cedu01.jpg
Valsts izglītības satura centrs (VISC) atrodas Izglītības un zinātnes ministrijas ēkā, Rīgā, Vaļņu ielā 2, 7.stāvā (dažas daļas arī 6.stāvā)

Aktuālā informācija

Vispārējās izglītības pedagogu profesionālā pilnveide

Informācija par jau notikušajiem pasākumiem pieejama sadaļas arhīvā.

05.09.2016. I.Baranovska.
Aicinām pedagogus piedalīties Eiropas Padomes Pestalozzi seminārā Latvijā

No 4. līdz 7.oktobrim Latvijā notiks Eiropas Padomes Pestalozzi programmas seminārs "School-Based Professional Development". Savu dalību seminārā ir apstiprinājuši 15 izglītības profesionāļi no 13 Eiropas valstīm. Semināra mērķauditorija: skolu vadītāji, skolotāji, pedagogu izglītotāji. Semināru organizē Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar Eiropas Padomes Pestalozzi programmas sekretariātu. Darba valoda angļu. Dalībnieki tiek nodrošināti ar naktsmītnēm un ēdināšanu.
Pieteikuma anketu līdz 15. septembrim lūgums nosūtīt uz elektroniskā pasta adresi: lelde.putnina@visc.gov.lv.
Informācija pa tālruni: 67350961.
>> Semināra darba kārtība (angļu valodā)
>> Pieteikuma anketa [DOC]

11.03.2016. I.Baranovska.
Eiropas padomes Pestalozzi programmas piedāvājumi 2016. gadā

Eiropas Padomes Pestalozzi programma 2016. gadā piedāvā dažādas profesionālās pilnveides iespējas pedagogiem:

 • Eiropas Padomes semināri un darbnīcas. Šajā gadā vēl ir iespējams pieteikties uz semināriem Kiprā, Andorā, Norvēģijā, Vācijā, Moldovā, Austrijā, Igaunijā un Baltkrievijā.
 • Vasaras skolas:
  1) Dažādi skolēni un dažādi skolotāji  mācās kopā, lai veidotu  labāku nākotni (Diversity of learners and diversity of teachers: learning together for a better future) no 26.jūnija līdz 3.jūlijam norisināsies Bad Wildbad, Vācijā;
  2) Fiziskās aktivitātes un sports demokrātijai un cilvēktiesībām (Physical Education and Sports for Democracy and Human Rights) no 15.- 27. augustam notiks senajā Olimpijā, Grieķijā.
 • Moduļi treneriem:
  1) Stiprināt izglītības lomu demokrātijas veicināšanā (Strengthening Education for Democracy). A modulis notiks 2016.gada 4.-7. oktobrī, Strasbūrā; Francijā;
  2) No holokausta  piemiņas līdz radikalizācijas un noziegumu novēršanas pret cilvēci (From the rememberence of the Holocaust to the prevention of radicalisation and crimes against humanity). A modulis notiks 2016.gada 1.-4. novembrī, Strasbūrā, Francijā.

Par šiem un citiem Pestalozzi programmas piedāvājumiem un pieteikšanās noteikumiem vairāk varat lasīt programmas mājas lapā: http://www.coe.int/en/web/pestalozzi  vai  jautāt programmas koordinatorei Intai Baranovskai: elektroniskais pasts: inta.baranovska@visc.gov.lv; tālrunis: 67350961, 29338667

Sadaļas arhīvs