Valsts mācību priekšmetu olimpiāžu rezultātu apkopojums 2016./2017.m.g.

Meklēšanas laukā ieraksta jebkuru vārdu vai frāzi, kas tiek meklēta, piemēram, izglītības iestādes nosaukums vai izglītojamā uzvārds, vai novads u.c. Būs atrasti visi ieraksti, kuros minēts ievadītais vārds vai frāze.

Vārds, uzvārds Novads, pilsēta Mācību iestāde Mācību priekšmets Iegūtā vieta
Elza Gārša Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Bioloģija 1
Ingus Jānis Pretkalniņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija 2
Sofija Matisone Rīga Rīgas 10.vidusskola Bioloģija 2
Reinis Cirpons Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija 2
Rihards Puplovskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija 3
Ivo Siņicins Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Bioloģija 3
Eduards Bērziņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija 3
Ričards Kauliņš Salacgrīvas novads Salacgrīvas vidusskola Bioloģija 3
Kristaps Arkliņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Ernests Auziņš Rīga RTU Inženierzinātņu vidusskola Bioloģija 1
Iļja Belovolovs Rīga Rīgas 92.vidusskola Bioloģija 2
Arianda Jonāne Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Bioloģija 2
Artūrs Sokolovskis Ventspils Ventspils Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija 2
Pauls Valdovskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija 3
Arturs Sergejevs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija 3
Austris Mazurs Rēzekne Rēzeknes 5.vidusskola Bioloģija 3
Mārtiņš Robežnieks Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Bioloģija 3
Artis Galvanovskis Jelgava Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola Bioloģija Atzinība
Andrejs Makarovs Rīga Rīgas 40.vidusskola Bioloģija Atzinība
Sindija Kezika Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Liene Nitiša Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Marta Dambe Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Bioloģija 1
Anitra Zīle Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija 2
Lāsma Neiceniece Līvānu novads Rudzātu vidusskola Bioloģija 2
Līna Nerina Gludiņa Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija 2
Staņislavs Kurašs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija 3
Alise Melne Olaines novads Olaines 1.vidusskola Bioloģija 3
Laima Kampa Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Bioloģija 3
Evija Medika Daugavpils Daugavpils 3.vidusskola Bioloģija 3
Leons Ālītis Ventspils Ventspils Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Evelīna Valtere Rīga RTU Inženierzinātņu vidusskola Bioloģija Atzinība
Venija Kalniņa Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Madara Bērziņa Rīga Rīgas 69.vidusskola Bioloģija 1
Dāvids Rubens Līvānu novads Rudzātu vidusskola Bioloģija 2
Elza Vagale Krāslavas novads Krāslavas pamatskola Bioloģija 2
Toms Ekmanis Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Bioloģija 2
Maksims Kudeikins Ogres novads Ogres Valsts ģimnāzija Bioloģija 2
Kristaps Korņejevs Cesvaines novads Cesvaines vidusskola Bioloģija 3
Anete Mālkalne Smiltenes novads Smiltenes vidusskola Bioloģija 3
Dins Mironovs Rēzekne Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija 3
Paula Luīze Biteniece Siguldas novads Siguldas 1.pamatskola Bioloģija 3
Vladislavs Kohanovskis Daugavpils Daugavpils Saskaņas pamatskola Bioloģija 3
Katrīne Freidenfelde Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Bioloģija 3
Markuss Dzintars Priekules novads Priekules vidusskola Bioloģija 3
Madara Ūdre Rēzekne Rēzeknes Katoļu vidusskola Bioloģija Atzinība
Linda Novika Daugavpils Daugavpils Saskaņas pamatskola Bioloģija Atzinība
Aleksejs Popovs Rīga Rīgas 10.vidusskola Bioloģija Atzinība
Gints Ernests Bauda Mārupes novads Mārupes vidusskola Ekonomika 1
Kamila Ščerbakova Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Ekonomika 1
Jānis Berģis Viesītes novads Viesītes vidusskola Ekonomika 1
Darja Gridasova Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola- licejs Ekonomika 2
Ralfs Jankovskis Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Ekonomika 2
Elīza Gerdiņa Dundagas novads Dundagas vidusskola Ekonomika 2
Vairis Stramkalis Olaines novads Olaines 1.vidusskola Ekonomika 2
Elvis Dredžels Iecavas novads Iecavas vidusskola Ekonomika 2
Arturs Petrovs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola- licejs Ekonomika 2
Romāns Vereteņņikovs Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Ekonomika 2
Artis Skujiņš Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Ekonomika 3
Artis Artūrs Brodiņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ekonomika 3
Ruslans Aleksejevs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ekonomika 3
Arturs Simanovskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ekonomika 3
Edvards Tomass Šneps Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ekonomika 3
Sergejs Jaunzems Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola- licejs Ekonomika 3
Jevgenijs Morguls Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Ekonomika 3
Linda Kamola Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Ekonomika 3
Enija Elizabete Gulbe Rīga Rīgas Valsts 3.ģimnāzija Ekonomika Atzinība
Stanislavs Jefimovs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola- licejs Ekonomika Atzinība
Gļebs Gagarins Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola- licejs Ekonomika Atzinība
Alisa Maļuhina Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ekonomika Atzinība
Dmitrijs Sokolovs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ekonomika Atzinība
Viktorija Vereteņņikova Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Ekonomika Atzinība
Ruslans Aleksejevs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Filozofija 1
Eduards Bērziņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Filozofija Atzinība
Reinis Cirpons Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Filozofija 1
