Valsts mācību priekšmetu olimpiāžu rezultātu apkopojums 2014./2015.m.g.

Meklēšanas laukā ieraksta jebkuru vārdu vai frāzi, kas tiek meklēta, piemēram, izglītības iestādes nosaukums vai izglītojamā uzvārds, vai novads u.c. Būs atrasti visi ieraksti, kuros minēts ievadītais vārds vai frāze.

Vārds, uzvārds Novads, pilsēta Mācību iestāde Mācību priekšmets Iegūtā vieta
Mārtiņš Robežnieks Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Bioloģija 1
Ernests Auziņš Olaines novads Olaines 1.vidusskola Bioloģija 2
Iļja Belovolovs Rīga Rīgas 92.vidusskola Bioloģija 2
Arturs Sergejevs Rīga Rīgas Purvciema vidusskola Bioloģija 2
Agnese Upīte Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Bioloģija 2
Alīna Ešenvalde Priekules novads Priekules vidusskola Bioloģija 3
Artis Galvanovskis Jelgava Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola Bioloģija 3
Liene Nitiša Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Bioloģija 3
Evelīna Pivrika Daugavpils Daugavpils Saskaņas pamatskola Bioloģija 3
Agris Bužs Balvu novads Balvu Valsts ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Klinta Madara Greiliha Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Beāte Ločmele Ogres novads Madlienas vidusskola Bioloģija Atzinība
Ivo Siņicins Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Bioloģija 1
Amanda-Rūta Vieško Ventspils Ventspils 1.ģimnāzija Bioloģija 2
Selga Sanda Stūris Rīga Rīgas 41.vidusskola Bioloģija 3
Pauls Valdovskis Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Bioloģija 3
Petra Zeltiņa Babītes novads Babītes vidusskola Bioloģija 3
Sofija Matisone Rīga Rīgas 10.vidusskola Bioloģija 3
Elmira Mustafajeva Rīga Rīgas 10.vidusskola Bioloģija 3
Laura Neiceniece Preiļu novads Preiļu Valsts ģimnāzija Bioloģija 3
Līva Mankus Saldus novads Saldus 2.vidusskola Bioloģija Atzinība
Dārta Anda Šenberga Krimuldas novads Krimuldas vidusskola Bioloģija Atzinība
Kristaps Arkliņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Lauris Čevers Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Ričards Kauliņš Salacgrīvas novads Salacgrīvas vidusskola Bioloģija Atzinība
Valts Krūmiņš Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Bioloģija 1
Marta Rudzīte Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Bioloģija 1
Elza Gārša Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Bioloģija 2
Uko Kokņevičs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija 2
Aleksandra Boikova Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija 2
Elīza Ilze Malceniece Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Bioloģija 2
Ņikita Trojanskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija 2
Baiba Kokina Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Bioloģija 2
Daniels Krimans Aglonas novads Aglonas vidusskola Bioloģija 2
Emīls Kalugins Ventspils Ventspils 1.ģimnāzija Bioloģija 3
Olga Rogoženko Rīga Rīgas 10.vidusskola Bioloģija 3
Raivis Valters Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Bioloģija 3
Sanda Millere Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Bioloģija 3
Kristiāna Bogdanoviča Dobeles novads Dobeles Valsts ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Jānis Bremanis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Aivars Dunskis Krāslavas novads Krāslavas Valsts ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Reinis Frēlihs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Vaclavs Korženevskis Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Bioloģija Atzinība
Annija Krikščūne Rundāles novads Pilsrundāles vidusskola Bioloģija Atzinība
Marija Samoviča Ventspils Ventspils 1.ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Zane Zarembo Rēzekne Rēzeknes 1.vidusskola Bioloģija Atzinība
Tomass Andersons Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ekonomika 1
Rinalds Kuģis Saldus novads Druvas vidusskola  Ekonomika 1
Reinis Jēkabs Ozols Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Ekonomika 1
Uldis Bērziņš Valmiera Valmieras 5.vidusskola Ekonomika 2
Lora Egle Dundagas novads Dundagas vidusskola Ekonomika 2
Matīss Kiršfelds Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ekonomika 2
Ernests Ozoliņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ekonomika 2
Elva Poriete Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Ekonomika 2
Emīls Senkāns Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ekonomika 2
