Valsts mācību priekšmetu olimpiāžu rezultātu apkopojums 2013./2014.m.g.

Meklēšanas laukā ieraksta jebkuru vārdu vai frāzi, kas tiek meklēta, piemēram, izglītības iestādes nosaukums vai izglītojamā uzvārds, vai novads u.c. Būs atrasti visi ieraksti, kuros minēts ievadītais vārds vai frāze.

Vārds, uzvārds Novads, pilsēta Mācību iestāde Mācību priekšmets Iegūtā vieta
Laura Neiceniece Līvānu novads Rožupes pamatskola Bioloģija 1
Ričards Kauliņš Salacgrīvas novads Salacgrīvas vidusskola Bioloģija 2
Rinalds Seržants Saulkrastu novads Saulkrastu vidusskola Bioloģija 2
Ivo Siņicins Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Bioloģija 2
Sintija Zepa Madonas novads Madonas pilsētas 1.vidusskola Bioloģija 2
Uko Kokņevičs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija 3
Sofija Matisone Rīga Rīgas 10.vidusskola Bioloģija 3
Elmira Mustafajeva Rīga Rīgas 10.vidusskola Bioloģija 3
Annija Vaivode Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Bioloģija 3
Elīna Ellere  Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Kristīne Ozola  Salacgrīvas novads Salacgrīvas vidusskola Bioloģija Atzinība
Aiva Ozoliņa Balvu novads Briežuciema pamatskola Bioloģija Atzinība
Daniels Krimans Aglonas novads Aglonas vidusskola Bioloģija 1
Valts Krūmiņš Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Bioloģija 2
Aleksandrs Golubevs Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Bioloģija 3
Artūrs Kalašņiks Alūksnes novads Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija Bioloģija 3
Marta Rudzīte  Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Bioloģija 3
Marija Samoviča Ventspils Ventspils 1.ģimnāzija Bioloģija 3
Tomass Andersons Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Teodors Kerimovs Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Arta Mikāle Saldus novads Saldus 2.vidusskola Bioloģija Atzinība
Magdalēna Mudule Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Elīza Skutāne  Valkas novads Valkas ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Katrīna Daila Neiburga Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija 1
Anastasia Chkoulepa Daugavpils Daugavpils Krievu-vidusskola licejs Bioloģija 2
Liene Dārta Dumpe Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Bioloģija 3
Mārīte Elksne Rēzekne Rēzeknes 1.vidusskola Bioloģija 3
Luka Ivanovskis Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Bioloģija 3
Aleksandrs Rumjancevs  Rīga Rīgas Ostvalda vidusskola Bioloģija 3
Klāvs Ozols Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Alise Sieriņa Dobeles novads Dobeles Valsts ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Veronika Vasiļevska Liepāja Liepājas pilsētas 12.vidusskola Bioloģija Atzinība
Dāvis Rūdolfs Zaķis Valmiera Valmieras Valsts ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Daniels Krimans Aglonas novads Aglonas vidusskola Ekonomika 1
Rūdolfs Vētra Valmiera Valmieras Viestura vidusskola Ekonomika 1
Mareks Zēvalds Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ekonomika 1
Elīna Adamone Ludzas novads Ludzas 2.vidusskola Ekonomika 2
Ģirts Aploks Grobiņas novads Grobiņas ģimnāzija Ekonomika 2
Oļegs Matvejevs Rīga Rīgas Ostvalda vidusskola Ekonomika 2
Mikus Pētersons Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ekonomika 2
Roberts Veics Rīga Rīgas Franču licejs Ekonomika 2
Liene Vilne Smiltenes novads Smiltenes Valsts ģimnāzija Ekonomika 2
Aleksandrs Mārtiņš Blūms Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Ekonomika 3
Vadims Bondarenko Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Ekonomika 3
Kalvis Lauberts Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Ekonomika 3
Reinis Jēkabs Ozols Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Ekonomika 3
Aleksandrs Rumjancevs  Rīga Rīgas Ostvalda vidusskola Ekonomika 3
Laima Vasile Rīga Ulbrokas vidusskola Ekonomika 3
Veronika Vasiļevska Liepāja Liepājas 12.vidusskola Ekonomika 3
Romans Aļehins Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Ekonomika Atzinība
Toms Jānis Eglītis Valmiera Valmieras Valsts ģimnāzija Ekonomika Atzinība
Laine Melkerte Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ekonomika Atzinība
Andis Ozoliņš Ogres novads Suntažu vidusskola Ekonomika Atzinība
Anna Vasiļevska Liepāja Liepājas 12.vidusskola Ekonomika Atzinība
Antons Voroņins Rīga Rīgas Rīnūžu vidusskola Ekonomika Atzinība
Reinis Irmejs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 1