Milana Drugoveiko Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Filozofija Atzinība
Kārlis Džeriņš Liepāja Liepājas Valsts 1.ģimnāzija Filozofija Atzinība
Agnese Gavare Jēkabpils Jēkabpils 3.vidusskola Filozofija Atzinība
Daniels Marks Heincis Jūrmala Majoru vidusskola Filozofija 2
Linda Ingeborga Kronberga Valmiera Valmieras Valsts ģimnāzija Filozofija Atzinība
Megija Marija Liesma Ogres novads Ogres Valsts ģimnāzija Filozofija Atzinība
Laura Nelsone Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Filozofija 3
Letīcija Aleksandra Petrova Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Filozofija 2
Gunda Sila Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Filozofija 3
Samanta Sozvirska Krāslavas novads Krāslavas Valsts ģimnāzija Filozofija 3
Matīss Šņukuts Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Filozofija 2
Liāna Žaļeviča Limbažu novads Limbažu novada ģimnāzija Filozofija 3
Olivers Prānis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 1
Mārtiņš Dāvis Apsītis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 1
Vilhelms Cinis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 2
Kristers Kokars Aizkraukles novads Aizkraukles novada vidusskola Fizika 2
Kārlis Šusters Rīga Rīgas Juglas vidusskola Fizika 3
Alekss Daniels Šipicins Liepāja Liepājas A.Puškina 2.vidusskola Fizika 3
Rolands Lopatko Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 3
Andris Aleksandrs Priedītis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika Atzinība
Sandra Siliņa Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Fizika Atzinība
Ingvars Vitenburgs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 1
Jānis Hūns Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Fizika 2
Agnis Salmiņš Rīga RTU Inženierzinātņu vidusskola Fizika 2
Antons Miščenko Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 3
Andrejs Sizovs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 3
Pauls Daugulis Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Fizika Atzinība
Eduards Spāģis Liepāja Liepājas Valsts 1.ģimnāzija Fizika Atzinība
Pauls Valdovskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 1
Emīls Azanda Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 1
Ivars Dille Rīga RTU Inženierzinātņu vidusskola Fizika 2
Mārtiņš Robežnieks Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Fizika 2
Stanislavs Jefimovs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Fizika 3
Edgars Kalsnavs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 3
Vladislavs Aščeulovs Rīga RTU Inženierzinātņu vidusskola Fizika Atzinība
Edvards Tomass Šneps Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika Atzinība
Pēteris Zvejnieks Rīga RTU Inženierzinātņu vidusskola Fizika Atzinība
Reinis Irmejs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 1
Gints Ernests Bauda Mārupes novads Mārupes vidusskola Fizika 2
Krišjānis Višņevskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 2
Aleksejs Jeļisejevs Rīga Puškina licejs Fizika 3
Ingus Jānis Pretkalniņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 3
Edgars Daugulis Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Fizika Atzinība
Tomass Vaivods Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika Atzinība
Alise Brizgo Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 2
Viktorija Greidāne Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Justs Munics Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 1
Laura Katrīna Selecka Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 3
Anna Kazačkova Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 3
Melanija Kutuzova Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Beata Mošaka Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Sofija Šļamova Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 2
Germans Veidemanis Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 3
Ļubova Zaharenkova Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 1
Patrīcija Jukša Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 3
Ieva Knoka Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Nikolīna Rūtenberga Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 2
Alma Štēbele Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 1
Darja Bespalova Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 3
Gvanca Kecbaja Rīga Rīgas Purvciema vidusskola Franču valoda Atzinība
Dāvids Korjakovskis Liepāja Liepājas pilsētas 12.vidusskola Franču valoda 1
Timurs Ragozins Daugavpils Daugavpils 9.vidusskola Franču valoda 3
Luka Rehviašvili Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Uļjana Žukova Liepāja Liepājas pilsētas 12.vidusskola Franču valoda 2
Eriks Ernests Dekoneks Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 3
Leo Krugļikovs Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 1
Sintija Lapiņa Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Greta Stjade Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 2
Pavels Lindermans Rīga Rīgas 40.vidusskola Franču valoda 1
Aleksandra Ofrosimova Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 3
Daniils Rybins Daugavpils Daugavpils 9.vidusskola Franču valoda Atzinība
Staņislavs Luka Stroževs Rīga Rīgas 40.vidusskola Franču valoda 2
Katrīna Bičevska Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 1
Valērija Budo Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 3
Rimma Levina Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Oskars Stinka Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 2
Viktorija Molokoviča Liepāja Liepājas pilsētas 12.vidusskola Franču valoda 1
Evelīna Možeitoviča Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 2
Tīna Šipkēvica Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Jekaterina Uļjanova Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Franču valoda 3
Anete Bērziņa Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Arina Jermakova Daugavpils Daugavpils 3.vidusskola Franču valoda 3