Marija Vaidere Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Ekonomika 3
Samanta Pētersone Alsungas novads Alsungas vidusskola Ekonomika 3
Egita Spirģe Valmiera Valmieras 5.vidusskola Ekonomika 3
Toms Talo Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Ekonomika 3
Aigars Tjarve Tukuma novads Irlavas vidusskola Ekonomika 3
Liene Vilne Smiltenes novads Smiltenes ģimnāzija Ekonomika 3
Jānis Vindēls Ilūkstes novads Ilūkstes 1.vidusskola Ekonomika 3
Ansis Zvirbulis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ekonomika 3
Anna Aleksina Rīga Rīgas 65.vidusskola Ekonomika Atzinība
Ainārs Mirkšs Rīga Rīgas 66.speciālā vidusskola Ekonomika Atzinība
Elīza Skutāne Valkas novads Valkas ģimnāzija Ekonomika Atzinība
Miks Veinbergs Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Ekonomika Atzinība
Edvards Tomass Šneps Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija  Fizika 1
Artūrs Babris  Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija  Fizika 2
Stanislavs Jefimovs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs  Fizika 2
Elvis Dapševičs Jaunpiebalgas novads Jaunpiebalgas vidusskola  Fizika 3
Reinis Cirpons Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija  Fizika 3
Madara Bremane Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija  Fizika Atzinība
Pēteris Ēcis  Talsu novads Talsu Kristīgā vidusskola  Fizika Atzinība
Gustavs Kārlis Preimanis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija  Fizika Atzinība
Agnese Upīte Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija  Fizika Atzinība
Dmitrijs Redins Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Fizika Atzinība
Raimonds Bogdanovičs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Fizika Atzinība
Roberts Groza Līvānu novads Rudzātu vidusskola  Fizika Atzinība
Ēriks Vilunas Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija  Fizika 1
Krišjānis Kucins Madonas novads Madonas Valsts ģimnāzija  Fizika 2
Aleksandrs Kozjutinskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija  Fizika 3
Reinis Frēlihs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija  Fizika 3
Reinis Irmejs  Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija  Fizika 1
Raimonds Rainskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija  Fizika 1
Edgars Daugulis Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija  Fizika 2
Māris Galauskis Ventspils Ventspils 1.ģimnāzija  Fizika 2
Ingus Jānis Pretkalniņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija  Fizika 2
Valts Krūmiņš Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija  Fizika 3
Tomass Andersons Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija  Fizika 3
Levs Dumans Rīga Rīgas 40.vidusskola  Fizika 3
Pēteris Pakalns Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Fizika 1
Rūdolfs Treilis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija  Fizika 1
Emīls Melders Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija  Fizika 2
Krišjānis Puduls Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija  Fizika 2
Helvijs Sebris Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija  Fizika 2
Valdis Mizers Daugavpils Daugavpils 13.vidusskola  Fizika 2
Emīls Senkāns Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija  Fizika 2
Ieva Knoka Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Nikolīna Rūtenberga Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 2
Ieva Baltā Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 3
Karīna Beitele Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 3
Emīlija Šakare  Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Elīna Vildere Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 1
Darija Lapiņa Rīga Rīgas 96.vidusskola Franču valoda Atzinība
Luka Rehviašvili Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Dāvids Korjakovskis Liepāja Liepājas pilsētas 12.vidusskola Franču valoda 1
Darija Bespalova Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 3
Uljana Žukova Liepāja Liepājas pilsētas 12.vidusskola Franču valoda 2
Ēriks Dekoneks  Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 2
Leo Krugļikovs Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 1
Anna Koršunova Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 3
Glorija Sledzevska Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Sintija Lapiņa Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Anna Lazdiņa Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Eva Kostareva Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Stanislavs Stroževs Rīga Rīgas 40.vidusskola Franču valoda 2