Artūrs Oskars Mitrevics  Rīga Rīgas Doma kora skola Fizika 2
Ingus Jānis Pretkalniņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 2
Aleksejs Jeļisejevs Rīga Puškina licejs Fizika 3
Eduards Osis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 3
Lūcija Dalbiņa Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika Atzinība
Māris Galauskis Ventspils Ventspils 1.ģimnāzija Fizika Atzinība
Raitis Kriķis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika Atzinība
Pāvels Mackevičs Maņko Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Fizika Atzinība
Emīls Melders Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika Atzinība
Stanislavs Petkevičs Jēkabpils Jēkabpils 2.vidusskola Fizika Atzinība
Krišjānis Puduls Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika Atzinība
Raimonds Rainskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 1
Roberts Džeriņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 2
Reinis Frēlihs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 3
Helvijs Sebris Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 3
Pēteris Pakalns Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Fizika 1
Rūdolfs Treilis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 1
Valdis Mizers Daugavpils Daugavpils 13.vidusskola Fizika 2
Raimonds Bogdanovičs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Fizika 3
Igors Dubaņevičs Liepāja Liepājas pilsētas 12.vidusskola Fizika 3
Daniels Krimans Aglonas novads Aglonas vidusskola Fizika 3
Eglons Raudziņš Rīga Rīgas 64.vidusskola Fizika 3
Reinis Baranovskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika Atzinība
Kārlis Mārtiņš Briedis Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Fizika Atzinība
Ritvars Māsāns Bauskas novads Bauskas Valsts ģimnāzija Fizika Atzinība
Luka Ivanovskis Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Fizika 1
Dāvis Zavickis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 2
Artūrs Bērziņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 3
Sergejs Blakunovs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Fizika 3
Kārlis Daga-Krūmiņš Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Marianna Griķe Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 2
Sintija Lapiņa Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 3
Roberts Razmiaņecs Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Nikolīna Rūtenberga Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 1
Darija Bespalova Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Polina Finogenova Rīga Rīgas 34.vidusskola Franču valoda Atzinība
Pavels Lindermans Rīga Rīgas 40.vidusskola Franču valoda 1
Alise Mazore Rīga Rīgas 40.vidusskola Franču valoda 3
Stanislavs Stroževs Rīga Rīgas 40.vidusskola Franču valoda 2
Valērija Budo Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 2
Rihards Karlauskis Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 1
Keita Naumova Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 3
Anete Stakinova Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Milena Dile Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Valērija Januševa Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Alisa Kirjuhina Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Viktorija Molokoviča Liepāja Liepājas pilsētas 12.vidusskola Franču valoda 2
Marija Oļšanska Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 3
Dmitrijs Sokolovs Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 1
Marta Metuzāle Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 1
Nikola Zemīte Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 2
Huans Boriss Kazbažaļs Rīga Rīgas 13.vidusskola Franču valoda Atzinība
Sofija Ņikitina Liepāja Liepājas 7.vidusskola Franču valoda Atzinība
Jevgēnijs Pipčenko Liepāja Liepājas 7.vidusskola Franču valoda 2
Anastasija Svarevskaja Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 1
Monika Titāne Rīga Rīgas Kultūru vidusskola Franču valoda 3
Anna Gailīte Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Annija Grīsle Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Zane Koļesņikova Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 1
Arta Raituma Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 2
Santa Tisenkopfa Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 3
Anastasija Aleksejeva Rīga Rīgas 40.vidusskola Franču valoda 2
Elīza Burmistre Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Franču valoda 1
