēšanas / viedokļu izzināšanas metodi “Ideju siena”. Pasākuma otrajā daļā dalībniekus ar iespējām savām idejām piesaistīt finansējumu iepazīstināja Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras ES programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” nodaļas vadītāja Diāna Bišofe un muzikāli iepriecināja grupa “Šlipse” – konkursantu vienaudži no Rīgas Doma kora skolas.