Anete Stakinova Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 3
Viktorija Molokoviča Liepāja Liepājas pilsētas 12.vidusskola Franču valoda 1
Valērija Budo  Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 1
Katrīna Karlivāne  Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 2
Alise Maroze Rīga Rīgas 40.vidusskola Franču valoda Atzinība
Milana Solomatina Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Dominika Misus  Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 2
Karīna Aizsila  Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Franču valoda 1
Nika Kutuzova Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 3
Sofija Rehviašvili Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Valērija Vrubļevska Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Elizabete Laiviņa Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 1
Andrejs Makarovs Rīga Rīgas 40.vidusskola Franču valoda 2
Rihards Rudovskis Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 3
Evelīna Možeitoviča Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 2
Luīza Rieksta Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Franču valoda 1
Tīna Šipkēvica Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Franču valoda 3
Rimma Levina Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Arta Raituma Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Irina Česnokova Rīga Rīgas 40.vidusskola Franču valoda Atzinība
Alisa Uzariņa Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Anna Agnese Pētersone Siguldas novads Siguldas pilsētas vidusskola Franču valoda Atzinība
Edvards Rutkis Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Lauma Ziedone Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 2
Sofiya Chistyakova  Rīga Puškina licejs Franču valoda 2
Linda Bēvalde  Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Franču valoda 2
Līga Ūbele Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Krišjānis Rudus Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 3
Mihails Potapovs Rīga Rīgas 13.vidusskola Franču valoda 3
Madara Brenčeva Madonas novads Madonas pilsētas 1.vidusskola Franču valoda 3
Jevgēnijs Pipčenko Liepāja Liepājas 7.vidusskola Franču valoda 1
Tomass Andersons Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ģeogrāfija Atzinība
Māris Bazulis Madonas novads Madonas Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija Atzinība
Madara Brice Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ģeogrāfija Atzinība
Aivars Dunskis Krāslavas novads Krāslavas Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija Atzinība
Nauris Hofmanis Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Ģeogrāfija Atzinība
Rinalds Kuģis Saldus novads Druvas vidusskola Ģeogrāfija Atzinība
Morics Roberts Mūrnieks Rīga Ziemeļvalstu ģimnāzija Ģeogrāfija 1
Ketija Nadežņikova Rīga Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola Ģeogrāfija 1
Miķelis Dāvids Rikveilis Madonas novads Madonas Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija 1
Anrijs Kristians Ābele Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ģeogrāfija 2
Hardijs Drullis Liepāja Liepājas Valsts 1.ģimnāzija Ģeogrāfija 2
Rūdolfs Golubovs Rīga Ziemeļvalstu ģimnāzija Ģeogrāfija 2
Rodijs Ronis Nīcas novads Nīcas vidusskola Ģeogrāfija 2
Normunds Rutka Jelgava Jelgavas Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija 2
Emīls Senkāns Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ģeogrāfija 2
Iļja Belovolovs Rīga Rīgas 92.vidusskola Ģeogrāfija 3
Ansis Bernards Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija 3
Rihards Borskis Jēkabpils Jēkabpils 3.vidusskola Ģeogrāfija 3
Ēriks Burtnieks Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija 3
Valts Ulmanis Vecumnieku novads Vecumnieku vidusskola Ģeogrāfija 3
Jānis Zālīte Ventspils Ventspils 1.ģimnāzija Ģeogrāfija 3
Emīls Didzis Saldus novads Saldus 1.vidusskola Informātika Atzinība
Maksims Kovaļovs Rīga Rīgas 72.vidusskola Informātika Atzinība
Reinards Saulītis Saldus novads Saldus 1.vidusskola Informātika Atzinība
Ingus Jānis Pretkalniņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika 1
Aleksandrs Zajakins Rīga Rīgas 89.vidusskola Informātika 1
Emīls Čunčulis Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola - licejs Informātika 2
