Valsts mācību priekšmetu olimpiāžu rezultātu apkopojums 2015./2016.m.g.

Meklēšanas laukā ieraksta jebkuru vārdu vai frāzi, kas tiek meklēta, piemēram, izglītības iestādes nosaukums vai izglītojamā uzvārds, vai novads u.c. Būs atrasti visi ieraksti, kuros minēts ievadītais vārds vai frāze.

Vārds, uzvārds Novads, pilsēta Mācību iestāde Mācību priekšmets Iegūtā vieta
Annija Kliemane Skrundas novads Skrundas vidusskola Bioloģija 1
Lāsma Neiceniece Līvānu novads Rožupes pamatskola Bioloģija 1
Jana Popova Daugavpils Daugavpils Saskaņas pamatskola Bioloģija 1
Marta Dambe Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Bioloģija 2
Sofija Novicka Jaunpiebalgas novads Jaunpiebalgas vidusskola Bioloģija 2
Anitra Zīle Jūrmala Jūrmalas Valsts ģimnāzija Bioloģija 2
Austris Mazurs Rēzekne Rēzeknes 5.vidusskola Bioloģija 2
Leons Ālītis Ventspils Ventspils Valsts 1.gimnāzija Bioloģija 3
Signija Betima Baranovska Raunas novads Drustu pamatskola Bioloģija 3
Laura Liepiņa Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Bioloģija 3
Evija Medika Daugavpils Daugavpils 3.vidusskola Bioloģija 3
Pauls Daugulis Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Polina Gaļiča Rīga Rīgas Pārdaugavas pamatskola Bioloģija Atzinība
Ineta Gritāne Viļānu novads Viļānu vidusskola Bioloģija Atzinība
Artis Galvanovskis Jelgava Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola Bioloģija Atzinība
Nataļja Mališa Daugavpils Daugavpils 3.vidusskola Bioloģija Atzinība
Sindija Kezika Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Bioloģija 1
Elza Gārša Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Bioloģija 2
Dāvids Rubens Līvānu novads Rudzātu vidusskola Bioloģija 3
Alise Anna Stīpniece Siguldas novads Siguldas 1.pamatskola Bioloģija 3
Ernests Auziņš Rīga RTU Inženierzinātņu vidusskola Bioloģija 3
Liene Nitiša Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Bioloģija 3
Evelīna Pivrika Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Bioloģija 3
Arturs Sergejevs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija 3
Venija Kalniņa Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Laima Kampa Vecumnieku novads Valles vidusskola Bioloģija Atzinība
Liāna Krievāne Salas novads Salas vidusskola Bioloģija Atzinība
Maksims Kudeikins Ogres novads Ogres Valsts ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Linda Novika Rēzekne Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Sofija Matisone Rīga Rīgas 10.vidusskola Bioloģija 1
Sintija Zepa Madonas novads Madonas Valsts ģimnāzija Bioloģija 1
Valts Krūmiņš Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Bioloģija 1
Ričards Kauliņš Salacgrīvas novads Salacgrīvas vidusskola Bioloģija 2
Aleksandra Boikova Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija 2
Olga Rogoženko Rīga Rīgas 10.vidusskola Bioloģija 3
Ksenija Tarasova Rīga Rīgas Valsts 3.ģimnāzija Bioloģija 3
Ņikita Trojanskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija 3
Kirils Veļikijs Jēkabpils Jēkabpils 3.vidusskola Bioloģija 3
Agnese Upīte Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija 3
Petra Zeltiņa Babītes novads Babītes vidusskola Bioloģija 3
Kristaps Arkliņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija 3
Reinis Cirpons Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija 3
Ivo Siņicins Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Bioloģija 3
Evelīna Valtere Daugavpils Daugavpils Saskaņas pamatskola Bioloģija Atzinība
Uko Kokņevičs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Ksenija Poliščuka Rīga Rīgas 10.vidusskola Bioloģija Atzinība
Matīss Šņukuts Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Anrijs Kristians Ābele Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Emīls Kalugins Ventspils Ventspils Valsts 1.gimnāzija Bioloģija Atzinība
Vaclavs Korženevskis Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Bioloģija Atzinība
Elīza Ilze Malceniece Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Dainis Bass Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ekonomika 1
Matīss Kiršfelds Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ekonomika 1
Evita Ločmele Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ekonomika 1
Gints Ernests Bauda Mārupes novads Mārupes vidusskola Ekonomika 2
Ivans Jānis Binders Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Ekonomika 2
Evita Kairiša Dagdas novads Dagdas vidusskola Ekonomika 2
Paula Kalniņa Rīga Rīgas 6.vidusskola Ekonomika 2
Darja Ņevedomska Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Ekonomika 2
Emīls Ozoliņš Ogres novads Ogres 1.vidusskola Ekonomika 2
Jānis Berģis Viesītes novads Viesītes vidusskola Ekonomika 3
Pēteris Bērziņš Valmiera Valmieras 5.vidusskola Ekonomika 3
Pāvels Bogdanovs Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Ekonomika 3
Gļebs Gagarins Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Ekonomika 3
Mikus Dāvis Liepiņš Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Ekonomika 3
Arturs Petrovs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Ekonomika 3
Sandis Ludvigs Studers Iecavas novads Iecavas vidusskola Ekonomika 3
Rūdolfs Dāvis Spuris Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ekonomika Atzinība
