Valsts mācību priekšmetu olimpiāžu rezultātu apkopojums 2012./2013.m.g.

Meklēšanas laukā ieraksta jebkuru vārdu vai frāzi, kas tiek meklēta, piemēram, izglītības iestādes nosaukums vai izglītojamā uzvārds, vai novads u.c. Būs atrasti visi ieraksti, kuros minēts ievadītais vārds vai frāze.

Vārds, uzvārds Novads, pilsēta Mācību iestāde Mācību priekšmets Iegūtā vieta
Valts Krūmiņš Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Bioloģija 1
Luka Ivanovskis Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Bioloģija 1
Mārtiņš Vaivads Salacgrīvas novads Salacgrīvas vidusskola Bioloģija 1
Aivars Dunskis Krāslavas novads Krāslavas Valsts ģimnāzija Bioloģija 2
Teodors Kerimovs Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Bioloģija 2
Jekaterīna Ivanova Daugavpils Daugavpils 3.vidusskola Bioloģija 2
Anna Sokolova Daugavpils Daugavpils 3.vidusskola Bioloģija 2
Jānis Gruduls Madonas novads Madonas Valsts ģimnāzija Bioloģija 2
Mairis Iesalnieks Līvānu novads Līvānu 1.vidusskola Bioloģija 3
Elīza Ilze Malceniece Siguldas novads Allažu pamatskola Bioloģija 3
Dace Osīte Neretas novads Neretas J.Jaunsudrabiņa vidusskola Bioloģija 3
Liene Dārta Dumpe Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Bioloģija 3
Kārlis Roķis Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Bioloģija 3
Alina Ozuna Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Bioloģija 3
Andris Pāvils Stikuts Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija 3
Jekaterina Safronova Daugavpils Daugavpils 6.vidusskola Bioloģija 3
Māris Seržāns Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija 3
Aleksandra Boikova   Rīga Rīgas 95.vidusskola Bioloģija Atzinība
Edijs Kauranens Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Anastasija Kursiša Daugavpils Daugavpils Saskaņas pamatskola Bioloģija Atzinība
Olga Rogoženko Rīga Rīgas 10.vidusskola Bioloģija Atzinība
Rūdolfs Studāns   Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Guna Barkāne Rēzeknes novads Nautrēnu vidusskola Bioloģija Atzinība
Baiba Kokina Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Elza Burve Saldus novads Druvas vidusskola Bioloģija Atzinība
Evelīna Puzo Krāslavas novads Krāslavas Valsts ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Edgars Vanags Rīga Rīgas Valsts 3.ģimnāzija  Bioloģija Atzinība
Rasmuss Filips Geks Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ekonomika 1
Dmitrijs Plaunovs Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Ekonomika 2
Paula Meinerte  Rēzekne Rēzeknes 1.vidusskola Ekonomika 3
Zane Bērziņa  Lubānas novads Lubānas vidusskola Ekonomika Atzinība
Kristaps Blisiņš Rēzekne Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija Ekonomika Atzinība
Anna Beāte Būmane Tukuma novads Tukuma Raiņa ģimnāzija  Ekonomika Atzinība
Viktorija Capa Viesītes novads Viesītes vidusskola Ekonomika Atzinība
Toms Donerblics Bauskas novads Bauskas Valsts ģimnāzija Ekonomika Atzinība
Ieva Ernestovska  Ventspils Ventspils 1.ģimnāzija Ekonomika Atzinība
Arvīds Gammeršmidts Smiltenes novads Smiltenes ģimnāzija Ekonomika Atzinība
Artūrs Jēgers  Rīga Rīgas vakara ģimnāzija Ekonomika Atzinība
Maija Ķīkule  Rūjienas novads Rūjienas vidusskola Ekonomika Atzinība
Valentīns Lavrinovičs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Ekonomika Atzinība
Līga Lāce  Rūjienas novads Rūjienas vidusskola Ekonomika Atzinība
Valters Levins Ogres novads Suntažu vidusskola Ekonomika Atzinība
Oļegs Matvejevs Rīga Rīgas Ostvalda vidusskola Ekonomika Atzinība
Filips Oļeškovs  Rīga Rīgas 10.vidusskola Ekonomika Atzinība
Andis Ozoliņš Ogres novads Suntažu vidusskola Ekonomika Atzinība
Mārcis Reveliņš  Mārupes novads Mārupes vidusskola Ekonomika Atzinība
Iveta Romanova Olaines novads Olaines 1.vidusskola Ekonomika Atzinība
Kaspars Upenieks Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Ekonomika Atzinība
Zane Zentele Bauskas novads Īslīces vidusskola Ekonomika Atzinība
Maija Sabule  Jelgava Jelgavas Valsts ģimnāzija Ekonomika Atzinība
Jēkabs Mežinskis  Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 1