Raitis Rūsiņš Kriķis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika 2
Arsēnijs Nitijevskis Rīga Rīgas 96.vidusskola Informātika 2
Vladimirs Ščigoļevs Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Informātika 2
Niks Derums Saldus novads Saldus 1.vidusskola Informātika 3
Maksims Pogumirskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika 3
Agnese Upīte Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Informātika 3
Marta Rudzīte Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Informātika Atzinība
Valters Strods Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Informātika Atzinība
Varis Vecpuisis Saldus novads Druvas vidusskola Informātika Atzinība
Aleksejs Popovs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika 1
Aleksejs Zajakins Rīga Rīgas 89.vidusskola Informātika 1
Kristaps Čivkulis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika 2
Pēteris Pakalns Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Informātika 2
Mihails Smoļins Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika 2
Jānis Ivans Binders Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Informātika 3
Ritums Cepītis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika 3
Ivans Gorbunovs Rīga Rīgas 96.vidusskola Informātika 3
Rinalds Kuģis Saldus novads Druvas vidusskola Informātika 3
Roberts Ziediņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Vladislavs Aščeulovs Rīga E.Dārziņa mūzikas vidusskola Ķīmija 1
Austris Mazurs Rēzekne Rēzeknes 5.vidusskola Ķīmija 1
Anna Krapivina Rīga Rīgas 72.vidusskola Ķīmija 2
Maksims Pogumirskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 2
Arianda Jonāne Daugavpils Daugavpils Vienības pamatskola Ķīmija 3
Vladislava Kurtukova Rīga Rīgas 95.vidusskola Ķīmija 3
Everita Annemarija Samuša Daugavpils Daugavpils Saskaņas pamatskola Ķīmija 3
Laura Buka Preiļu novads Preiļu Valsts ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Arturs Mazarēvičs Rīga Rīgas Juglas vidusskola Ķīmija Atzinība
Rihards Puplovskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Margarita Fomenko Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 1
Žans Pols Eļ - Haže Rīga Rīgas 51.vidusskola Ķīmija 2
Uko Kokņevičs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 2
Reinis Irmejs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 3
Aleksandrs Sereda Ventspils Ventspils 1.ģimnāzija Ķīmija 3
Jūlija Žuravļova Krāslavas novads Krāslavas Varavīksnes vidusskola Ķīmija 3
Reinis Frēlihs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Artūrs Niklāvs Jefremovs Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Diāna Vidronoka Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Marija Zaičenoka Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Ņikita Trojanskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 1
Aleksandra Boikova Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 2
Gļebs Jeršovs Rīga Rīgas 10.vidusskola Ķīmija 2
Haralds Baunis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 3
Edijs Kauranens Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Ķīmija 3
Olga Rogoženko Rīga Rīgas 10.vidusskola Ķīmija 3
Laura Dzenīte Rīga Rīgas 49.vidusskola Ķīmija Atzinība
Andris Kārlis Straupenieks-Brancis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Santa Bērziņa Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 1
Edgars Klētnieks Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Ķīmija 1
Andris Jeminejs Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Ķīmija 2
Zane Mitrevica Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 2
Igors Dubaņevičs Liepāja Liepājas pilsētas 12.vidusskola Ķīmija 3
Baiba Kokina Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Ķīmija 3
Margarita Pašņina Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Latviešu valoda (mazākumtautību) 1
Karolīne Multiņa Daugavpils Daugavpils 15.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Anna Fedotova Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Latviešu valoda (mazākumtautību) 2
Marta Batmanova Rīga Rīgas 34.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) 3
Daniels Tvoronovičs Rīga Rīgas 10.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) 2
Marta Sorokina Rīga Rīgas 67.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) 2
Viktorija Bratuškina Rīga Rīgas 72.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) 3