Arīna Koļcova Rīga Rīgas Purvciema vidusskola Franču valoda 3
Anna Korotkova Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Elisa Astrīda Munjosa Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Alisa Uzariņa Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Viktorija Bondarjonoka Siguldas novads Siguldas pilsētas vidusskola Franču valoda Atzinība
Sofija Chistjakova Rīga Puškina licejs Franču valoda Atzinība
Undīne Gūtmane Liepāja Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5.vidusskola Franču valoda Atzinība
Zane Kapeika Ogres novads Ogres Valsts ģimnāzija Franču valoda 2
Mihails Potapovs Rīga Rīgas 13.vidusskola Franču valoda Atzinība
Lilita Linda Rītere Ogres novads Ogres Valsts ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Aleksandra Saltanova Rīga Rīgas 13.vidusskola Franču valoda 3
Kristīne Vaižule Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Ieva Žeimunde Rīga Rīgas Centra Humanitāra vidusskola Franču valoda 1
Lizete Kļaviņa Talsu novads Talsu 2.vidusskola Ģeogrāfija Atzinība
Iļa Koroļovs Rīga Rīgas 86.vidusskola Ģeogrāfija Atzinība
Ainārs Mirkšs Rīga Rīgas 66.speciālā vidusskola Ģeogrāfija Atzinība
Andris Sniķeris Rēzeknes novads Maltas  1.vidusskola Ģeogrāfija Atzinība
Artūrs Šilaks Rīga Rīgas 95.vidusskola Ģeogrāfija Atzinība
Tomass Andersons Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ģeogrāfija 1
Ketija Nadežņikova Rīga Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola Ģeogrāfija 1
Miķelis Dāvids Rikveilis Madonas novads Madonas Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija 1
Anrijs Kristiāns Ābele Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ģeogrāfija 2
Ēriks Burtnieks Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija 2
Raufs Guseinovs Rīga Rīgas 71.vidusskola Ģeogrāfija 2
Morics Roberts Mūrnieks Rīga Ziemeļvalstu ģimnāzija Ģeogrāfija 2
Haralds Punculis Aknīstes novads Aknīstes vidusskola Ģeogrāfija 2
Jānis Stūrītis Apes novads Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskola Ģeogrāfija 2
Ivans Jānis Binders Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Ģeogrāfija 3
Ernests Dzelme Mārupes novads Mārupes vidusskola Ģeogrāfija 3
Edijs Kitovs Krustpils novads Brāļu Skrindu Atašienes vidusskola Ģeogrāfija 3
Pēteris Račinskis Jelgava Jelgavas Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija 3
Silvestrs Tīrons Valmiera Valmieras 5.vidusskola Ģeogrāfija 3
Aigars Tjarve Tukuma novads Irlavas vidusskola Ģeogrāfija 3
Emīls Vainovskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ģeogrāfija 3
Jānis Zālīte Ventspils Ventspils 1.ģimnāzija Ģeogrāfija 3
Kristers Zīvers Valmiera Valmieras Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija 3
Leila Družiņina Rīga Rīgas Purvciema vidusskola Informātika Atzinība
Valts Rudzītis Rīga Rīgas 84.vidusskola Informātika Atzinība
Dmitrijs Redins Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola - licejs Informātika Atzinība
Aleksejs Popovs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika 1
Ingus Jānis Pretkalniņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika 1
Jānis Ivans Binders Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Informātika 2
Varis Vecpuisis Saldus novads Druvas vidusskola Informātika 2
Aleksandrs Zajakins Rīga Rīgas 89.vidusskola Informātika 2
Niks Derums Saldus novads Saldus 1.vidusskola Informātika 3
Daniels Keziks Rīga ISMA vidusskola Premjers Informātika 3
Raitis Rūsiņš Kriķis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika 3
Emīls Melderis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika 3
Kārlis Mārtiņš Briedis Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Informātika Atzinība
Ričards Dzenis Rīga Rīgas 60.vdusskola Informātika Atzinība
Luka Ivanovskis Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Informātika Atzinība
Mairis Ķimenis Mazsalacas novads Mazsalacas vidusskola Informātika Atzinība
Pēteris Pakalns Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Informātika 1
Aleksejs Zajakins Rīga Rīgas 89.vidusskola Informātika 1
Kristaps Čivkulis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika 2
Vladislavs Kļevickis Rīga Rīgas 40.vidusskola Informātika 2
Mihails Smoļins Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika 2
Deniss Dunaveckis Daugavpils Daugavpils 10.vidusskola Informātika 3
Olafs Eglājs Saldus novads Saldus 1.vidusskola Informātika 3