Elīza Gerdiņa Dundagas novads Dundagas vidusskola Ekonomika Atzinība
Edgars Indriksons Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Ekonomika Atzinība
Linda Kamola Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Ekonomika Atzinība
Eduards Lapiņš Rīga Privātskola "Laisma" Ekonomika Atzinība
Ralfs Gothards Bite Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 1
Vladimirs Ščigoļevs Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Fizika 1
Mārtiņš Ciekurs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 2
Eduards Puišis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 2
Kristiāns Križmanis Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Fizika 3
Marija Ostrovska Rīga Rīgas 22.vidusskola Fizika 3
Agnis Salmiņš Līvānu novads Līvānu 1.vidusskola Fizika 3
Renāts Jurševskis Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Fizika Atzinība
Daniels Rožko Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Fizika Atzinība
Eduards Spāģis Liepāja Liepājas Katoļu pamatskola Fizika Atzinība
Edgars Kalsnavs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika Atzinība
Rūta Ozoliņa Valmiera Valmieras Valsts ģimnāzija Fizika Atzinība
Ruslans Aleksejevs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika Atzinība
Raivis Ulsts Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika Atzinība
Artūrs Babris Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 1
Edvards Tomass Šneps Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 1
Elvis Dapševičs Rīga RTU Inženierzinātņu vidusskola Fizika 2
Stanislavs Jefimovs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Fizika 3
Artis Ivo Pencis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 3
Reinis Irmejs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 1
Ingus Jānis Pretkalniņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 1
Ēriks Vilunas Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 2
Gints Ernests Bauda Mārupes novads Mārupes vidusskola Fizika 2
Edgars Daugulis Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Fizika 2
Žans-Pols El Haže Rīga Rīgas 51.vidusskola Fizika 3
Aleksejs Jeļisejevs Rīga Puškina licejs Fizika 3
Krišjānis Višņevskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 3
Krišjānis Puduls Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 1
Roberts Džeriņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 2
Reinis Frēlihs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 2
Valts Krūmiņš Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Fizika 2
Miks Mežvēvers Ogres novads Ogres 1.vidusskola Fizika 2
Emīls Melders Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 3
Normunds Ralfs Strautnieks Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 3
Tomass Vaivods Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika Atzinība
Martins Kuzņecovs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika Atzinība
Jēkabs Mežinskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika Atzinība
Aleksejs Prostjakovs Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Fizika Atzinība
Rolands Frīdemanis Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Laura Selecka Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 2
Justs Munics Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 3
Oļesja Mihailova Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 3
Glorija Sledzevska Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Roberts Dambergs Rīga Žila Verna Rīgas franču skola Franču valoda 1
Darja Bespalova Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Pavels Lindermans Rīga Rīgas 40.vidusskola Franču valoda Atzinība
Timurs Ragozins Daugavpils Daugavpils 9.vidusskola Franču valoda 1
Dāvids Korjakovskis Liepāja Liepājas pilsētas 12.vidusskola Franču valoda 3
Emili Lele Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 2
Anastasija Lebedeva Rīga Rīgas 40.vidusskola Franču valoda 2
Stanislavs Stroževs Rīga Rīgas 40.vidusskola Franču valoda 1
Marianna Griķe Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 3
Alise Mazore Rīga Rīgas 40.vidusskola Franču valoda Atzinība
Uljana Žukova Liepāja Liepājas pilsētas 12.vidusskola Franču valoda Atzinība
Eriks Ernests Dekoneks Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Rūdolfs Ulmanis Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Nikolīna Lote Rūtenberga Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 2
Olavs Raciņš Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 3
Leo Kruglikovs Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 1
Oskars Stinka Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 1
Sabīna Novicka Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 2
Stanislavs Kurašs Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Veronika Šukajeva Rīga J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola Franču valoda Atzinība
Eva Kostareva Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 2
Nika Kutuzova Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 1
Anna Karamiševa Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 3
Valērija Budo Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Irina Česnokova Rīga Rīgas 40.vidusskola Franču valoda Atzinība