Pēteris Pakalns  Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Fizika 1
Sergejs Blakunovs Daugavpils Daugavpils Krievu-vidusskola licejs Fizika 1
Luka Ivanovskis Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Fizika 1
Māris Seržāns Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 1
Raimonds Rainskis  Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 2
Aigars Raumanis Rīga Rīgas Juglas vidusskola Fizika 2
Raimonds Bogdanovičs  Daugavpils Daugavpils Krievu-vidusskola licejs Fizika 2
Andris Kārlis Straupenieks Brancis  Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 2
Dāvis Zavickis  Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 2
Konstantins Franckevičs  Daugavpils Daugavpils Krievu-vidusskola licejs Fizika 2
Armands Garančs Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Fizika 2
Reinis Frēlihs  Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 3
Krišjānis Puduls Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 3
Reinis Klāvs Rudzītis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 3
Rihards Drīksne Talsu novads Talsu Kristīgā vidusskola Fizika 3
Dmitrijs Kokins Daugavpils Daugavpils Krievu-vidusskola licejs Fizika 3
Valdis Mizers Daugavpils Daugavpils 13.vidusskola Fizika 3
Rūdolfs Treilis  Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 3
Reinis Baranovskis  Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 3
Artūrs Bērziņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 3
Elīna Pavlovska  Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 3
Ervīns Cauņa  Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 3
Aigars Langins Rīga Rīgas Franču licejs Fizika 3
Edgars Lielāmurs Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Fizika 3
Germans Rimarevs  Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 3
Edijs Kauranens Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Fizika Atzinība
Emīls Melders  Ozolnieku novads Ozolnieku vidusskola Fizika Atzinība
Kristaps Čivkulis  Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika Atzinība
Eglons Raudziņš Rīga Rīgas 64.vidusskola Fizika Atzinība
Armands Strīķis Rīga Rīgas Angļu ģimnāzija Fizika Atzinība
Linards Šmeiksts  Preiļu novads Preiļu Valsts ģimnāzija Fizika Atzinība
Līva Plaude Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 1
Tihons Rjabovs Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 1
Keita Naumova  Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 1
Anastasija Svarevskaja  Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 1
Zane Grants Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 1
Elena Ritenberga  Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 1
Irina Česnokova  Rīga Rīgas 40.vidusskola Franču valoda 1
Santa Tisenkopfa  Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 1
Baiba Linde Liepāja Dradzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskola Franču valoda 1
Elisa Astrida Munjosa Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 1
Marianna Griķe Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 2
Nika Kutuzova Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 2
Marta Metuzāle  Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 2
Sofija Rehviašvili  Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 2
Anna Januškeviča Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 2
Anna Kremņova  Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 2
Agnese Rozīte Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 2
Jekaterina Hovrjaka Rīga Rīgas Purvciema vidusskola Franču valoda 2
Karīna Dolbina Liepāja Dradzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskola Franču valoda 2
Paula Kellija  Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 3
Sandra Grobiņa Daugavpils Daugavpils 9.vidusskola Franču valoda 3
Milana Solomatina Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 3
Valērija Budo Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 3
Marija Oļšanska  Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 3
Klaudija Gauja  Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 3