Nika Kutuzova Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Ksenija Zabalujeva Preiļu novads Preiļu 2.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) 3
Alisa Mazore Rīga Rīgas 40.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Diana Piskuna Rīga Puškina licejs Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Anastasija Anna Karakuca Jēkabpils Jēkabpils 2.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Jelizaveta Sļesareva Daugavpils Daugavpils 3.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Daniels Provejs Rēzekne Rēzeknes 6.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Aleksandra Zaharkēviča Rīga Rīgas I.Kozakēvičas Poļu vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Līvija Bārdiņa Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Agate Freiberga Rīga Rīgas 64.vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Māris Jurāns Rēzekne Rēzeknes 5.vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Sofija Konošonoka Rīga Rīgas Franču licejs Latviešu valoda Atzinība
Linda Kupča Bauskas novads Bauskas Valsts ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Alise Melne Olaines novads Olaines 1.vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Liene Nitiša Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija  Latviešu valoda Atzinība
Ance Timbare Skrundas novads Skrundas vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Ieva Bērziņa Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Latviešu valoda 1
Lauma Tumašova Preiļu novads Preiļu 1.pamatkola Latviešu valoda 1
Dana Eglīte Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Latviešu valoda 2
Kristiāna Glinka Limbažu novads Limbažu novada ģimnāzija Latviešu valoda 2
Renāte Grudule Garkalnes novads Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola Latviešu valoda 2
Uģis Seržants Rīga Rīgas Imantas vidusskola Latviešu valoda 2
Laura Tutāne Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 2
Ilva Viļuma Skrīveru novads A.Upīša Skrīveru vidusskola Latviešu valoda 2
Lana Vītola  Alojas novads Alojas Ausekļa vidusskola Latviešu valoda 2
Una Zvirbule Rīga Iļģuciema vidusskola Latviešu valoda 2
Annemarija Apine Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 3
Gerda Ance Cakule Rīga Rīgas 64.vidusskola Latviešu valoda 3
Laura Dzalbe Krāslavas novads Aulejas pamatkola Latviešu valoda 3
Arianda Jonāne Daugavpils Daugavpils Vienības pamatskola Latviešu valoda 3
Frančeska Tīna Kursīte Rīga Rīgas Franču licejs Latviešu valoda 3
Elza Marta Ruža Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 3
Undīne Saleniece Ērgļu novads Ērgļu vidusskola Latviešu valoda 3
Dārta Anda Šenberga  Krimuldas novads Krimuldas vidusskola  Latviešu valoda 3
Una Ieva Zelmene Rīga Rīgas Franču licejs Latviešu valoda 3
Anna Elizabete Adiņa Rīga Rīgas Franču licejs Latviešu valoda Atzinība
Karina Bluka Dagdas novads Dagdas vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Elīna Cīrule Jaunpils novads Jaunpils vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Līga Gradovska Alūksnes novads Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Lāsma Ivanova Baldones novads Baldones vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Diāna Anna Kreicberga Jūrmala Pumpuru vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Guna Brenda Pogule Salacgrīvas novads Salacgrīvas vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Līga Urtāne Rīga Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Marija Vaidere Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Paula Dēvica Saldus novads Druvas vidusskola Latviešu valoda 1
Agnese Lipska Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 1
Elva Poriete Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 1
Matīss Rihards Vilcāns Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Latviešu valoda 1
Madara Brenčeva Madonas novads Madonas pilsētas 1.vidusskola Latviešu valoda 2
Solvita Čerņavska Rēzekne Rēzeknes Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 2
Dagne Galvanovska Jelgava Jelgavas 4.vidusskola Latviešu valoda 2
Jolanta Graudone Aizkraukles novads Aizkraukles novada ģimnāzija Latviešu valoda 2
Karīna Ivanova Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 2
Anete Kalniņa Saulkrastu novads Zvejniekciema vidusskola Latviešu valoda 2
Līva Kukle Ventspils Ventspils 1.ģimnāzija Latviešu valoda 2
Linda Miķelsone Alūksnes novads Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 2
Krista Melisa Altāne Liepāja Liepājas Valsts 1.ģimnāzija Latviešu valoda 3
