Citi jaunumi
Ilustratīvs attēls

Izglītības un zinātnes ministrijas un ziņu portāla "Delfi" kopīgi veidotā podkāstu jeb klausāmsarunu cikla "Zinātjauda” septītā sērija veltīta mūžizglītībai

"Vai ar vienu izglītību pietiek visam mūžam vai arī studentisko garu jāuztur mūžam dzīvu, kā iedibināt mācīšanos kā ikdienas nepieciešamību arī tad, kad universitāte jau sen kā pabeigta,” uz šiem un citiem jautājumiem tiek meklētas atbildes septītajā "Zinātjauda” sērijā.

Šajā "Zinātjauda” sarunā diskusijas vadītājs Artis Ozoliņš mūžizglītību pēta kopā ar Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes profesori un Sociālo un politisko pētījumu institūta direktori Aiju Zobenu un uzņēmuma "Accenture” Talantu studijas vadītāju Baltijā Zandu Arnavu.

Pirmajā podkāsta "Zinātjauda” sezonā kopumā septiņās sērijās tiek izzinātas tādas tēmas kā Covid-19 ietekme uz izglītību, lasītprasme, digitālā pratība, pilsoniskā izglītība, jaunieši un garīgā veselība, sabiedriskā zinātne, kā arī mūžizglītība.

"Zinātjauda” ir datos un pētījumos balstītas diskusijas starp pētniekiem un praktiķiem par Latvijas izglītības jomas jautājumiem, kas nozīmīgi ikvienam, tās ir sarunas, lai vairotu datos balstītu lēmumu pieņemšanu gan indivīdu, gan organizāciju, gan valsts mērogā.

Klausāmsarunu cikls pieejams ziņu portālā "Delfi", kā arī "Spotify" un "Apple Podcasts" platformās.

Izglītības un zinātnes ministrijas klausāmsarunu cikls "Zinātjauda" veidots ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu projektā Nr. 8.3.6.1/16/I/001 "Dalība starptautiskos izglītības pētījumos".