Anna Korotkova  Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 3
Paula Ulmane  Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 3
Karlīna Jansone Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Franču valoda 3
Julianna Antonova Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 3
Ēriks Dekonens  Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Anete Stakinova Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Iļja Baženovs  Rīga Rīgas Purvciema vidusskola Franču valoda Atzinība
Viktorija Molokoviča  Liepāja Liepājas pilsētas 12.vidusskola Franču valoda Atzinība
Alise Bauska  Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Magdalēna Kuple Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Arina Pupčenoka  Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Valērija Vrubļevska  Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Jekaterina Grigorjeva  Daugavpils Daugavpils 9.vidusskola Franču valoda Atzinība
Zane Koļesnikova  Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Ariadna Kramkovska  Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Arta Raituma  Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Anna Bindere Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Beāte Delvere  Ogres novads Ogres Valsts ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Ieva Igaune Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Zane Kapeika  Ogres novads Ogres Valsts ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Ieva Stepanova Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Estere Šeinkmane Rīga Rīgas 40.vidusskola Franču valoda Atzinība
Raufs Guseinovs Rīga Rīgas 71.vidusskola Ģeogrāfija 1
Miķelis Dāvids Rikveilis Madonas novads Madonas Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija 1
Māris Seržāns Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ģeogrāfija 1
Edgars Krastiņš  Valmiera Valmieras Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija 2
Haralds Punculis Aknīstes novads Aknīstes vidusskola Ģeogrāfija 2
Edvards Kuncs Rīga Rīgas vakara ģimnāzija Ģeogrāfija 2
Kārlis Bernāns Salaspils novads Salaspils 1.vidusskola Ģeogrāfija 3
Roberts Georgs Fimbauers Valmiera Valmieras Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija 3
Aija Trimdale  Rīga Rīgas 6.vidussskola Ģeogrāfija 3
Jānis Rožukalns  Ādažu novads Ādažu vidusskola Ģeogrāfija 3
Roberts Rasums Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Ģeogrāfija 3
Kaspars Bogdanovs Saldus novads Saldus 2.vidusskola Ģeogrāfija Atzinība
Kristers Drukaļskis Līvānu novads Līvānu 1.vidusskola Ģeogrāfija Atzinība
Dmitrijs Jerohnovičs  Liepāja Liepājas 2.vidusskola Ģeogrāfija Atzinība
Ketija Nadežņikova Rīga Rīgas N.Draudziņas vidusskola Ģeogrāfija Atzinība
Andris Sniķeris  Rēzeknes novads Maltas vidusskola Ģeogrāfija Atzinība
Jānis Stūrītis Apes novads O.Vācieša Gaujienas vidusskola Ģeogrāfija Atzinība
Silvestrs Tīrons Valmiera Valmieras 5.vidusskola Ģeogrāfija Atzinība
Jānis Zirnis Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Ģeogrāfija Atzinība
Kristers Zīvers Valmiera Valmieras Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija Atzinība
Aleksejs Zajakins Rīga Rīgas 89.vidusskola Informātika 1
Nikita Larka Rīga Rīgas 88.vidusskola Informātika 1
Ojārs Vilmārs Ratnieks Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Informātika 1
Aleksejs Popovs  Rīga Rīgas 10.vidusskola Informātika 1
Kristaps Čivkulis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika 2
Pēteris Pakalns Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Informātika 2
Ingus Jānis Pretkalniņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika 2
Valdis Dravnieks Saldus novads Saldus 2.vidusskola Informātika 2
Andrejs Sautins Rīga Rīgas 10.vidusskola Informātika 2
Luka Ivanovskis  Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Informātika 2
Raimonds Bogdanovičs  Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Informātika 3
Elvijs Mičulis  Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika 3