Dace Terēze Ābrama Valmiera Valmieras Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 3
Paula Baltace Neretas novads Neretas J.Jaunsudrabiņa vidusskola Latviešu valoda 3
Arta Eglīte Ventspils Ventspils 1.ģimnāzija Latviešu valoda 3
Anda Garole Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Latviešu valoda 3
Adele Grunte Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 3
Viktorija Leimane Tukuma novads Tukuma 2.vidusskola Latviešu valoda 3
Liene Rumpe Rīga Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskola Latviešu valoda 3
Linda Siliņa Jūrmala Bulduru Dārzkopības vidusskola Latviešu valoda 3
Anete Veinberga Rīga Rīgas Teikas vidusskola Latviešu valoda 3
Boriss Bērmans Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Matemātika Atzinība
Elīza Brūklena Jaunjelgavas novads Sunākstes pamatskola Matemātika Atzinība
Emīls Cinītis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Jevgenijus Čistiakovas Liepāja Liepājas A.Puškina 2.vidusskola Matemātika Atzinība
Arsēnijs Nitijevskis Rīga Rīgas 96.vidusskola Matemātika Atzinība
Kristers Nolle Kuldīgas novads Kuldīgas Centra vidusskola Matemātika Atzinība
Krišs Saulītis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Lauma Tumašova Preiļu novads Preiļu 1.pamatskola Matemātika Atzinība
Maksims Pogumirskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Aleksandra Tulovska Daugavpils Daugavpils Saskaņas pamatskola Matemātika 1
Agnese Upīte Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Matemātika 1
Ēriks Vilunas Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Roberts Dobelis Smiltenes novads Smiltenes ģimnāzija Matemātika 2
Klinta Madara Greiliha Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Matemātika 2
Aleksejs Nazarovs Rīga Puškina licejs Matemātika 2
Rūta Ozoliņa Valmiera Valmieras Valsts ģimnāzija Matemātika 2
Edvards Tomass Šneps Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Estere Šverna Valmiera Valmieras Valsts ģimnāzija Matemātika 2
Kirils Timofejevs Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Matemātika 2
Andris Barviks Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Marta Kāpiņa Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Anna Krapivina Rīga Rīgas 72.vidusskola Matemātika 3
Jaroslavs Maksimovs Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Matemātika 3
Agnija Ritere Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Matemātika 3
Paulis Filips Bārzdiņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Kristīne Berļizeva Jelgava Jelgavas Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Eduards Bērziņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Māris Galauskis Ventspils Ventspils 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Viktors Lipskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Zuzanna Rita Miķelsone Talsu novads Talsu 2.vidusskola Matemātika Atzinība
Kirills Savčuks Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Matemātika Atzinība
Reinis Cirpons Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Lūcija Dalbiņa Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Arturs Petrovs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola - licejs Matemātika 1
Ingus Jānis Pretkalniņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Artūrs Banga Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Aleksandrs Kozjutinskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Raitis Rūsiņš Kriķis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Rūdolfs Dāvis Spuris Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Edgars Daugulis Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Matemātika 3
Reinis Irmejs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Daniels Keziks Rīga ISMA vidusskola Premjers Matemātika 3
Uko Kokņevičs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Artūrs Oskars Mitrevics Rīga Rīgas Doma kora skola Matemātika 3
Edgars Straumanis Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Matemātika 3
Atis Andrejevs Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Jānis Bremanis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Mikaels Slava Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Valters Strods Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Roberts Džeriņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Jēkabs Mežinskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Aleksejs Popovs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Emīls Melders Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Noreta Nordena Tukuma novads Tukuma 2.vidusskola Matemātika 2