Sindija Meiere Ogres novads Ogres Valsts ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Stefi Pinsone Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Franču valoda 1
Jevgenijs Pipčenko Liepāja Liepājas 7.vidusskola Franču valoda 2
Rodijs Ronis Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija 1
Rihards Borskis Jēkabpils Jēkabpils 3.vidusskola Ģeogrāfija 1
Iļja Belovolovs Rīga Rīgas 92.vidusskola Ģeogrāfija 1
Krišjānis Kucins Madonas novads Madonas Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija 1
Mārtiņš Robežnieks Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Ģeogrāfija 2
Ansis Bernards Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija 2
Eduards Osis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ģeogrāfija 2
Miks Bleija Ropažu novads Ropažu vidusskola Ģeogrāfija 2
Rūdolfs Golubovs Rīga Ziemeļvalstu ģimnāzija Ģeogrāfija 2
Ēriks Kasparenoks Rēzekne Rēzeknes 5.vidusskola Ģeogrāfija 2
Jaroslavs Grigaļuns Rīga Rīgas Daugavgrīvas vidusskola Ģeogrāfija 3
Arta Gribēna Liepāja Liepājas Valsts 1.ģimnāzija Ģeogrāfija 3
Matīss Mirošņikovs Ventspils Ventspils Valsts 1.ģimnāzija Ģeogrāfija 3
Mārtiņš Marks Gataviņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ģeogrāfija 3
Vairis Stramkalis Olaines novads Olaines 1.vidusskola Ģeogrāfija 3
Laura Drunka Madonas novads Madonas Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija 3
Dainis Sondors Rēzekne Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija Ģeogrāfija 3
Roberts Pavlovskis Rīga RTU Inženierzinātņu vidusskola Ģeogrāfija 3
Sabīne Rasa Vīra Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Ģeogrāfija 3
Ilva Viļuma Skrīveru novads Andreja Upīša Skrīveru vidusskola Ģeogrāfija 3
Artis Alksnis Alūksnes novads Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija 3
Rebeka Birziņa Madonas novads Madonas Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija Atzinība
Reinis Jirgens Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ģeogrāfija Atzinība
Toms Briģis Ozolnieku novads Ozolnieku vidusskola Ģeogrāfija Atzinība
Lauris Freimanis Rīga Rīgas Centra humanitārā vidusskola Ģeogrāfija Atzinība
Kārlis Bošs Gulbenes novads Gulbenes novada valsts ģimnāzija Ģeogrāfija Atzinība
Rūta Podze Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ģeogrāfija Atzinība
Jānis Magone Dagdas novads Dagdas vidusskola Ģeogrāfija Atzinība
Egija Paslauska Salas novads Salas vidusskola Ģeogrāfija Atzinība
Iļja  Čaikovskis Rīga ISMA vidusskola PREMJERS Informātika 1
Jegors Baļzins Rīga Rīgas 96.vidusskola Informātika 1
Emīls Romanis Saldus novads Druvas vidusskola Informātika 2
Renāts Jurševskis Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Informātika 2
Lūkass Teofils Valcis Liepāja Liepājas Valsts 1.ģimnāzija Informātika 2
Niks Derums Saldus novads Druvas vidusskola Informātika 3
Vladimirs Ščigoļevs Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Informātika 3
Dzintars Klušs Rīga Iļģuciema vidusskola Informātika 3
Emīls Didzis Saldus novads Saldus vidusskola Informātika 3
Eduards Gaņkins Rīga Rīgas 88.vidusskola Informātika Atzinība
Kristofers Barkāns Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija,
Tehniskās jaunrades nams Annas 2
Informātika Atzinība
Agnis  Salmiņš Rīga RTU Inženierzinātņu vidusskola Informātika Atzinība
Raivis Atteka Brocēnu novads Brocēnu vidusskola Informātika Atzinība
Ingus Jānis Pretkalniņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika 1
Aleksandrs Zajakins Rīga Rīgas 89.vidusskola Informātika 1
Raitis Rūsiņš Kriķis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika 2
Roberts Leonārs  Svarinskis Jūrmala Jūrmalas Valsts ģimnāzija Informātika 2
Reinis Cirpons Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika 2
Emīls Čunčulis Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Informātika 3
Stanislavs  Jefimovs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Informātika 3
Arsēnijs Nitijevskis Rīga Rīgas 96.vidusskola Informātika 3
Maksims Pogumirskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika 3
Edgars Straumanis Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Informātika Atzinība
Uko Kokņevičs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika Atzinība
Mārtiņš Mežulis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika Atzinība
Valters Mednis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika Atzinība
Madara Ūdre Rēzekne Rēzeknes Katoļu vidusskola Ķīmija 1
Anete Patrīcija Raiskuma Ogres novads Ogres Valsts ģimnāzija Ķīmija 1
Dāvids Rubens Līvānu novads Rudzātu vidusskola Ķīmija 2
Alekss Daniels Šipicins Liepāja Liepājas A.Puškina 2.vidusskola Ķīmija 2
Matīss Sondars Riebiņu novads Galēnu pamatskola Ķīmija 2
Henriks Bērmanis Auces novads Auces vidusskola Ķīmija 2
Vinsents Sivačovs Daugavpils Daugavpils krievu vidusskola-licejs Ķīmija 3
Filips Ēcis Talsu novads Talsu Kristīgā vidusskola Ķīmija 3
Daņiils Smirnovs Rīga Rīgas Rīnūžu vidusskola Ķīmija 3
Mārtiņš Dāvis Apsītis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 3
Mihails Labutkins Daugavpils Daugavpils krievu vidusskola-licejs Ķīmija 3
Andris Aleksandrs Priedītis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Kirils Bondars Rīga Rīgas 89.vidusskola Ķīmija Atzinība
Sanija Amanda Opse Rīga Rīgas Valsts 3.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Gvido Vintergollers Valmiera Valmieras Valsts ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Māris Koniševs Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Ķīmija 1
Anna Marija Sumrova Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 1
Gustavs Jānis Mežciems Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 2
Staņislavs Kurašs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 2
Jānis Mārtiņš Raudis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 2
Alens Šņepsts Rīga RTU Inženierzinātņu vidusskola Ķīmija 2
Marija Ivanova Rīga RTU Inženierzinātņu vidusskola Ķīmija 3
Alisa Turukova Daugavpils Daugavpils krievu vidusskola-licejs Ķīmija 3