Marta Rudzīte  Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Informātika 3
Varis Vecpuisis  Saldus novads Saldus vakarskola Informātika 3
Deins Egle  Saldus novads Druvas vidusskola Informātika 3
Konstantins Franckevičs  Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Informātika 3
Mihails Smoļins Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika 3
Toms Kusiņš  Ogres novads Ogres 1.vidusskola Informātika 3
Edgars Kairišs  Ventspils Ventspils 1.ģimnāzija Informātika 3
Ivans Jānis Binders Ogres novads Jaunogres vidusskola Informātika Atzinība
Deniss Komarskis Rīga Rīgas 10.vidusskola Informātika Atzinība
Valdis Mizers Daugavpils Daugavpils 13.vidusskola Informātika Atzinība
Aleksis Andžāns Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Informātika Atzinība
Igors Kasevičs  Rīga Rīgas 34.vidusskola Informātika Atzinība
Jurijs Rafaļskis Rīga Rīgas 40.vidusskola Informātika Atzinība
Gļebs Jeršovs Rīga Rīgas 10.vidusskola Ķīmija 1
Andris Kārlis Straupenieks-Brancis  Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 1
Gatis Ogle Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 1
Klāvs Ozols Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Ķīmija 1
Mikus Puriņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 1
Haralds  Baunis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 2
Edijs Jansons Dobeles novads Dobeles Valsts ģimnāzija Ķīmija 2
Uko Kokņevičs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 2
Santa Bērziņa Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 2
Igors Dubaņevičs Liepāja Liepājas pilsētas 12.vidusskola Ķīmija 2
Edgars Klētnieks Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Ķīmija 2
Sergejs Blakunovs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Ķīmija 2
Violeta Žukova Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Ķīmija 2
Ervīns Cauņa Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 2
Artūrs Šilovs Rīga Rīgas 65.vidusskola Ķīmija 2
Romans Lugovskojs Olaines novads Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža Ķīmija 2
Aleksandra Boikova Rīga Rīgas 95.vidusskola Ķīmija 3
Rihards Puplovskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 3
Aigars Raumanis Rīga Rīgas Juglas vidusskola Ķīmija 3
Olga Rogoženko Rīga Rīgas 10.vidusskola Ķīmija 3
Anna Aleksina Rīga Rīgas 65.vidusskola Ķīmija 3
Deniss Dunaveckis Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Ķīmija 3
Baiba Kokina Daugavpils Daugavpils Valsts  ģimnāzija Ķīmija 3
Pāvels Dimitrijevs Daugavpils Daugavpils 9.vidusskola Ķīmija 3
Luka Ivanovskis Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Ķīmija 3
Sergejs Koržuks Rīga Rīgas 95.vidusskola Ķīmija 3
Elvis Rubīns Pļaviņu novads Pļaviņu novada ģimnāzija Ķīmija 3
Māris Seržāns Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 3
Dagnis Jemsis  Rīga Rīgas Valsts 3.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Ņikita Trojanskis Rīga Rīgas Rīnūžu vidusskola Ķīmija Atzinība
Anna Ķēniņa Daugavpils Daugavpils Valsts  ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Loreta Rutkovska Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Valters Trokša Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Artūrs Liepiņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Elīna Pavlovska Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Elza Liniņa Rīga Rīgas Valsts 3.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Aleksandrs Novikovs Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Arturs Petrovs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Latviešu valoda (mazākumtautību) 1
Agate Saprikina Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Latviešu valoda (mazākumtautību) 1
Evija Romanova  Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Latviešu valoda (mazākumtautību) 2
Kristīne Romanovska  Rīga Rīgas 72.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) 2
Evita Daugule  Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Latviešu valoda (mazākumtautību) 3
Kristīna Makovska Jēkabpils Jēkabpils 2.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) 3