Deins Egle Saldus novads Druvas vidusskola Informātika 3
Ivans Gorbunovs Rīga Rīgas 96.vidusskola Informātika 3
Laura Buka Preiļu novads Preiļu 1.pamatskola Ķīmija Atzinība
Žans Pols Eļ-Haže Rīga Rīgas 51.vidusskola Ķīmija Atzinība
Rihards Ruska Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Uko Kokņevičs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 1
Rihards Puplovskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 1
Jeļizaveta Pahara Liepāja Liepājas pilsētas 12.vidusskola Ķīmija 2
Arturs Petrovs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Ķīmija 2
Eduards Osis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 3
Andrejs Filips Rieksts Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 3
Niklāvs Ņikiforovs Vecumnieku novads Vecumnieku vidusskola Ķīmija Atzinība
Jānis Dāvis Osipovs Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Ritums Cepītis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 1
Gļebs Jeršovs Rīga Rīgas 10.vidusskola Ķīmija 2
Vaclavs Koržeņevskis Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Ķīmija 2
Edijs Jansons Dobeles novads Dobeles Valsts ģimnāzija Ķīmija 3
Edijs Kauranens Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Ķīmija 3
Nauris Narvaišs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 3
Santa Bērziņa Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Igors  Dubaņevičs Liepāja Liepājas pilsētas 12.vidusskola Ķīmija Atzinība
Andris Jeminejs Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Edgars Klētnieks Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Ķīmija 1
Andris Kārlis Straupenieks-Brancis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 2
Rūdolfs Treilis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 2
Jurijs Kirillovs Rīga Rīgas 95.vidusskola Ķīmija 3
Baiba Kokina Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Ķīmija 3
Signe Kārkliņa Auces novads Auces vidusskola Ķīmija Atzinība
Anna Vasiļevska  Liepāja Liepājas pilsētas 12.vidusskola Ķīmija Atzinība
Antons Gavrjuškins Rīga Rīgas 51.vidusskola Ķīmija 1
Klāvs Ozols Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Ķīmija 2
Eduards Bozotovs Rīga Rīgas Purvciema vidusskola Ķīmija 3
Sergejs Koržuks Rīga Rīgas 95.vidusskola Ķīmija 3
Diana Jermolova Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Latviešu valoda (mazākumtautību) 1
Anna Krapivina Rīga Rīgas 72.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) 1
Daniels Tvoronovičs Rīga Rīgas 10.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Viktorija Greidāne  Rēzeknes novads Zarečnajas pamatskola Latviešu valoda (mazākumtautību) 2
Ernests Grahoļskis Daugavpils Daugavpils 9.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) 3
Terēze Saprikina Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Latviešu valoda (mazākumtautību) 2
Džūlija Bubnova Daugavpils Daugavpils 9.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) 3
Daniels Provejs Rēzekne Rēzeknes 6.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Anna Fedotova Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Latviešu valoda (mazākumtautību) 3
Arturs Sergejevs Rīga Rīgas Purvciema vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Marks Lēvis Valmiera Valmieras 2.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Andrejs Anufrijevs  Jelgava Jelgavas 2.pamatskola  Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Veronika Aleksejuka Rīga Rīgas 34.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Jeļena Vasiļjeva Balvu novads Balvu pamatskola Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Signija Brauna Ventspils novads Tārgales pamatskola Latviešu valoda Atzinība
Edvīns Buiko Vecumnieku novads Stelpes pamatskola Latviešu valoda Atzinība
Katrīna Celeste Ikšķiles novads Ikšķiles vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Andris Kāposts Bauskas novads Vecsaules pamatskola Latviešu valoda Atzinība
Anna Franciska Labinska Līvānu novads Jersikas pamatskola Latviešu valoda Atzinība
Lāsma Padedze Ogres novads Ogres 1.vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Annija Vaivode Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Līvija Bārdiņa Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Latviešu valoda 1
Marta Metuzāle Rīga Rīgas Franču licejs Latviešu valoda 1
Zuzanna Miķelsone Talsu novads Talsu 2.vidusskola Latviešu valoda 1
Ilva Viļuma Skrīveru novads A.Upīša Skrīveru vidusskola Latviešu valoda 1