Rūta Podze Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 3
Olavs Rāciņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 3
Eduards Spāģis Liepāja Liepājas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 3
Nikolas Teivāns Rīga Rīgas 22.vidusskola Ķīmija 3
Artem Ubaidullaev Rīga RTU Inženierzinātņu vidusskola Ķīmija 3
Ralfs Visockis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Jēkabs Solovjovs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Arturs Atvars Liepāja Liepājas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Emīls Azanda Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 1
Vladislavs Aščeulovs Rīga RTU Inženierzinātņu vidusskola Ķīmija 1
Roberts Ziediņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 2
Ēriks Vilunas Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 2
Maksims Pogumirskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 2
Austris Mazurs Rēzekne Rēzeknes 5.vidusskola Ķīmija 2
Everita Annemarija Samuša Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 2
Lauma Tumašova Preiļu novads J.Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija Ķīmija 3
Ernests Auziņš Rīga RTU Inženierzinātņu vidusskola Ķīmija 3
Arianda Jonāne Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Ķīmija 3
Līva Vita Kaufmane Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Ķīmija 3
Meinards Skrinda Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Ķīmija 3
Vladislava Kurtukova Rīga Rīgas 95.vidusskola Ķīmija Atzinība
Mihails Šatļikovs Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Arsenijs Nitijevskis Rīga Rīgas 96.vidusskola Ķīmija Atzinība
Margarita Fomenko Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 1
Rihards Puplovskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 1
Ksenija Korotkaja Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 2
Reinis Cirpons Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 2
Reinis Irmejs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 2
Uko Kokņevičs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 3
Aija Gudkova Rēzekne Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 3
Beāte Krūze Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 3
Edgars Grapmanis-Skubiņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 3
Artūrs Mazarevičs Rīga Rīgas Juglas vidusskola Ķīmija 3
Jeļizaveta Pahara Liepāja Liepājas pilsētas 12.vidusskola Ķīmija 3
Rihards Ruska Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Žans-Pols El Haže Rīga Rīgas 51.vidusskola Ķīmija Atzinība
Aleksandra Kamenska Jūrmala Jūrmalas Mežmalas vidusskola Ķīmija Atzinība
Adele Bea Cipste Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Milana Moreva Aizkraukles novads Aizkraukles novada vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) 1
Aurēlija Pastare Daugavpils Daugavpils krievu vidusskola-licejs Latviešu valoda (mazākumtautību) 1
Sofija Viļenska Jūrmala Jūrmalas Mežmalas vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) 1
Samanta Afanaseviča Daugavpils novads Salienas vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) 2
Arina Šepovalova Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Latviešu valoda (mazākumtautību) 2
Natālija Vernere Rīga Rīgas Purvciema vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) 2
Elīna Gaile Līvānu novads Līvānu 2.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) 3
Elīza Marija Jevstigņejeva Ādažu novads Ādažu vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) 3
Liāna Ponomarenko Jelgava Jelgavas 5.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) 3
Jūlija Presņakova Daugavpils Daugavpils krievu vidusskola-licejs Latviešu valoda (mazākumtautību) 3
Anastasija Iļjahova Rīga Rīgas 65.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Samanta Kuzņecova Daugavpils Daugavpils 10.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Viktorija Ļeškeviča Valmiera Valmieras 2.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Reinis Martinovs Aizkraukles novads Aizkraukles novada vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Julija Zabrodina Daugavpils Daugavpils krievu vidusskola-licejs Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Antra Adiene Kandavas novads Kandavas K.Mīlenbaha vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Diāna Baltiņa Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Keitija Bārbale Limbažu novads Pāles pamatskola Latviešu valoda Atzinība
Alise Gucane Ķekavas novads Privātā pamatskola "Gaismas tilts 97" Latviešu valoda Atzinība
Renāte Kārkliņa Mazsalacas novads Mazsalacas vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Abigeila Keirāne Jūrmala Jūrmalas Alternatīvā skola Latviešu valoda Atzinība
Elza Martinova Gulbenes novads Lizuma vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Agnese Mašņikova Ludzas novads Ludzas pilsētas ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Anna Luīze Rezevska Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Dinija Salasgrāve Bauskas novads Bauskas pilsētas pamatskola Latviešu valoda Atzinība
Aurēlija Usačova Rēzeknes novads Nautrēnu vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Anastasija Dementjeva Preiļu novads Preiļu 1.pamatskola Latviešu valoda 1
Anna Iesalniece Dundagas novads Dundagas vidusskola Latviešu valoda 1
Marta Liepiņa Ventspils Ventspils 4.vidusskola Latviešu valoda 1
Teodors Muzis Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Latviešu valoda 1
Inga Barvika Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Latviešu valoda 2
Madara Linna Ēvalde Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Latviešu valoda 2
Aleksandra Gailīte Rīga Andreja Pumpura Rīgas 11.pamatskola Latviešu valoda 2
Ieva Sudraba Aizputes novads Māteru Jura Kazdangas pamatskola Latviešu valoda 2
Ilmārs Štolcers Līvānu novads Līvānu 1.vidusskola Latviešu valoda 2
Annija Aleksandra Vītola Ķekavas novads Privātā pamatskola "Gaismas tilts 97" Latviešu valoda 2