Marija Dreija Rīga Rīgas 34.vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Kristīne Konstantīne Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Andrejs Lugovojs Rīga Rīgas Purvciema vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Dajana Novikova Rīga Rīgas Daugavgrīvas vidusskola Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Jeļena Vasiļjeva Balvu novads Balvu pamatskola Latviešu valoda (mazākumtautību) Atzinība
Anda Garole  Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Latviešu valoda 1
Agate Anna Grebže Rīga Privātā pamatskola "Gaismas tilts 97" Latviešu valoda 1
Helga Gūtšmite Rojas novads Rojas vidusskola Latviešu valoda 1
Katrīna Segliņa Jelgavas novads Staļģenes vidusskola Latviešu valoda 1
Zane Bukša  Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 1
Kalvis Engīzers Rojas novads Rojas vidusskola Latviešu valoda 1
Laura Melne  Rēzeknes novads Nautrēnu vidusskola Latviešu valoda 1
Mārtiņš Vaivads Salacgrīvas novads Salacgrīvas vidusskola Latviešu valoda 1
Laima Vasile  Stopiņu novads Ulbrokas vidusskola Latviešu valoda 1
Arta Alksnīte  Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 2
Laura Drunka Madonas novads Madonas pilsētas 1.vidusskola Latviešu valoda 2
Zane Grudule  Garkalnes novads Garkalnes vidusskola Latviešu valoda 2
Elizabete Laiviņa Rīga Rīgas Franču licejs Latviešu valoda 2
Zuzanna Miķelsone Talsu novads Talsu 2.vidusskola Latviešu valoda 2
Maija Olšteina Rīga Rīgas Angļu ģimnāzija Latviešu valoda 2
Paula Stašaite Alsungas novads Alsungas vidusskola Latviešu valoda 2
Krista Šķēpa Preiļu novads Preiļu 1.pamatskola Latviešu valoda 2
Signija Augunaite Bauskas novads Bauskas Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 2
Anna Auzāne  Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 2
Elīza Brikmane Olaines novads Olaines 1.vidusskola Latviešu valoda 2
Elza Burve Saldus novads Druvas vidusskola Latviešu valoda 2
Luīze Endzele Rīga Rīgas Hanzas vidusskola Latviešu valoda 2
Natālija Fučadži Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 2
Katrina Mertsa Iecavas novads Iecavas vidusskola Latviešu valoda 2
Katrīna Pētersone Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Latviešu valoda 2
Ilze Vernava Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 2
Annija Vaivode  Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 3
Anija Anna Augule Bauskas novads Bauskas Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 3
Dana Butrima  Ludzas novads Ludzas pilsētas ģimnāzija Latviešu valoda 3
Laura Kristapsone  Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Latviešu valoda 3
Nikola Klaudija Siliņa Madonas novads Madonas pilsētas 1.vidusskola Latviešu valoda 3
Lauma Svilpe Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 3
Guna Barkāne Rēzeknes novads Nautrēnu vidusskola Latviešu valoda 3
Annija Bērziņa Bauskas novads Īslīces vidusskola Latviešu valoda 3
Matīss Kaža Rīga Rīgas Centra humanitārā vidusskola Latviešu valoda 3
Nameda Lazda Elizabete  Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Latviešu valoda 3
Krista Papēde Kuldīgas novads Kuldīgas 2.vidusskola Latviešu valoda 3
Monta Šteina Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Latviešu valoda 3
Ilze Ieva Vilne Pāvilostas novads Pāvilostas vidusskola Latviešu valoda 3
Vizma Zvaigzne Rīga Rīgas Doma kora skola Latviešu valoda 3
Iveta Gornika Krāslavas novads Krāslavas Valsts ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Sabīne Anna Irbe Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Dārta Kamilla Kambala Engures novads Engures vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Viktorija Leimane Tukuma novads Tukuma 2.vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Marta Metuzāle  Rīga Rīgas Franču licejs Latviešu valoda Atzinība
Kristīne Pēča Smiltenes novads Palsmanes pamatskola Latviešu valoda Atzinība
Matīss Rihards Vilcāns Saldus novads Saldus pamatskola Latviešu valoda Atzinība