Katrīna Bičevska Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 1
Elizabete Laviņa Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 2
Zane Grēta Grants Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 3
Marta Metuzāle Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Franču valoda 2
Evelīna Možeitovica Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 1
Luīza Rieksta Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Franču valoda 3
Elizabete Gaile Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Anna Agnese Pētersone Siguldas novads Siguldas pilsētas vidusskola Franču valoda Atzinība
Anastasija Podlužnaja Daugavpils Daugavpils 3.vidusskola Franču valoda Atzinība
Zane Koļesņikova Rīga Rīgas Hanzas vidusskola Franču valoda 2
Alisa Uzariņa Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 3
Alise Baidekalne Rīga Rīgas Centra humanitārā ģimnāzija Franču valoda 3
Anna Markova Rīga Rīgas 40.vidusskola Franču valoda 1
Niks Avišāns Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija Atzinība
Gints Ernests Bauda Mārupes novads Mārupes vidusskola Ģeogrāfija Atzinība
Hardijs Drullis Liepāja Liepājas Valsts 1.ģimnāzija Ģeogrāfija Atzinība
Aivars Dunskis Krāslavas novads Krāslavas Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija Atzinība
Kārlis Raimonds Eniņš Ventspils novads Ugāles vidusskola Ģeogrāfija Atzinība
Reinis Frēlihs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ģeogrāfija Atzinība
Krišjānis Kucins Madonas novads Madonas Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija Atzinība
Viesturs Liniņš Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Ģeogrāfija Atzinība
Alise Pokšāne Rīga Rīgas 64.vidusskola Ģeogrāfija Atzinība
Anrijs Kristians Ābele Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ģeogrāfija 1
Rihards Borskis Jēkabpils Jēkabpils 3.vidusskola Ģeogrāfija 1
Rodijs Ronis Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija 1
Iļja Belovolovs Rīga Rīgas 92.vidusskola Ģeogrāfija 2
Ansis Bernards Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija 2
Ernests Dzelme Mārupes novads Mārupes vidusskola Ģeogrāfija 2
Rūdolfs Golubovs Rīga Ziemeļvalstu ģimnāzija Ģeogrāfija 2
Matīss Mirošņikovs Ventspils Ventspils Valsts 1.ģimnāzija Ģeogrāfija 2
Armands Ostrovskis Rēzekne Rēzeknes 5.vidusskola Ģeogrāfija 2
Ēriks Kasparenoks Rēzekne Rēzeknes 5.vidusskola Ģeogrāfija 3
Valts Krūmiņš Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija 3
Roberts Kukainis Ventspils Ventspils 4.vidusskola Ģeogrāfija 3
Maksims Latkovskis Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Ģeogrāfija 3
Mikus Dāvis Liepiņš Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Ģeogrāfija 3
Mārtiņš Robežnieks Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Ģeogrāfija 3
Artūrs Šilaks Rīga Rīgas 95.vidusskola Ģeogrāfija 3
Justīne Širina Rēzekne Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija Ģeogrāfija 3
Ilva Viļuma Skrīveru novads Andreja Upīša Skrīveru vidusskola Ģeogrāfija 3
Sergejs Protčenko Rīga Rīgas 88.vidusskola Informātika Atzinība
Sandra Siliņa Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Informātika Atzinība
Ēriks Vilunas Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika Atzinība
Jegors Baļzins Rīga Rīgas 96.vidusskola Informātika 1
Niks Derums Saldus novads Saldus 1.vidusskola Informātika 1
Arsēnijs Nitijevskis Rīga Rīgas 96.vidusskola Informātika 2
Roberts Leonārs Svarinskis Jūrmala Pumpuru vidusskola Informātika 2
Raitis Rūsiņš Kriķis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika 2
Aleksandrs Zajakins Rīga Rīgas 89.vidusskola Informātika 2
Eduards Gaņkins Rīga Rīgas 88.vidusskola Informātika 3
Renāts Jurševskis Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Informātika 3
Maksims Pogumirskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika 3
Uko Kokņevičs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika Atzinība
Ēriks Petrovs Rīga Rīgas 22.vidusskola Informātika Atzinība
Valters Strods Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Informātika Atzinība
Aleksejs Popovs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika 1
Ingus Jānis Pretkalniņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika 1
Emīls Čunčulis Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Informātika 2
Artūrs Aleksandrovičs Rīga Rīgas 88.vidusskola Informātika 3
Daniels Keziks Rīga ISMA vidusskola Premjers Informātika 3
Aleksandrs Konopackis Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola.-licejs Informātika 3
Valters Mednis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika 3
Varis Vecpuisis Rīga Rīgas Tālmācības vidusskola Informātika 3
Viktorija Čečeleva Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Vladimirs Ščigoļevs Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Ķīmija 1
Artems Ubaidullaevs Rīga Rīgas 86.vidusskola Ķīmija 1
Rūta Podze Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Ķīmija 2
Jānis Mārtiņš Raudis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 2
Jēkabs Solovjovs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 2
Anna Marija Sumrova Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Ķīmija 2
Liene Beāte Arnicāne Siguldas novads Siguldas 1.pamatskola Ķīmija 3