Katrīna Ciniņa Rīga Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola  Latviešu valoda 2
Laura Drunka Madonas novads Madonas Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 2
Luīze Vilma Gertāne Rīga Pamatskola "Rīdze"  Latviešu valoda 2
Dārta Kamilla Kambala Engures novads Engures vidusskola Latviešu valoda 2
Frančeska Kursīte Rīga Rīgas Franču licejs Latviešu valoda 2
Lauma Lāce Gulbenes novads Gulbenes novada Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 2
Elīza Ruice Jaunjelgavas novads Sunākstes pamatskola Latviešu valoda 2
Elza Sējēja Bauskas novads Bauskas pilsētas pamatskola Latviešu valoda 2
Katrīna Veitnere Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 2
Lauma Apine Tukuma novads Tumes vidusskola Latviešu valoda 3
Diāna Daktiņa Ādažu novads Ādažu vidusskola Latviešu valoda 3
Agnese Feldmane Rīga Rīgas 64.vidusskola Latviešu valoda 3
Kristiāna Glinka Limbažu novads Limbažu novada ģimnāzija Latviešu valoda 3
Māra Karlsone Madonas novads A.Eglīša Ļaudonas vidusskola Latviešu valoda 3
Artūrs Ķelpe Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Latviešu valoda 3
Elīza Liekna Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Latviešu valoda 3
Marģers Liepiņš Liepāja Liepājas Valsts 1.ģimnāzija Latviešu valoda 3
Marta Muižniece Jūrmala Jūrmalas Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 3
Elīza Spurdziņa Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Latviešu valoda 3
Renāte Taurīte Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Latviešu valoda 3
Santa Baltiņa Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Gunda Eihe Valmiera Valmieras Valsts ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Marta Jurēviča Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Dārta Kataņenko Bauskas novads Bauskas Valsts ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Sandra Ķempele Rīga Rīgas Centra humanitārā vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Sintija Landsmane Limbažu novads Limbažu novada ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Alise Redviņa Ventspils Ventspils 1.ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Terēze Ušerovska Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Arta Veigure Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Elīna Aļeiņikova Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 1
Laura Birģele Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Latviešu valoda 1
Agnese Lipska Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 1
Elva Poriete Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 1
Johanna Estere Viļuma Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Latviešu valoda 1
Laura Andersone Saldus novads Druvas vidusskola Latviešu valoda 2
Guna Barkāne Rēzeknes novads Nautrēnu vidusskola Latviešu valoda 2
Solvita Čerņavska Rēzekne Rēzeknes Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 2
Baiba Kokina Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 2
Sintija Kuzma Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 2
Anna Laganovska Ogres novads Ogres Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 2
Arta Raituma Rīga Rīgas Franču licejs Latviešu valoda 2
Juta Romberga Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 2
Liene Rumpe Rīga Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskola Latviešu valoda 2
Aija Bērziņa Jūrmala Bulduru Dārzkopības vidusskola Latviešu valoda 3
Madara Brenčeva Madonas novads Madonas pilsētas 1.vidusskola Latviešu valoda 3
Ilanda Brežinska Mālpils novads Mālpils novada vidusskola Latviešu valoda 3
Marta Dīce Aizkraukles novads Aizkraukles novada ģimnāzija Latviešu valoda 3
Anete Kalniņa Saulkrastu novads Zvejniekciema vidusskola Latviešu valoda 3
Matīss Kaža Rīga Rīgas Centra humanitārā vidusskola Latviešu valoda 3
Žanete Kiseļeva Saldus novads Druvas vidusskola Latviešu valoda 3
Laima Vasile Stopiņu novads Ulbrokas vidusskola Latviešu valoda 3
Edgars Daugulis Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Gints Holsts Bauskas novads Uzvaras vidusskola Matemātika Atzinība
Daniels Keziks Rīga ISMA vidusskola „Premjers” Matemātika Atzinība
Raitis Rūsiņš Kriķis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Pāvels Visvaldis Mackevičs-Maņko Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola - licejs Matemātika Atzinība