Laura Andersone Saldus novads Druvas vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Elīna Dīce  Aizkraukles novads Aizkraukles novada ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Karlīna Jansone Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Aiga Karelsone Vecumnieku novads Skaistkalnes vidusskola Latviešu valoda Atzinība
Ance Kristāla  Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Patrīcija Nemme Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Alise Redviņa Ventspils Ventspils 1.ģimnāzija Latviešu valoda Atzinība
Gļebs Jeršovs Rīga Rīgas 10.vidusskola Matemātika 1
Valts Krūmiņš Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Matemātika 1
Noreta Nordena Tukuma novads Tukuma 2.vidusskola Matemātika 1
Aleksejs Popovs Rīga Rīgas 10.vidusskola Matemātika 1
Kristaps Čivkulis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Deniss Dunaveckis Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Matemātika 1
Aleksejs Zajakins Rīga Rīgas 89.vidusskola Matemātika 1
Luka Ivanovskis Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Matemātika 1
Vladislavs Kļevickis Rīga Rīgas 40.vidusskola Matemātika 1
Konstantins Franckevičs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Matemātika 1
Andris Locāns Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Pēteris Kārlis Ratnieks Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Nikita Larka Rīga Rīgas 88.vidusskola Matemātika 1
Eduards Fjodorovs Valmiera Valmieras Viestura vidusskola Matemātika 2
Gerda Grase Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Jēkabs Mežinskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Lauris Paegle Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Raimonds Rainskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Aigars Raumanis Rīga Rīgas Juglas vidusskola Matemātika 2
Olga Rogoženko Rīga Rīgas 10.vidusskola Matemātika 2
Laine Strankale Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Matemātika 2
Andrejs Adsons Rīga Rīgas 51.vidusskola Matemātika 2
Roberts Groza Līvānu novads Rudzātu vidusskola Matemātika 2
Lidija Ivanova Rīga Rīgas 40.vidusskola Matemātika 2
Annija Katkeviča Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Dmitrijs Kokins Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Matemātika 2
Johanna Estere Viļuma Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Sergejs Blakunovs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Matemātika 2
Oļegs Matvejevs Rīga Rīgas Ostvalda vidusskola Matemātika 2
Artūrs Jānis Pētersons Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Matemātika 2
Alise Ella Pretkalniņa Rīga Rīgas 64.vidusskola Matemātika 2
Pārsla Esmeralda Sietiņa Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Andis Bērziņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Dmitrijs Grekovs Ventspils Ventspils 2.vidusskola Matemātika 2
Artūrs Krasts Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Evelīna Puzo Krāslavas novads Krāslavas Valsts ģimnāzija Matemātika 2
Georgijs Skorodumovs Rīga Rīgas 40.vidusskola Matemātika 2
Ģirts Zāģeris Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Juris Ernests Brūniņš Pļaviņu novads Pļaviņu novada ģimnāzija Matemātika 3
Ludmila Hrižanovska Rīga Rīgas 92.vidusskola Matemātika 3
Evita Ločmele Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Matemātika 3
Emīls Melders Ozolnieku novads Ozolnieku vidusskola Matemātika 3
Armands Ostrovskis Rēzekne Rēzeknes 5.vidusskola Matemātika 3
Staņislavs Petkevičs Jēkabpils Jēkabpils 2.vidusskola Matemātika 3
Renārs Puriņš Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Matemātika 3
Anete Siliņa Saldus novads Saldus 2.vidusskola Matemātika 3
Dāvis Šļumba Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Matemātika 3
Raimonds Bogdanovičs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Matemātika 3
Viktors Iļdeikins Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Dārta Rituma Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Elīza Skutāne Valkas novads Valkas ģimnāzija Matemātika 3
Kristiāns Slics Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Emīls Strumpe Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Nadežda Šulajeva Liepāja Liepājas 7.vidusskola Matemātika 3