Luīze Vita Bortiņa Amatas novads Zaubes pamatskola Latviešu valoda 3
Everita Dunce Rūjienas novads Rūjienas vidusskola Latviešu valoda 3
Toms Gelpers Rīga Rīgas Kultūru vidusskola Latviešu valoda 3
Mērija Elizabete Kalniņa Rīga Rīgas 64.vidusskola Latviešu valoda 3
Atis Krebss Rīga Pamatskola "Rīdze" Latviešu valoda 3
Laura Kristīne Kulbe Auces novads Auces vidusskola Latviešu valoda 3
Izolde Bernadeta Ozoliņa Valmiera Valmieras Viestura vidusskola Latviešu valoda 3
Ilva Plociņa Preiļu novads Preiļu 1.pamatskola Latviešu valoda 3
Terēze Roze Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Latviešu valoda 3
Lūcija Luīza Žogla Rīga Rīgas 64.vidusskola Latviešu valoda 3
Māra Karlsone             Madonas novads Madonas Valsts ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Laura Kļaviņa Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Ernests Mednis Alūksnes novads Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Elīza Ance Muska Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Mārtiņš Robežnieks Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Līva Marta Roze Alūksnes novads Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Elīza Šaule Saldus novads Druvas vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Adrija Voiciša Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Una Zvirbule Rīga Iļģuciema vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Tīna Žmuida Gulbenes novads Gulbenes vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Elza Marta Ruža Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Latviešu valoda 1
Laura Tutāne Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 1
Annija Vaivode Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 1
Kate Annija Auziņa Tukuma novads Tumes vidusskola Latviešu valoda 2
Melisa Kaškura Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 2
Elīza Spurdziņa Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Latviešu valoda 2
Lauma Tumašova Preiļu novads Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 2
Ilva Viļuma Skrīveru novads A.Upīša Skrīveru vidusskola Latviešu valoda 2
Daniela Zālīte Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Latviešu valoda 2
Karolīna Auziņa Bauskas novads Bauskas Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 3
Ieva Bērziņa Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Latviešu valoda 3
Arianda Jonāne Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 3
Santa Lempa Viļānu novads Viļānu vidusskola Latviešu valoda 3
Viktorija Marčuka Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 3
Marta Metuzāle Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Latviešu valoda 3
Valters Artūrs Mičulis Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 3
Dace Preisa Brocēnu novads Brocēnu vidusskola Latviešu valoda 3
Valērija Rakša Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Latviešu valoda 3
Katrīna Veitnere Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 3
Lūcija Vērdiņa Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Latviešu valoda 3
Vilhelms Cinis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Leonora Fiļa Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Sandra Siliņa Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Matemātika 1
Mārtiņš Dāvis Apsītis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Filips Ēcis Talsu novads Talsu Kristīgā vidusskola Matemātika 2
Andris Aleksandrs Priedītis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Marina Rediko Ventspils Ventspils Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Rebeka Stuģe Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Ansis Vaišļa Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Matemātika 2
Lūkass Teofils Valcis Liepāja Liepājas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Jegors Baļzins Rīga Rīgas 96.vidusskola Matemātika 3
Baiba Bataraga Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Poļina Bulatņikova Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Matīss Dambergs Mārupes novads Mārupes vidusskola Matemātika 3
Olivers Prānis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Jānis Pudāns Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Uga Kalendris Mārupes novads Mārupes vidusskola Matemātika Atzinība
Agija Leice Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Elza Vagale Krāslavas novads Krāslavas pamatskola Matemātika Atzinība
Elizaveta Gavrilova Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Andrejs Sizovs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Artems Ubaidullaevs Rīga RTU Inženierzinātņu vidusskola Matemātika 1
Anete Valnere Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Viljams Blūms Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Pauls Daugulis Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Matemātika 2
Līna Nerina Gludiņa Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Paula Amrei Hainz Neretas novads Neretas J. Jaunsudrabiņa vidusskola Matemātika 2
Renāts Jurševskis Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Matemātika 2
Viesturs Jūlijs Lasmanis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Darja Reuta Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Agnis Salmiņš Rīga RTU Inženierzinātņu vidusskola Matemātika 2
Dāvis Šterns Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Annemarija Apine Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Margarita Džeriņa Preiļu novads Preiļu Valsts ģimnāzija Matemātika 3
Eduards Gaņkins Rīga Rīgas 88.vidusskola Matemātika 3
Liang Jiayi Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Matemātika 3
Staņislavs Kurašs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Mārtiņš Smilgājs Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Matemātika 3
Valērija Višņauskaite Ventspils Ventspils 2.vidusskola Matemātika 3