Reinis Irmejs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Uko Kokņevičs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Ingus Jānis Pretkalniņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Paulis Filips Bārzdiņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Reinis Cirpons Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Lūcija Dalbiņa Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Aleksejs Jeļisejevs Rīga Puškina licejs Matemātika 2
Arturs Simanovskis Jūrmala Jūrmalas Alternatīvā skola Matemātika 2
Artūrs Banga Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Jānis Reinis Beikmanis Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Matemātika 3
Krišjānis Beļaunieks Madonas novads Madonas Valsts ģimnāzija Matemātika 3
Artūrs Oskars Mitrevics Rīga Rīgas Doma kora skola Matemātika 3
Rūdolfs Dāvis Spuris Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Viktorija Vereteņņikova Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Matemātika 3
Romāns Baļuka Liepāja Liepājas A.Puškina 2.vidusskola Matemātika Atzinība
Juris Ernests Brūniņš Pļaviņu novads Pļaviņu novada ģimnāzija Matemātika Atzinība
Ivo Liepa Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Ņikita Meļentjevs Rīga Rīgas 34.vidusskola Matemātika Atzinība
Juliāns Morozovs Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Matemātika Atzinība
Olga Rogoženko Rīga Rīgas 10.vidusskola Matemātika Atzinība
Sintija Strakša Dobeles novads Dobeles Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Beatrise Šmidberga Kuldīgas novads Kuldīgas Centra vidusskola Matemātika Atzinība
Valts Krūmiņš Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Matemātika 1
Jēkabs Mežinskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Aleksejs Popovs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Raimonds Rainskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Edgars Andžs Limbažu novads Limbažu novada ģimnāzija Matemātika 2
Valts Harijs Blezūrs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Roberts Džeriņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Artūrs Ģērmanis Rīga Rīgas 6.vidusskola Matemātika 2
Gļebs Jeršovs Rīga Rīgas 10.vidusskola Matemātika 2
Noreta Nordena Tukuma novads Tukuma 2.vidusskola Matemātika 2
Staņislavs Petkevičs Jēkabpils Jēkabpils 2.vidusskola Matemātika 2
Krišjānis Artis Puduls Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Miks Kristofers Ušerovskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Žans Cvetkovs Jēkabpils Jēkabpils 2.vidusskola Matemātika 3
Rihards Eglītis Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Matemātika 3
Reinis Frēlihs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Austra Kaše Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Santa Lauva Jelgava Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola Matemātika 3
Ansis Pauliņš Rīga Rīgas Juglas vidusskola Matemātika 3
Amanda Razma Liepāja J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola Matemātika 3
Dmitrijs Redins Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola - licejs Matemātika 3
Dace Reizupa Rīga Rīgas 64.vidusskola Matemātika 3
Vladislavs Šapovalovs Ventspils Ventspils 2.vidusskola Matemātika 3
Raimonds Bogdanovičs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola - licejs Matemātika Atzinība
Dāvis Eisaks Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Roberts Groza Līvānu novads Rudzātu vidusskola Matemātika Atzinība
Lidija Ivanova Rīga Rīgas 40.vidusskola Matemātika Atzinība
Marta Rudzīte Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Loreta Rutkovska Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Dmitrijs Starcevs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Nadežda Šulajeva Liepāja Liepājas 7.vidusskola Matemātika Atzinība
Kristaps Čivkulis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Deniss Dunaveckis Daugavpils Daugavpils 10.vidusskola Matemātika 1
Daniels Krimans Aglonas novads Aglonas vidusskola Matemātika 1
Aleksejs Zajakins Rīga Rīgas 89.vidusskola Matemātika 1
Andrejs Adsons Rīga Rīgas 51.vidusskola Matemātika 2
Tomass Andersons Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Dmitrijs Anisko Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola - licejs Matemātika 2
Haralds Baumanis Rīga Rīgas 64.vidusskola Matemātika 2
Dmitrijs Kokins Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola - licejs Matemātika 2
Pēteris Pakalns Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Matemātika 3