Vladislavs Švarnovičs Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Matemātika 3
Annija Varkale Bauskas novads Bauskas Valsts ģimnāzija Matemātika 3
Artūrs Bērziņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Vadims Bondarenko Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Matemātika 3
Kārlis Mārtiņš Briedis Saldus novads Siguldas Valsts ģimnāzija Matemātika 3
Aleksandrs Rumjancevs Rīga Rīgas Ostvalda vidusskola Matemātika 3
Veronika Vasiļevska Liepāja Liepājas pilsētas 12.vidusskola Matemātika 3
Roberts Graudiņš Rīga Rīgas 64.vidusskola Matemātika 3
Mikus Puriņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Andrejs Sautins Rīga Rīgas 10.vidusskola Matemātika 3
Māris Seržāns Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Jānis Bremanis Talsu novads Virbu pamatskola Matemātika Atzinība
Laura Gaile Ikšķiles novads Tīnūžu pamatskola Matemātika Atzinība
Una Lokmane Ogres novads Ogres 1.vidusskola Matemātika Atzinība
Juliāns Morozovs Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Matemātika Atzinība
Inga Orupe Krāslavas novads Robežnieku pamatskola Matemātika Atzinība
Reinis Pomers Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Margita Rudzāte Līvānu novads Rudzātu vidusskola Matemātika Atzinība
Helvijs Sebris Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Leonīds Tjurs Liepāja Liepājas 7.vidusskola Matemātika Atzinība
Dmitrijs Anisko Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Matemātika Atzinība
Haralds Baumanis Rīga Rīgas 64.vidusskola Matemātika Atzinība
Ivans Gorbunovs Rīga Rīgas 96.vidusskola Matemātika Atzinība
Sergejs Griņevičs Ventspils Ventspils 2.vidusskola Matemātika Atzinība
Lauris Krištopanovs Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Mārtiņš Lisovs Preiļu novads Preiļu Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Pēteris Pakalns Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Maksims Sičs Rīga Rīgas 10.vidusskola Matemātika Atzinība
Gatis Jānis Dišlers Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Ivans Dorohovs Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Matemātika Atzinība
Mihails Smoļins Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Dāvis Sparinskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Roberts Veics Rīga Rīgas Franču licejs Matemātika Atzinība
Fjodors Žitņikovs Rīga Puškina licejs Matemātika Atzinība
Edīte Bitāne Skrīveru novads A.Upīša Skrīveru vidusskola Matemātika Atzinība
Eva Brazēviča Rīga Rīgas 84.vidusskola Matemātika Atzinība
Estere Šeinkmane Rīga Rīgas 40.vidusskola Matemātika Atzinība
Edvards Tensons Dobeles novads Dobeles Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Gustavs Mārtiņš Upmanis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Artūrs Līvmanis Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Vācu valoda 1
Jeļizaveta Ternovaja Rīga Rīgas 40.vidusskola Vācu valoda 1
Simons Rohļins Rīga Rīgas Herdera vidusskola Vācu valoda 1
Skaidrīte Maija Graudiņa Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Vācu valoda 2
Marta Jurēviča Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Vācu valoda 2
Margarita Kairjaka Rīga Rīgas Valsts 3.ģimnāzija Vācu valoda 2
Evija Romislava Rēzekne Rēzeknes Valsts ģimnāzija Vācu valoda 2
Reinis Pāvils Liepāja Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskola Vācu valoda 2
Sofija Larionova Rīga Rīgas Herdera vidusskola Vācu valoda 2
Agnija Cirvele Rīga Rīgas Valsts 3.ģimnāzija Vācu valoda 3
Mārtiņš Gailis Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Vācu valoda 3
Matīss Lazdāns Daugavpils Daugavpils 12.vidusskola Vācu valoda 3
Terēze Šmēmane Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Vācu valoda 3
Ieva Znotiņa Rīga Rīgas 85.vidusskola Vācu valoda 3
Estere Šeinkmane Rīga Rīgas 40.vidusskola Vācu valoda 3
Martins Maags Brocēnu novads Brocēnu vidusskola Vācu valoda 3
Aleksandra Pestova Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Vācu valoda Atzinība
Katrīna Pētersone Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Vācu valoda Atzinība