Rēzija Granta Dobeles novads Dobeles Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Marta Hanna Hansone Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Anne Margrēta Kāknēna Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Gustavs Jānis Mežciems Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Pauls Nartišs Krāslavas novads Krāslavas Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Valts Ņikitins Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Olavs Rāciņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Anastasija Šļapina Jelgava Jelgavas Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Diāna Zariņa Valmiera Valmieras Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Valts Rinalds Zariņš Salaspils novads Salaspils 1.vidusskola Matemātika Atzinība
Arta Židele Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Stanislavs Jefimovs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Matemātika 1
Aleksejs Nazarovs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Maksims Pogumirskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Vladislavs Aščeulovs Rīga RTU Inženierzinātņu vidusskola Matemātika 2
Roberts Dobelis Rīga RTU Inženierzinātņu vidusskola Matemātika 2
Anna Krapivina Rīga Rīgas 72.vidusskola Matemātika 2
Rūta Ozoliņa Valmiera Valmieras Valsts ģimnāzija Matemātika 2
Agnese Upīte Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Ēriks Vilunas Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Kristaps Bruners Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Matemātika 3
Elīza Cepurniece Alojas novads Alojas Ausekļa vidusskola Matemātika 3
Linda Gaižauska Bauskas novads Uzvaras vidusskola Matemātika 3
Andrejs Makarovs Rīga Rīgas 40.vidusskola Matemātika 3
Egīls Arvīds Skrūzmanis Viesītes novads Viesītes vidusskola Matemātika 3
Kirils Timofejevs Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Matemātika 3
Ivars Dille Rīga RTU Inženierzinātņu vidusskola Matemātika Atzinība
Anita Ilze Gulbe Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Timurs Sņetkovs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Edvards Tomass Šneps Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Estere Šverna Rīga RTU Inženierzinātņu vidusskola Matemātika Atzinība
Lauma Tumašova Preiļu novads Preiļu Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Reinis Cirpons Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Uko Kokņevičs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Ingus Jānis Pretkalniņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Artūrs Banga Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Lūcija Dalbiņa Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Mihails Fjodors Jerjomins Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Viktors Lipskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Andris Škutāns Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Ruslans Aleksejevs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Reinis Irmejs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Aleksejs Jeļisejevs Rīga Puškina licejs Matemātika 3
Alberts Šilvans Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Gints Ernests Bauda Mārupes novads Mārupes vidusskola Matemātika Atzinība
Edgars Daugulis Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Daniels Keziks Rīga ISMA vidusskola Premjers Matemātika Atzinība
Raitis Rūsiņš Kriķis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Pāvels Visvaldis Mackevičs-Maņko Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Matemātika Atzinība
Ieva Pakalna Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Arturs Petrovs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Matemātika Atzinība
Arianda Jonāne Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Vācu valoda Atzinība
Simeons Leščenko Liepāja Liepājas A. Puškina 2.vidusskola Vācu valoda Atzinība
Anastasija Ratņikova Rīga Rīgas 34.vidusskola Vācu valoda Atzinība
Una Šlanka Rīga Rīgas Juglas vidusskola Vācu valoda Atzinība
Katrīna Barševska Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Vācu valoda 1
Pavels Hlushko Rīga J. G. Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola Vācu valoda 1
Otto Asmuss Kokneses novads I. Gaiša Kokneses vidusskola Vācu valoda 2
Norberts Buzijans Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Vācu valoda 2
Katrin Kirch Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Vācu valoda 2
Selma Teodora Levrence Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Vācu valoda 2
Natālija Šreibere Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Vācu valoda 2
Romi Veide Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Vācu valoda 2
Jūlija Almana Rīga Rīgas 25.vidusskola Vācu valoda 3
Jana Boļmante Rīga RTU Inženierzinātņu vidusskola Vācu valoda 3
Mārtiņš Gailis Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Vācu valoda 3
Anastasija Gailuma Rēzekne Rēzeknes 2.vidusskola Vācu valoda 3
Nikolajs Mihejevs Rīga Privāta vidusskola “Klasika” Vācu valoda 3
Liene Nitiša Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Vācu valoda 3
Viktorija Pankratova Rīga Rīgas 40.vidusskola Vācu valoda 3
Mārtiņš Reiss Liepāja Liepājas vakara /maiņu/ vidusskola Vācu valoda 3
Dāvids Krists Balodis Talsu novads Talsu pamatskola Vēsture Atzinība
Diāna Baltiņa Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Vēsture Atzinība
Marija Burceva Rēzekne Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzija Vēsture Atzinība
Mihaēls Doroņins Pāvilostas novads Pāvilostas vidusskola Vēsture Atzinība
Mērija Elizabete Kalniņa Rīga Rīgas 64.vidusskola Vēsture Atzinība
Aleksandra Kasakovska Salaspils novads Salaspils  1.vidusskola Vēsture Atzinība
Patricija Mikele Jūrmala Jūrmalas Valsts ģimnāzija Vēsture Atzinība
Rinalds Rozenfelds Rīga Ziemeļvalstu ģimnāzija Vēsture Atzinība
Helēna Smiltniece Rīga Rīgas Centra humanitārā vidusskola Vēsture Atzinība
Mareks Uminskis Rīga Rīgas Valsts 3.ģimnāzija Vēsture Atzinība
Andris Gailis Jēkabpils novads Dignājas pamatskola Vēsture 1
Teodors Muzis Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Vēsture 1