Polina Gaļiča Rīga Rīgas Pārdaugavas pamatskola Ķīmija 3
Renāts Jurševskis Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Ķīmija 3
Staņislavs Kurašs Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Ķīmija 3
Nikolas Teivāns Rīga Rīgas 22.vidusskola Ķīmija 3
Arta Židele Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Ķīmija 3
Arturs Atvars Liepāja Liepājas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Beāte Beķere Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Margarita Pašņina Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Pauls Purviņš Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Ieva Siksaliete Daugavpils Daugavpils Saskaņas pamatskola Ķīmija Atzinība
Alise Anna Stīpniece Siguldas novads Siguldas 1.pamatskola Ķīmija Atzinība
Alisa Turukova Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Ķīmija Atzinība
Ennata Viļuma Daugavpils Daugavpils Saskaņas pamatskola Ķīmija Atzinība
Vladislavs Asčeulovs Rīga RTU Inženierzinātņu vidusskola Ķīmija 1
Roberts Ziediņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 1
Emīls Azanda Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 2
Everita Annemarija Samuša Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 2
Lauma Tumašova Preiļu novads Preiļu Valsts ģimnāzija Ķīmija 2
Diana Jermolova Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Ķīmija 3
Anna Krapivina Rīga Rīgas 72.vidusskola Ķīmija 3
Austris Mazurs Rēzekne Rēzeknes 5.vidusskola Ķīmija 3
Maksims Pogumirskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 3
Pauls Valdovskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 3
Ēriks Vilunas Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 3
Miļena Dīle Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Līva Vita Kaufmane Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Nataļja Mališa Daugavpils Daugavpils 3.vidusskola Ķīmija Atzinība
Rūta Ozoliņa Valmiera Valmieras Valsts ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Margarita Fomenko Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 1
Rihards Puplovskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 1
Žans-Pols El Haže Rīga Rīgas 51.vidusskola Ķīmija 2
Uko Kokņevičs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 2
Rihards Ruska Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 2
Reinis Cirpons Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 3
Aija Gudkova Rēzekne Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 3
Roberts Kampe Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 3
Laura Buka Preiļu novads Preiļu Valsts ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Beāte Krūze Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Sofija Matisone Rīga Rīgas 10.vidusskola Ķīmija Atzinība
Eduards Osis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Jeļizaveta Pahara Liepāja Liepājas pilsētas 12.vidusskola Ķīmija Atzinība
Arturs Petrovs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Ķīmija Atzinība
Aleksandra Boikova Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Kārlis Dzenis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Edijs Kauranens Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Jānis Dāvis Osipovs Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Ritums Cepītis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 1
Nauris Narvaišs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 1
Gļebs Jeršovs Rīga Rīgas 10.vidusskola Ķīmija 2
Ņikita Trojanskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 2
Haralds Baunis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 3
Valts Krūmiņš Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Ķīmija 3
Artūrs Šilaks Rīga Rīgas 95.vidusskola Ķīmija 3
Marta Batmanova Rīga Rīgas 34.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) 1
Milana Moreva Aizkraukles novads Aizkraukles 1.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) 1
Margo Malašenoka Rēzekne Rēzeknes 6.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Ksenija Zabalujeva Preiļu novads Preiļu 2.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) 2
Julija Jacina Daugavpils Daugavpils 3.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) 3
Anna Marija Skudra Rīga Rīgas Itas Kozakēvičas Poļu vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) 2
Kristīna Stepanova Rīga Rīgas 10.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) 2
Artūrs Aukšpols Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Latviešu valoda (mazākumtautību) 3
Vinsents Sivačovs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Anastasija Kolosova Līvānu novads Līvānu 2.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) 3
Sintija Saleniece Rīga Rīgas 33.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Alisa Mazore Rīga Rīgas 40.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Amanda Krūze Rīga Rīgas Purvciema vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Marta Dobkeviča Daugavpils J.Pilsudska Daugavpils Valsts poļu ģimnāzija Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Andrejs Fokins Rīga Rīgas Purvciema vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Ērika Bobrova Liepāja Liepājas pilsētas 12.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Daiga Abramāne Ciblas novads Ciblas vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Keitija Bārbale Limbažu novads Pāles pamatskola Latviešu valoda Atzinība