Raimonds Rainskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Aksels Rijkuris Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Raivis Valters Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Matemātika 2
Ivans Jānis Binders Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Matemātika 3
Žans Cvetkovs Jēkabpils Jēkabpils 2.vidusskola Matemātika 3
Reinis Frēlihs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Valts Krūmiņš Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Matemātika 3
Amanda Razma Liepāja J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola Matemātika 3
Artūrs Subotjalo Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Tomass Andersons Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Haralds Baumanis Rīga Rīgas 64.vidusskola Matemātika Atzinība
Annija Katkeviča Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Evija Kitova Viļakas novads Viļakas Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Nadežda Šulajeva Liepāja Liepājas 7.vidusskola Matemātika Atzinība
Vladislavs Švarnovičs Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Matemātika Atzinība
Dmitrijs Anisko Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola - licejs Matemātika 1
Kristaps Čivkulis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Deniss Dunaveckis Daugavpils Daugavpils 10.vidusskola Matemātika 1
Viktors Iļdeikins Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Dārta Rituma Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Māris Baumanis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Raimonds Bogdanovičs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola - licejs Matemātika 2
Roberts Groza Līvānu novads Rudzātu vidusskola Matemātika 2
Daniels Krimans Aglonas novads Aglonas vidusskola Matemātika 2
Oļegs Kurovs Rīga Rīgas 40.vidusskola Matemātika 2
Pēteris Pakalns Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Matemātika 2
Andris Potrebko Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Loreta Rutkovska Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Matemātika 2
Mihails Smoļins Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Aleksejs Zajakins Rīga Rīgas 89.vidusskola Matemātika 2
Rūdolfs Treilis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Annija Varkale Bauskas novads Bauskas Valsts ģimnāzija Matemātika 3
Romāns Volosatovs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Zane Zarembo Rēzekne Rēzeknes 1.vidusskola Matemātika 3
Adams Adamovičs Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Vācu valoda Atzinība
Katrīna Barševska Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Vācu valoda Atzinība
Diāna Bikovska Rīga Rīgas 22.vidusskola Vācu valoda Atzinība
Linda Feldmane Rīga Rīgas 49.vidusskola Vācu valoda Atzinība
Megija Anna Graumane Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Vācu valoda Atzinība
Linda Meldere Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Vācu valoda Atzinība
Vladislava Timčenko Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Vācu valoda Atzinība
Signe Viška Varakļānu novads Varakļānu vidusskola Vācu valoda Atzinība
Katarina Viktoria Brathena Rīga Rīgas 10.vidusskola Vācu valoda 3
Mārtiņš Gailis Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Vācu valoda 3
Adele Grunte Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Vācu valoda 3
Anete Madžiņa Rīga Rīgas Valsts 3.ģimnāzija Vācu valoda 3
Anna Šmite Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Vācu valoda 3
Pavels Hluško Rīga Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola Vācu valoda 2
Baiba Kokina Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Vācu valoda 2
Elīza Petunova Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Vācu valoda 2
Annija Pētersone Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Vācu valoda 2
Elīna Pogodina Rīga Rīgas Valsts 3.ģimnāzija Vācu valoda 2
Māra Starka Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Vācu valoda 2
Ņikita Kovaļovs Rīga Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola Vācu valoda 1
Miks Plotnieks Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Vācu valoda 1
Artis Artūrs  Brodiņš Rīga Rīgas 49.vidusskola Vēsture 2
Armands Ivulāns Rēzeknes novads Nautrēnu vidusskola  Vēsture 3
Krista Kristiāna Kristapsone Dobeles novads Dobeles Kristīgā pamatskola Vēsture 2