Madara Gaile Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Vēsture 2
Kristofers Grauds Rīga Rīgas 25.vidusskola Vēsture 2
Aleksejs Popovs Rīga Rīgas 10.vidusskola Vēsture 2
Dāvids Rubens Līvānu novads Rudzātu vidusskola Vēsture 2
Svjatoslavs Ustenko Rīga Rīgas 40.vidusskola Vēsture 2
Dārta Valdovska Tukuma novads Tukuma 2.pamatskola Vēsture 2
Paula Luīze Biteniece Siguldas novads Siguldas 1.pamatskola Vēsture 3
Eriks Ernests Dekoneks Rīga Rīgas Franču licejs Vēsture 3
Anastasija Dementjeva Preiļu novads Preiļu 1.pamatskola Vēsture 3
Gustavs Dravants Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Vēsture 3
Jānis Platacis Krāslavas novads Krāslavas pamatskola Vēsture 3
Agris Ratniks Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Vēsture 3
Agneta Rāte Rīga Rīgas Pļavnieku pamatskola Vēsture 3
Roberts Reikmanis Rīga Rīgas 49.vidusskola Vēsture 3
Severīns Valpēteris Rīga Rīgas Valsts 3.ģimnāzija Vēsture 3
Ieva Laila Kalniņa Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Vēsture Atzinība
Laura Ramona Rozīte Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Vēsture Atzinība
Toms Skrinda Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Vēsture Atzinība
Kristiāna Skutele Preiļu novads Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija Vēsture Atzinība
Matīss Šņukuts Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Vēsture Atzinība
Rihards Borskis Jēkabpils Jēkabpils 3.vidusskola Vēsture 1
Laura Kļaviņa Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Vēsture 1
Diāna Bariņa Pļaviņu novads Pļaviņu novada ģimnāzija Vēsture 2
Beatrise Bensone Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Vēsture 2
Bernards Kudiņš Rēzekne Rēzeknes Katoļu vidusskola Vēsture 2
Viktorija Marčuka Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Vēsture 2
Madara Ratniece Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Vēsture 2
Elīna Briede Rīga Rīgas Kultūru vidusskola Vēsture 3
Milana Drugoveiko Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Vēsture 3
Ernests Grabusts Rēzekne Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzija Vēsture 3
Kristīne Laizāne Rēzeknes novads Nautrēnu vidusskola Vēsture 3
Artūrs Liepiņš Rīga Rīgas Juglas vidusskola Vēsture 3
Daniels Adrians Vasiļjevs Rīga Rīgas Valsts 3.ģimnāzija Vēsture 3
Jekaterina Ksenija Baranovska Daugavpils Daugavpils Centra vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 3
Paula Gurejeva Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība Atzinība
Viola Daniela Kiseļova Dagdas novads Ezernieku vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 2
Evelīna Līna Petroviča Talsu novads Valdemārpils vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 3
Kamila Siliņa Daugavpils Daugavpils Saskaņas pamatskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība Atzinība
Marta Anete Vinniņa Ventspils Ventspils Valsts 1. gimnāzija Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 2
Kellija Znotiņa Līvānu novads Līvānu 1.vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 1
Dāvis Juris Viļķins Naukšēnu novads Naukšēnu novada vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība Atzinība
Kristaps Turlais Vecumnieku novads Vecumnieku vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība Atzinība
Raivis Liepa Saldus novads Druvas vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība Atzinība
Rūdolfs Brahmanis Alūksnes novads Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība Atzinība
Rūdolfs Gailis Naukšēnu novads Naukšēnu novada vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība Atzinība
Edvards Stupāns Preiļu novads Preiļu 1.pamatskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 1
Kristaps Elvis Kļaviņš Tērvetes novads Annas Brigaderes pamatskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 1
Artjoms Raņņijs Līvānu novads Jaunsilavas pamatskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 2
Kalvis Kalcenavs Rūjienas novads Rūjienas vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 2
Kaspars Kukainis Ventspils Ventspils 4.vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 2
Kirils Lohmatovs Olaines novads Olaines 2.vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 2
Roberts Lataka Auces novads Auces vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 2
Andrejs Kovaļskis Olaines novads Olaines 2.vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 3
Gļebs Moldovans Salas novads Salas vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 3
Kristaps Adamovičs Rēzekne Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 3
Kristers Jankevičs Tērvetes novads Augstkalnes vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 3
Lūkass Keišs Ventspils Ventspils Centra sākumskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 3
Pēteris Vietnieks Vecumnieku novads Vecumnieku vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 3
Ričards Rumps Ventspils novads Ugāles vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 3
Aldis Jānis Pivars Rūjienas novads Rūjienas vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība Atzinība
Emīls Plušs Rugāju novads Eglaines pamatskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība Atzinība
Ilmārs Duncis Naukšēnu novads Naukšēnu novada vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība Atzinība
Ričards Kondratjevs Mazsalacas novads Mazsalacas vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība Atzinība
Ričards Ķerģis Balvu novads Balvu Valsts ģimnāzija Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība Atzinība
Sandis Nesaule Ikšķiles novads Tīnūžu pamatskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība Atzinība
Tomass Everts Balodis Burtnieku novads Rencēnu pamatskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība Atzinība
Harijs Ločmelis Balvu novads Balvu Valsts ģimnāzija Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 1
Henriks Bērmanis Auces novads Auces vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 1