Madara Buša Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Madara Linna Ēvalde Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Rūdolfs Golubovs Rīga Ziemeļvalstu ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Elīna Ivanova Baldones novads Baldones vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Liega Krasovska Skrīveru novads Andreja Upīša Skrīveru vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Annija Krūmiņa Engures novads Lapmežciema pamatskola Latviešu valoda Atzinība
Betija Deina Muižniece Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Latviešu valoda 1
Ance Timbare Skrundas novads Skrundas vidusskola Latviešu valoda 1
Diāna Paula Upmale Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 1
Lote Katrīna Cērpa Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 2
Anastasija Dementjeva Preiļu novads Preiļu 1.pamatskola Latviešu valoda 2
Laura Dičeva Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Latviešu valoda 2
Anna Lūse Rīga Rīgas Ezerkrastu pamatskola Latviešu valoda 2
Alise Melne Olaines novads Olaines 1.vidusskola Latviešu valoda 2
Undīne Saleniece Ērgļu novads Ērgļu vidusskola Latviešu valoda 2
Alise Zita Zeidaka Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Latviešu valoda 2
Anitra Zīle Jūrmala Jūrmalas Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 2
Annemarija Apine Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 3
Dinija Burda Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 3
Toni Anželo Fernandes Rēzeknes novads Kaunatas vidusskola Latviešu valoda 3
Renāte Grudule Garkalnes novads Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola  Latviešu valoda 3
Evita Malnača Rīga Rīgas 64.vidusskola Latviešu valoda 3
Ilmārs Mežaraups Ilūkstes novads Bebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskola Latviešu valoda 3
Karīna Rožkova Ogres novads Ogres 1.vidusskola Latviešu valoda 3
Kārlis Taube Saulkrastu novads Zvejniekciema vidusskola Latviešu valoda 3
Elizabete Ločmele Valmiera Valmieras Viestura vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Linda Vismane Rīga Rīgas Imantas vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Dana Esteri Damlamajana Baldones novads Baldones vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Lelde Kalniņa Skrīveru novads Andreja Upīša Skrīveru vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Niklāvs Ņikiforovs Vecumnieku novads Vecumnieku vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Guna Brenda Pogule Salacgrīvas novads Salacgrīvas vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Ieva Ozola Aizputes novads Aizputes vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Džūlija Rodenkirhena Iecavas novads Iecavas vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Paula Roznere Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Paula Elmere Ogres novads Ogres Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 1
Anda Garole Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Latviešu valoda 1
Sabīne Anna Irbe Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 1
Raimonds Ķirķis Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 1
Mārtiņš Ručevskis Gulbenes novads Gulbenes novada valsts ģimnāzija Latviešu valoda 1
Zane Grudule Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Latviešu valoda 2
Melisa Kaškura Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 2
Marta Metuzāle Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Latviešu valoda 2
Maija Olšteina Rīga Rīgas Valsts 3.ģimnāzija Latviešu valoda 2
Amanda Razma Liepāja J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola Latviešu valoda 2
Elīza Spurdziņa Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Latviešu valoda 2
Annija Ušacka Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Latviešu valoda 2
Andrejs Reinis Zitmanis Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 2
Katalīna Bernāne Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 3
Līga Gradovska Alūksnes novads Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 3
Līva Kalme Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Latviešu valoda 3
Elvisa Katrīna Lambrekse Dobeles novads Dobeles Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 3
Viktorija Marčuka Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 3
Ēriks Ralfs Matulis Smiltenes novads Smiltenes Centra vidusskola Latviešu valoda 3
Laura Līva Paļuma Limbažu novads Limbažu novada ģimnāzija Latviešu valoda 3
Annija Rošāne Ogres novads Ogres Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 3
Artjoms Soboļevs Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 3
Čiro Federiko Tipaldi Rīga Rīgas Franču licejs Latviešu valoda 3
Matīss Rihards Vilcāns Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Latviešu valoda 3
Tīna Žmuida Gulbenes novads Gulbenes vidusskola Latviešu valoda 3
Pauls Daugulis Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Dāvis Lakstīgala Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Rolands Lūsis Skrīveru novads Andreja Upīša Skrīveru vidusskola Matemātika Atzinība