Andris Potrebko Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Dārta Rituma Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Vladislavs Švarnovičs Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Matemātika 3
Rūdolfs Treilis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Annija Varkale Bauskas novads Bauskas Valsts ģimnāzija Matemātika 3
Kārlis Mārtiņš Briedis Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Ričards Grigonis Līvānu novads Rudzātu vidusskola Matemātika Atzinība
Veronika Vasiļevska Liepāja Liepājas pilsētas 12.vidusskola Matemātika Atzinība
Luka Ivanovskis Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Matemātika 1
Vladislavs Kļevickis Rīga Rīgas 40.vidusskola Matemātika 1
Oļegs Matvejevs Rīga Rīgas Ostvalda vidusskola Matemātika 1
Andrievs Auseklis Auziņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Gatis Jānis Dišlers Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Arturs Klesūns Rīga Rīgas 65.vidusskola Matemātika 2
Aleksandrs Rumjancevs Rīga Rīgas Ostvalda vidusskola Matemātika 2
Pārsla Esmeralda Sietiņa Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Armands Strīķis Rīga Rīgas Angļu ģimnāzija Matemātika 2
Kaspars Ābelnīca Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Matemātika 3
Sergejs Blakunovs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola - licejs Matemātika 3
Artūrs Jānis Pētersons Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Matemātika 3
Daniils Sidorovs Rīga Rīgas Herdera vidusskola Matemātika 3
Adele Grunte Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Vācu valoda Atzinība
Kristīne Štaimillere Rīga Rīgas Herdera vidusskola Vācu valoda Atzinība
Otto Asmuss Kokneses novads I.Gaiša Kokneses vidusskola Vācu valoda Atzinība
Olga Siņenkova Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Vācu valoda Atzinība
Artūrs Bērziņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Vācu valoda 3
Baiba Kokina Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Vācu valoda 3
Elza Medne Valmiera Valmieras 5.vidusskola Vācu valoda 3
Žanis Sauļevičs Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Vācu valoda 3
Terēze Lauma Šmēmane Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Vācu valoda 3
Marija Larionova Rīga Rīgas Herdera vidusskola Vācu valoda 3
Darja Buņina Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Vācu valoda 3
Aleksandra Pestova Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Vācu valoda 3
Karīna Stasjuka Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Vācu valoda 2
Ilona Prikule Rīga Rīgas Herdera vidusskola Vācu valoda 2
Ņikita Kovaļovs Rīga Rīgas Herdera vidusskola Vācu valoda 2
Marta Jurēviča Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Vācu valoda 1
Kristīne Kārkliņa Valmiera Valmieras Valsts ģimnāzija Vācu valoda 1
Maria Murašova Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Vācu valoda 1
Dāvis Timermanis Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Vācu valoda 1
Ženija Minka Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Vācu valoda 1
Maira Asare Vecpeibalgas novads Vecpiebalgas vidusskola Vēsture 2
Diāna Bariņa Pļaviņu novads Pļaviņu novada ģimnāzija Vēsture 3
Rihards Borskis Jēkabpils Jēkabpils 3.vidusskola Vēsture 2
Edgars Daugulis Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Vēsture 3
Laura Drunka Madonas novads Madonas Valsts ģimnāzija Vēsture 3
Lilija Dučkena Jelgavas novads Līvbērzes vidusskola Vēsture 3
Arnolds Gailums Rēzeknes novads Nautrēnu vidusskola Vēsture 1
Andris Kāposts Bauskas novads Vecsaules pamatskola Vēsture 2
Laura Kļaviņa Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Vēsture 3
Elvita Kotāne Rēzeknes novads Nautrēnu vidusskola Vēsture Atzinība
Renāte Ķeire Liepāja J.Čakstes Liepājas 10.vidusskola  Vēsture 2
Sabīne Locika Daugavpils Daugavpils Saskaņas pamatskola Vēsture 3
Alisa Maļuhina Daugavpils Daugavpils Saskaņas pamatskola Vēsture 3
Kristīne Ozola Salacgrīvas novads Salacgrīvas vidusskola Vēsture 2
Elza Pilsneniece Gulbenes novads Stāķu pamatskola Vēsture 2
Mikus Saldovers Neretas novads Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola Vēsture 2
Nikola Serģe Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Vēsture Atzinība
Toms Skrinda Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Vēsture 1
Marks Smirnovs Daugavpils Daugavpils 13.vidusskola Vēsture Atzinība
Anete Zepa Inčukalna novads Inčukalna pamatskola Vēsture Atzinība
Viktorija Berednikova Rīga Rīgas 72.vidusskola Vēsture Atzinība