Lilita Zelle Rīga Rīgas Valsts vācu ģimnāzija Vācu valoda Atzinība
Estere Kozlinska Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Vēsture 1
Karlīna Jansone Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Vēsture 1
Laura Melne Rēzeknes novads Nautrēnu vidusskola Vēsture 1
Marija Šumilo Rīga Rīgas 33.vidusskola Vēsture 1
Niks Cipruss  Valmiera Valmieras Viestura vidusskola Vēsture 2
Krista Garā Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Vēsture 2
Zane Koļesņikova Rīga Rīgas Franču licejs Vēsture 2
Elīza Ilze Malceniece Siguldas novads Allažu pamatskola Vēsture 2
Krista Šķēpa  Preiļu novads Preiļu 1.pamatskola Vēsture 2
Elīna Dīce Aizkraukles novads Aizkraukles novada ģimnāzija Vēsture 2
Vladlens Kovaļevs Rīga Rīgas 64.vidusskola Vēsture 2
Roberts Rasums Rīga Rīgas Valsts 2.ģimnāzija Vēsture 2
Jānis Sperga  Rēzekne Rēzeknes Valsts ģimnāzija Vēsture 2
Dace Bērzkalne  Rīga Rīgas 45.vidusskola Vēsture 3
Antra Gaile  Salaspils novads Salaspils 1.vidusskola Vēsture 3
Lelde Kalniņa  Skrīveru novads A.Upīša Skrīveru vidusskola Vēsture 3
Darja Ņevedomska Daugavpils Daugavpils Saskaņas pamatskola Vēsture 3
Margita Rudzāte  Līvānu novads Rudzātu vidusskola Vēsture 3
Santa Kārkle Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Vēsture 3
Nils Mosejonoks Aizkraukles novads Aizkraukles novada ģimnāzija Vēsture 3
Krista Papēde Kuldīgas novads Kuldīgas 2.vidusskola Vēsture 3
Artūrs Pētersons Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Vēsture 3
Evelīna Puzo Krāslavas novads  Krāslavas Valsts ģimnāzija Vēsture 3
Roberts Silavs Rīga Rīgas 6.vidussskola Vēsture 3
Lāsma Ungere Kokneses novads I.Gaiša Kokneses vidusskola Vēsture 3
Paula Stašaite Alsungas novads Alsungas vidusskola Vēsture 3
Patrīcija Ciemese Grobiņas novads Grobiņas ģimnāzija Vēsture Atzinība
Markuss Druziks Jūrmala Jūrmalas Valsts ģimnāzija Vēsture Atzinība
Lauma Iesalniece Madonas novads A.Eglīša Ļaudonas vidusskola Vēsture Atzinība
Dairis Jakubovskis Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Vēsture Atzinība
Darja Juhno  Daugavpils Daugavpils valsts poļu ģimnāzija Vēsture Atzinība
Diāna Korkliša  Rēzekne Rēzeknes 1.vidusskola Vēsture Atzinība
Elizabete Laiviņa Rīga Rīgas Franču licejs Vēsture Atzinība
Kristīne Pēča  Smiltenes novads Palsmanes pamatskola Vēsture Atzinība
Anastasija Podlužnaja Daugavpils Daugavpils Saskaņas pamatskola Vēsture Atzinība
Dita Poševa  Apes novads O.Vācieša Gaujienas vidusskola Vēsture Atzinība
Pauls Arnicāns Rīga Āgenskalna  Valsts  ģimnāzija Vēsture Atzinība
Jūlija Candere Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Vēsture Atzinība
Betarise Dzērve Liepāja Liepājas Mākslas vidusskola Vēsture Atzinība
Viesturs Levada Alūksnes novads E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija Vēsture Atzinība
Serafima Zabela Jelgava Jelgavas 6.vidusskola  Vēsture Atzinība
Rūdolfs Pļaviņš Jūrmala Pumpuru vidusskola Vides projekti 1
Ilja Leiko Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Vides projekti 1
Asnāte Zirne Gulbenes novads Druvienas pamatskola Vides projekti 2
Mārtiņš Bērziņš Aizputes novads Aizputes vidusskola Vides projekti 2
Lauris Šīmanis Vaiņodes novads Vaiņodes vidusskola Vides projekti 2
Elīna Baranovska Daugavpils novads Zemgales vidusskola Vides projekti 3
Elīna Baltskara Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Vides projekti 3
Anda Batarāga Līvānu novads Rudzātu vidusskola Vides projekti 3
Anna Lopatina Rīga Rīgas 88.vidusskola Vides projekti 3
Annija Romāne Rugāju novads Rugāju novada vidusskola Vides projekti Atzinība
Angelina Švabe Daugavpils novads Tabores pamatskola Vides projekti Atzinība
Milda Martinsone Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Vides projekti Atzinība
Guntars Pužulis Balvu novads Balvu Valsts ģimnāzija Vides projekti Atzinība
Alise Smilga Jaunpiebalgas novads Jaunpiebalgas vidusskola Vides projekti Atzinība
Gatis Zvejnieks Vecpiebalgas novads Vecpiebalgas vidusskola Vides projekti Atzinība
Vārds, uzvārds Novads, pilsēta Mācību iestāde Mācību priekšmets Iegūtā vieta