Mārcis Magone Salacgrīvas novads Liepupes vidusskola Matemātika Atzinība
Raimonds Šīrants Beverīnas novads J.Endzelīna Kauguru pamatskola Matemātika Atzinība
Anda Židele Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Viesturs Jūlijs Lasmanis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Gustavs Jānis Mežciems Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Olavs Rāciņš Rīga Rīgas Franču licejs Matemātika 1
Agnis Salmiņš Līvānu novads Līvānu 1.vidusskola Matemātika 1
Artem Ubaidullaev Rīga Rīgas 86.vidusskola Matemātika 1
Viljams Blūms Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Renāts Jurševskis Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Matemātika 2
Anna Elizabete Pildava Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Kristofers Simsons Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Vladimirs Ščigoļevs Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Matemātika 2
Alisa Turukova Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Matemātika 2
Eduards Gaņkins Rīga Rīgas 88.vidusskola Matemātika 3
Elizaveta Gavrilova Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Rēzija Granta Dobeles novads Dobeles Valsts ģimnāzija Matemātika 3
Estere Karlīna Jakovļeva Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Valts Ņikitins Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Elizabete Paļonova Rīga Rīgas 10.vidusskola Matemātika 3
Daniels Rožko Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Matemātika 3
Andrejs Sizovs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Valērija Višņauskaite Ventspils Ventspils 2.vidusskola Matemātika 3
Emīls Azanda Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Ilze Barone Mārupes novads Mārupes vidusskola Matemātika Atzinība
Alina Bondarenko Rīga Rīgas 10.vidusskola Matemātika Atzinība
Darja Gridasova Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Matemātika Atzinība
Nataļja Mališa Daugavpils Daugavpils 3.vidusskola Matemātika Atzinība
Vjačeslavs Matvejevs Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Matemātika Atzinība
Gusts Svens Pētersons valkas novads Valkas ģimnāzija Matemātika Atzinība
Kārlis Šermuksītis Tukuma novads Tukuma 2.vidusskola Matemātika Atzinība
Lauma Tumašova Preiļu novads Preiļu Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Aleksandrs Jakovļevs Rīga Rīgas 92.vidusskola Matemātika 1
Maksims Pogumirskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Edvards Tomass Šneps Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Ēriks Vilunas Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Roberts Dobelis Rīga RTU Inženierzinātņu vidusskola Matemātika 2
Anna Krapivina Rīga Rīgas 72.vidusskola Matemātika 2
Gerda Miezere Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Matemātika 2
Matīss Mirošņikovs ventspils Ventspils 1.ģimnāzija Matemātika 2
Aleksejs Nazarovs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Rūta Ozoliņa Valmiera Valmieras Valsts ģimnāzija Matemātika 2
Estere Šverna Rīga RTU Inženierzinātņu vidusskola Matemātika 2
Agnese Upīte Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Stanislavs Jefimovs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Matemātika 3
Arvis Jomerts Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Diāna Kreise Rīga Rīgas Purvciema vidusskola Matemātika 3
Roberts Kustavus Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Kristīne Martinsone Kokneses novads I.Gaiša Kokneses vidusskola Matemātika 3
Indriķis Rusovs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Everita Annemarija Samuša Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Kirils Timofejevs Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Matemātika 3
Aleksandra Tulovska Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Matemātika 3
Lūcija Vērdiņa Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Kristīne Berļizeva Jelgava  Jelgavas Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Aija Gudkova Rēzekne Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Uko Kokņevičs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Pāvels Visvaldis Mackevičs-Maņko Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Matemātika Atzinība
Ruslans Aleksejevs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Reinis Cirpons Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Artūrs Banga Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Raitis Rūsiņš Kriķis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Arturs Petrovs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Matemātika 2
Ingus Jānis Pretkalniņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Aleksandrs Zajakins Rīga Rīgas 89.vidusskola Matemātika 2
Elīza Gaile Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Reinis Irmejs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Aleksejs Jeļisejevs Rīga Puškina licejs Matemātika 3
Alberts Šilvans Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Gerda Grase Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Staņislavs Petkevičs Jēkabpils Jēkabpils 2.vidusskola Matemātika Atzinība