Klāvs Kristians Sproģis Rūjienas novads Rūjienas vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 1
Armands Audzers Daugavpils novads Vaboles vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 2
Daniels Rudzītis Naukšēnu novads Naukšēnu novada vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 2
Ditmārs Voitiņš Preiļu novads Preiļu 1.pamatskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 2
Domeniks Svikša Rēzekne Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 2
Jānis Driksna Rēzekne Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 2
Sandis Livzenieks Balvu novads Balvu Valsts ģimnāzija Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 2
Didzis Putilovs Ogres novads Ogres 1.vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 3
Dīvs Krūzmanis Auces novads Auces vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 3
Edijs Vaivods Preiļu novads Preiļu 1.pamatskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 3
Edmunds Bērziņš Auces novads Auces vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 3
Gatis Gorodničijs rēzekne Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 3
Gvido Grinvalds Ventspils Venspils 4.vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 3
Lauris Liepiņš Salacgrīvas novads Salacgrīvas vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 3
Lauris Uglanovs Rūjienas novads Rūjienas vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 3
Nils Samulis Auces novads Auces vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 3
Rihards Pirsko Rūjienas novads Rūjienas vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība Atzinība
Kalvis Jurgelis Vecumnieku novads Vecumnieku vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 1
Intars Jomants Auces novads Auces vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 2
Kristaps Razminovičs Valmiera Valmieras vājdzird.bērnu internātvsk.-attīstības centrs Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 3
Pēteris Ceimers Lielvārdes novads Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 3
Marta Agnese Asare Vecpiebalgas novads Vecpiebalgas vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība Atzinība
Alina Černiša Rīga Rīgas 15.vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība Atzinība
Arta Gorina Carnikavas novads Carnikavas pamatskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība Atzinība
Betija Ķezbere Limbažu novads Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība Atzinība
Paula Lībeka Liepāja Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība Atzinība
Dagne Tuče Rēzeknes novads Maltas vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība Atzinība
Anna Videniece Ventspils novads Popes pamatskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība Atzinība
Tīna Jātniece Ventspils Ventspils Centra sākumskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 1
Marta Pundure Vecpiebalgas novads Vecpiebalgas vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 1
Emīlija Silkalne Rīga Rīgas 64.vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 1
Katrīna Atholde Rīga Rīgas 49.vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 2
Viktorija Deiko Daugavpils Daugavpils 11 .pamatskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 2
Evelīna Dudareva Daugavpils Daugavpils Centra vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 2
Marija Spruģevica Ventspils Ventspils Valsts 1.ģimnāzija Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 2
Margarita Suhoparova Rīga Rīgas Daugavgrīvas vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 2
Samanta Bernāne Rīga Rīgas Teikas vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 3
Ērika Krista Boitmane Ventspils Ventspils Centra sākumskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 3
Santa Cakule Preiļu novads Preiļu 1.pamatskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 3
Paula Molodavčenko Ludzas novads Ludzas pilsētas ģimnāzija Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 3
Ketija Rakstiņa Balvu novads Balvu pamatskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 3
Kristiāna Zvirbule Līvānu novads Jaunsilavas pamatskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 3
Ieva Evita Eglīte Limbažu novads Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība Atzinība
Anna Kučika Daugavpils Daugavpils Centra vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība Atzinība
Agnese Bule Rīga Rīgas Hanzas vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 1
Ermīne Krustāne Rēzekne Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 1
Alīda Anspoka Preiļu novads Preiļu 1.pamatskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 2
Paula Luīze Biteniece Siguldas novads Siguldas 1.pamatskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 2
Amanda Blāķe Rūjienas novads Rūjienas vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 2
Amanda Kristena Jakse Ventspils novads Popes pamatskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 2
Viktorija Kolomažņikova Daugavpils Daugavpils Saskaņas pamatskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 2
Daniela Kūla Rīga Rīgas 64.vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 2
Maruta Sosnare Ogres novads Ogres Valsts ģimnāzija Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 2
Diāna Vanaga Rīga Rīgas 64.vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 2
Rēzija Marta Zegnere Ventspils novads Popes pamatskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 2
Jana Jasmīne Biržmane Rūjienas novads Rūjienas vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 3
Laila Ozoliņa Naukšēnu novads Naukšēnu novada vidusskola Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 3
Lauma Skarbinīka Rēzekne Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija Mājturība un tehnoloģijas un mājsaimniecība 3
Vārds, uzvārds Novads, pilsēta Mācību iestāde Mācību priekšmets Iegūtā vieta