Laura Bluzmane Rīga Rīgas Franču licejs Vēsture Atzinība
Eduards Gailišs Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Vēsture 1
Raufs Guseinovs Rīga Rīgas 71.vidusskola Vēsture 1
Matīss Kaža Rīga Rīgas Centra humanitārā vidusskola Vēsture 3
Signe Kārkliņa Auces novads Auces vidusskola Vēsture 3
Krišjānis Klaucāns Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Vēsture Atzinība
Kārlis Krecers Tukuma novads Tukuma Raiņa ģimnāzija  Vēsture Atzinība
Daniils Lukjanovs Daugavpils Daugavpils Valsts poļu ģimnāzija Vēsture 3
Reinis Mālnieks Preiļu novads Preiļu Valsts ģimnāzija Vēsture 3
Ance Pavasare Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Vēsture 2
Pēteris Plakans Rīga Rīgas 64.vidusskola Vēsture 3
Haralds Punculis  Aknīstes novads Aknīstes vidusskola Vēsture 2
Andris Sniķeris  Rēzeknes novads Maltas  1.vidusskola Vēsture 3
Matīss Šablinskis Tukuma novads Tukuma Raiņa ģimnāzija  Vēsture 3
Juris Jēkabs Tomašūns Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Vēsture 2
Valters Vētra  Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Vēsture Atzinība
Sigita Zvejniece Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Vēsture 2
Rūdolfs Dolmanis-Dravants Jaunpiebalgas novads Jaunpiebalgas vidusskola Vides projekti 2
Elīna Baranovska Daugavpils novads Zemgales vidusskola Vides projekti 1
Severīns Dudeničs Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Vides projekti 2
Everita Eglīte Limbažu novads Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Vides projekti 2
Madara Lipska Limbažu novads Limbažu novada ģimnāzija Vides projekti Atzinība
Lība Lūse Rīga Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola Vides projekti Atzinība
Maksims Džabarovs Rīga Rīgas 88. vidusskola Vides projekti 3
Kitija Cīrule Rūjienas novads Jeru pamatskola Vides projekti 3
Aiguļa Ibragimova Jelgava Jelgavas 6. vidusskola Vides projekti Atzinība
Elīza Dzērve Jūrmala Pumpuru vidusskola Vides projekti 3
Sandra Bule Zilupes novads Zilupes vidusskola  Krievu valoda (svešvaloda) Atzinība
Lilita Rītere Ogres novads Ogres Valsts ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) Atzinība
Viktors Romaņuks Talsu novads Talsu 2.vidusskola Krievu valoda (svešvaloda) Atzinība
Jekaterīna Vilimane Daugavpils Daugavpils 12.vidusskola  Krievu valoda (svešvaloda) Atzinība
Gita Vilmane Ogres novads Ogres Valsts ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) Atzinība
Anastasija Anna Černova Dobeles novads Dobeles Valsts ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) 1
Dāvis Uldrihsons Liepāja Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskola Krievu valoda (svešvaloda) 1
Ināra Babre  Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) 2
Joanna Dravante Rīga Rīgas Angļu ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) 2
Alina Dunaieva Rīga Rīgas Ukraiņu vidusskola Krievu valoda (svešvaloda) 2
Jana Krastiņa Rīga Rīgas 49.vidusskola Krievu valoda (svešvaloda) 3
Krista Līmane Saulkrastu novads Saulkrastu vidusskola Krievu valoda (svešvaloda) 3
Olivija Tuvi Alūksnes novads E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) 3
Karīna Žiganova  Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) 3
Karina Bluka  Dagdas novads Dagdas vidusskola Krievu valoda (svešvaloda) Atzinība
Didzis Lipšāns Jelgavas novads Kalnciema pagasta vidusskola Krievu valoda (svešvaloda) Atzinība
Karīna Seile-Zundāne Rēzekne Rēzeknes Valsts ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) Atzinība
Karīna Stasjuka Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) Atzinība
Edgars Cebaks Ventspils Ventspils 1.ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) 1
Vitālijs Cvetkovs Zilupes novads Zilupes vidusskola Krievu valoda (svešvaloda) 1
Lana Dinu Bauskas novads Bauskas 2.vidusskola Krievu valoda (svešvaloda) 1
Santa Dzalbe Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija  Krievu valoda (svešvaloda) 1
Jūlija Valpētere Ilūkstes novads Ilūkstes Sadraudzības vidusskola Krievu valoda (svešvaloda) 2
Laura Bluzmane Rīga Rīgas Franču licejs Krievu valoda (svešvaloda) 3
Margarita Maļavko Rēzeknes novads Maltas  1.vidusskola Krievu valoda (svešvaloda) 3
Darja Trizna Jūrmala Jūrmalas Valsts ģimnāzija Krievu valoda (svešvaloda) 3
Olga Rimdenoka Jelgava Jelgavas Valsts ģimnāzija  Krievu valoda (svešvaloda) 3
Vārds, uzvārds Novads, pilsēta Mācību iestāde Mācību priekšmets Iegūtā vieta