Renārs Puriņš Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Krista Šķēpa Preiļu novads Preiļu Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Valts Krūmiņš Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Matemātika 1
Jēkabs Mežinskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Noreta Nordena Tukuma novads Tukuma 2.vidusskola Matemātika 1
Aleksejs Popovs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Roberts Džeriņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Krišjānis Artis Puduls Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Raimonds Rainskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Dmitrijs Redins Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Matemātika 2
Jānis Bremanis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Liene Griķīte Ogres novads Ogres 1.vidusskola Matemātika 3
Amanda Razma Liepāja J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola Matemātika 3
Margita Rudzāte Līvānu novads Rudzātu vidusskola Matemātika 3
Laine Strankale Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Marina Čaikina Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Vācu valoda Atzinība
Megija Anna Graumane Rīga Rīgas Valsts 3.ģimnāzija Vācu valoda Atzinība
Agnese Johansone-Lihopoļska Jelgava Jelgavas Vakara (maiņu) vidusskola  Vācu valoda Atzinība
Karolīne Laganovska Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Vācu valoda Atzinība
Nikolajs Mihejevs Rīga SIA ANT Privātā vidusskola Klasika Vācu valoda Atzinība
Jeļizaveta Smirnova Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Vācu valoda Atzinība
Romi Veide Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Vācu valoda Atzinība
Otto Asmuss Kokneses novads I.Gaiša Kokneses vidusskola Vācu valoda 3
Selma Teodora Levrence Jūrmala Jūrmalas Valsts ģimnāzija Vācu valoda 3
Vladimirs Prudņikovs Rīga Rīgas 40.vidusskola Vācu valoda 3
Sandra Rocēna Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Vācu valoda 3
Paula Indra Žuga Valmiera Valmieras Valsts ģimnāzija Vācu valoda 3
Katarina Viktorija Braathena Rīga Rīgas 10.vidusskola Vācu valoda 2
Jekaterina Gaile Rīga J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola Vācu valoda 2
Anna Komardina Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Vācu valoda 2
Megija Moče-Bogdanoviča Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Vācu valoda 2
Anna-Marija Prozel Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Vācu valoda 2
Signe Viška Varakļānu novads Varakļānu vidusskola Vācu valoda 2
Katrīna Barševska Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Vācu valoda 1
Norberts Buzijans Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Vācu valoda 1
Pavel Hlushko Rīga J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola Vācu valoda 1
Edgars Beķeris Rīga Rīgas 49.vidusskola Vēsture 2
Marta Dambe Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Vēsture 3
Žanis Lācis Rēzeknes novads Maltas vidusskola Vēsture 2
Anna Kristiāna Dimante Daugavpils Daugavpils Saskaņas pamatskola Vēsture 3
Laima Kampa Vecumnieku novads Valles vidusskola Vēsture 3
Rasma Ormane Riebiņu novads Riebiņu vidusskola Vēsture 2
Ernests Grabusts Rēzekne Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija Vēsture 1
Daniels Rožko Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Vēsture 2
Vita Kuzmicka Daugavpils novads Naujenes pamatskola Vēsture 3
Aleksandra Drozda Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Vēsture Atzinība
Dāvids Rubens Līvānu novads Rudzātu vidusskola Vēsture 2
Austra Podniece Tukuma novads Irlavas vidusskola Vēsture 3
Linda Prokofjeva Cēsu novads Cēsu 1.pamatskola Vēsture 3
Aiva Tālberga Liepāja Liepājas Valsts 1.ģimnāzija Vēsture 2
Evelīna Valtere Daugavpils Daugavpils Saskaņas pamatskola Vēsture 2
Elīza Ilze Malceniece Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Vēsture 2
Kristiāns Jakubovskis Tukuma novads Zemgales vidusskola Vēsture Atzinība
Niklāvs Kadiķis Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Vēsture 1
Anna Lasmane Rīga Rīgas Valsts 3.ģimnāzija Vēsture Atzinība
Linda Novika Rēzekne Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija Vēsture Atzinība
Elīna Smetaņina Jelgavas novads Šķibes pamatskola Vēsture Atzinība
Alisa Turukova Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Vēsture Atzinība
Pauls Pencis Jūrmala Jūrmalas Valsts ģimnāzija Vēsture 1
Anna Cimoška Talsu novads Talsu Kristīgā vidusskola Vēsture 1
Marina Solovjova Rīga Rīgas 10.vidusskola Vēsture 1
Ieva Siksaliete Daugavpils Daugavpils Saskaņas pamatskola Vēsture 3
Sabīne Vovere Rēzeknes novads Sakstagala J. Klīdzēja pamatskola Vēsture 3
Kaiva Zīle Zariņa Rīga Rīgas 64.vidusskola Vēsture Atzinība
Trīne Žagare Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Vēsture Atzinība
Amanda Razma Liepāja J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola Vēsture Atzinība
Tatjana Savicka Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Vēsture Atzinība
Justīne Širina Rēzekne Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija Vēsture Atzinība
Alise Šuliņa Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Vēsture Atzinība
Edgars Tarvids Rēzekne Rēzeknes 2.vidusskola Vēsture Atzinība
Dārta Vijgrieze Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Vēsture Atzinība