Diāna Jermolova Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola -  licejs Vēsture 3
Klāss Kauliņš Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Vēsture 3
Brigita Mālniece Līvānu novads Rožupes pamatskola Vēsture 2
Didzis Ruicēns Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Vēsture 1
Sindija Puriņa Valmiera Valmieras Viestura vidusskola Vēsture 2
Dāvis Krūmiņš Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Vēsture 3
Gerda Ance Cakule Rīga Rīgas 64.vidusskola Vēsture Atzinība
Lauma Tumašova Preiļu novads Preiļu 1.pamatskola Vēsture 2
Santa Strapcāne Rīga Rīgas 84.vidusskola Vēsture 3
Marta Vaivode Rīga Rīgas Valsts 3.ģimnāzija Vēsture 3
Laura Zača Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Vēsture 2
Aigars Tjarve Tukuma novads Irlavas vidusskola Vēsture 2
Armands Gedroics Rīga Rīgas 85.vidusskola Vēsture 2
Alla Jacenko Daugavpils Daugavpils Saskaņas pamatskola Vēsture Atzinība
Justīne Timmermane Siguldas novads Siguldas 1.pamatskola Vēsture 1
Lita Laine Maculēviča Kuldīgas novads Ēdoles pamatskola Vēsture Atzinība
Ieva Pētersone Tukuma novads Zemgales vidusskola Vēsture Atzinība
Laura Tutāne Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Vēsture Atzinība
Ilva Valdone Preiļu novads Preiļu 1.pamatskola Vēsture Atzinība
Agnese Upīte Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Vēsture 1
Miķelis Dāvids Rikveilis Madonas novads Madonas Valsts ģimnāzija Vēsture 1
Jurģis Kalniņš Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Vēsture 1
Kristiāna Višņakova Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Vēsture 3
Emīls Senkāns Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Vēsture 3
Artūrs Kalašņiks Alūksnes novads Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija Vēsture Atzinība
Laine Lupkina Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Vēsture 3
Kārlis Klišāns Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Vēsture 3
Jānis Stūrītis Apes novads Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskola Vēsture 2
Anete Jēkabsone Talsu novads Talsu Kristīgā vidusskola Vēsture 3
Roberts Groza Līvānu novads Rudzātu vidusskola Vēsture 2
Zane Bedikere Ogres novads Ogres 1.vidusskola Vēsture 3
Germans Pavlovskis Rīga Rīgas Purvciema vidusskola Vēsture 3
Linda Meldere Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Vēsture Atzinība
Krišs Jānis Mežiels Rīga Rīgas 64.vidusskola Vēsture Atzinība
Olga Rimdenoka Jelgava Jelgavas Valsts ģimnāzija Vēsture Atzinība
Gunta Lankovska Saldus novads Skrundas vidusskola Vides projekti 2
Tatjana Lukjanska Daugavpils novads Zemgales vidusskola Vides projekti 1
Signija Baranovska Raunas novads Drustu pamatskola Vides projekti Atzinība
Herta Ķimse Rīga Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola Vides projekti 3
Elizabete Avotiņa Ķeguma novads Ķeguma komercnovirziena vidusskola Vides projekti Atzinība
Elīza Dzērve Jūrmala Pumpuru vidusskola Vides projekti 1
Arta Pipcāne Vecpiebalgas novads Inešu pamatskola Vides projekti 3
Raivis Gunārs Tauriņš Ikšķiles novads Ikšķiles vidusskola Vides projekti 3
Lauris Strods Raunas novads Drustu pamatskola Vides projekti Atzinība
Aleksandrs Sidļaruks  Rīga Rīgas 88.vidusskola Vides projekti 3
Tomass Andersons Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Filozofija 1
Dārta Paula Šveisberga Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Filozofija 1
Zanda Babčuka Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Filozofija 2
Karīna Ivanova Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Filozofija 2
Ieva Jokste Krāslavas novads Krāslavas Valsts ģimnāzija Filozofija 2
Elīza Katrīna Āboltiņa Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Filozofija 3
Niks Cipruss Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Filozofija 3
Rinalds Onckulis Ogres novads Ogres Valsts ģimnāzija Filozofija 3
Nora Ventaskraste Liepāja Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskola Filozofija 3
Valters Vīksne Ogres novads Ogres Valsts ģimnāzija Filozofija 3
Karolīne Laganovska Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Filozofija Atzinība
Jānis Ozoliņš Jēkabpils Jēkabpils 3.vidusskola Filozofija Atzinība
Līga Ūbele Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Filozofija Atzinība
Agita Želtkovska Rīga Rīgas Kultūru vidusskola Filozofija Atzinība
Vārds, uzvārds Novads, pilsēta Mācību iestāde Mācību priekšmets Iegūtā vieta