Anrijs Kristiāns Ābele Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Vēsture 3
Aivars Dunskis Krāslavas novads Krāslavas Valsts ģimnāzija Vēsture 3
Matīss Rihards Vilcāns Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Vēsture 2
Ieva Jokste Krāslavas novads Krāslavas Valsts ģimnāzija Vēsture 3
Estere Kozlinska Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Vēsture 3
Krista Šķēpa Preiļu novads Preiļu Valsts ģimnāzija Vēsture 3
Haralds Baunis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Vēsture Atzinība
Elizabete Dikmane Mārupes novads Mārupes vidusskola Vēsture Atzinība
Diāna Druse Daugavpils Daugavpils 15.vidusskola Vēsture Atzinība
Rasma Kroņkalne Tukuma novads Tukuma Raiņa ģimnāzija Filozofija 1
Elza Mikule Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Filozofija 1
Kate Annija Auziņa Tukuma novads Tumes vidusskola Filozofija 2
Anta Vaikule Jēkabpils Jēkabpils 3.vidusskola Filozofija 2
Matīss Rihards Vilcāns Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Filozofija 2
Ildze Vīksna Jūrmala Murjāņu Sporta ģimnāzijas Jūrmalas filiāle Filozofija 2
Ilga Alika Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Filozofija 3
Elīna Bezdelīga Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Filozofija 3
Kārlis Dzenis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Filozofija 3
Karīne Grandovska Jelgava Jelgavas Valsts ģimnāzija Filozofija 3
Kristīne Pēča Valmiera Valmieras Valsts ģimnāzija Filozofija 3
Ņikita Trojanskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Filozofija 3
Megija Laura Rudzīte Limbažu novads Limbažu novada ģimnāzija Filozofija Atzinība
Anna Katrīna Tupuriņa Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Filozofija Atzinība
Aleksa Vihlo Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Filozofija Atzinība
Jana Aizupe Jūrmala Jūrmalas Valsts ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) 1
Deniss Daņilovs Rugāju novads Rugāju novada vidusskola Krievu valoda (svešvaloda) 1
Pāvels Pecevičs Ķekavas novads Ķekavas vidusskola Krievu valoda (svešvaloda) 1
Filips Čapligins Rīga Rīgas vakara ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) 1
Karīna Seile-Zundāne Rēzekne Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) 1
Gļebs Astratovs Rēzekne Rēzeknes 5.vidusskola Krievu valoda (svešvaloda) 2
Anna Marija Avota Rīga Ziemeļvalstu ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) 2
Veronika Irtiševa Alūksnes novads Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) 2
Sandis Ružāns Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) 2
Kristīne Baltpurviņa Jūrmala Jūrmalas Valsts ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) 2
Anastasija Bovkune Rēzekne Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) 2
Anastasija Kursiša Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) 2
Aļona Lavrenova Daugavpils Daugavpils 12.vidusskola Krievu valoda (svešvaloda) 2
Margarita Rimša Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) 2
Niks Avišāns  Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) 3
Jana Bogmale Ventspils Ventspils 6.vidusskola Krievu valoda (svešvaloda) 3
Diāna Breidaka Daugavpils Daugavpils 12.vidusskola Krievu valoda (svešvaloda) 3
Dace Degole Rundāles novads Saulaines teritoriālā struktūrvienība, Kandavas Lauksaimniecības tehnikums Krievu valoda (svešvaloda) 3
Svetlana Gubareviča Rīga Rīgas Ukraiņu vidusskola  Krievu valoda (svešvaloda) 3
Kristīne Konstantīne  Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) 3
Vita Tarasika Rēzeknes novads Maltas vidusskola Krievu valoda (svešvaloda) 3
Anastasija Bobrova Daugavpils Daugavpils 12.vidusskola Krievu valoda (svešvaloda) 3
Edgars Cebaks ventspils Ventspils Valsts 1.ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) 3
Sergejs Holujovs  Madonas novads Madonas vakara un neklātienes vidusskola Krievu valoda (svešvaloda) 3
Veronika Jonina Rīga Rīgas 84.vidusskola Krievu valoda (svešvaloda) 3
Veronika Mirzajanova Jelgava Jelgavas Valsts ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) 3
Inga Orupe Krāslavas novads Krāslavas Valsts ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) 3
Daniels Zilbermans Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) 3
Dana Esteri Damlamajana Baldones novads Baldones vidusskola Krievu valoda (svešvaloda) Atzinība
Renāte Djukareva Pļaviņu novads Pļaviņu novada ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) Atzinība
Diāna Jakovele  Krāslavas novads Krāslavas Valsts ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) Atzinība
Edvīns Ļahs Rīga Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola Krievu valoda (svešvaloda) Atzinība
Dans Reinicans Rīga Rīgas Ukraiņu vidusskola  Krievu valoda (svešvaloda) Atzinība
Marija Fjodorova Jelgavas novads Kalnciema pagasta vidusskola Krievu valoda (svešvaloda) Atzinība
Diāna Konkina Daugavpils Daugavpils 12.vidusskola Krievu valoda (svešvaloda) Atzinība
Timurs Morozkovs Cēsu novads Draudzīga Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) Atzinība
Daniela Stoša Valmiera Valmieras Valsts ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) Atzinība
Vārds, uzvārds Novads, pilsēta Mācību iestāde Mācību priekšmets Iegūtā vieta