Valsts mācību priekšmetu olimpiāžu rezultātu apkopojums 2009./2010.m.g.

Meklēšanas laukā ieraksta jebkuru vārdu vai frāzi, kas tiek meklēta, piemēram, izglītības iestādes nosaukums vai izglītojamā uzvārds, vai novads u.c. Būs atrasti visi ieraksti, kuros minēts ievadītais vārds vai frāze.

Vārds, uzvārds Novads, pilsēta Mācību iestāde Mācību priekšmets Iegūtā vieta
Mārtiņš Vaivads Salacgrīvas novads Salacgrīvas vidusskola Bioloģija 1
Jānis Grudulis Madonas novads Madonas Valsts ģimnāzija Bioloģija 1
Nora Ķibilda Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Bioloģija 1
Anna Stikāne Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija 1
Juris Ķibilds Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Bioloģija 1
Georgijs Treņins Rīga Rīgas 95.vidusskola Bioloģija 2
Agija Lāce Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Bioloģija 2
Armands Rudušs Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Bioloģija 2
Eva Dručka Vecumnieku novads Vecumnieku vidusskola Bioloģija 2
Edīte Jēkabsone Rīga Rīgas Raiņa 8.vakara (maiņu) vidusskola Bioloģija 2
Alīna Ozuna Daugavpils Daugavpils Saskaņas pamatskola Bioloģija 3
Edgars Pundurs Balvu novads Briežuciema pamatskola Bioloģija 3
Elza Kaktiņa Lielvārdes novads Lielvārdes vidusskola Bioloģija 3
Gunda Zvīgule Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Bioloģija 3
Renāta Klagiša Krāslavas novads Krāslavas Valsts ģimnāzija Bioloģija 3
Daina Pētersone Valkas novads Valkas ģimnāzija Bioloģija 3
Anete Pole Madonas novads Madonas Valsts ģimnāzija Bioloģija 3
Alisa Bulavkina Priekules novads Priekules vidusskola Bioloģija Atzinība
Jekaterina Safronova Daugavpils Daugavpils 6.vidusskola Bioloģija Atzinība
Evelīna Puzo Krāslavas novads Krāslavas Valsts ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Māris Seržāns Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Rūta Bārda Alojas novads Alojas Ausekļa vidusskola Bioloģija Atzinība
Rita Turkina Cesvaines novads Cesvaines vidusskola Bioloģija Atzinība
Skaidrīte Graudiņa Rīga Rīgas Centra humanitārā vidusskola Bioloģija Atzinība
Arnis Laduss Rēzeknes novads Rēznas pamatskola Bioloģija Atzinība
Terēze Stanka Rēzeknes novads Gaigalavas pamatskola Bioloģija Atzinība
Madara Linde Salas novads Salas vidusskola Bioloģija Atzinība
Dārta Cine Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Anete Romanauska Saldus novads Saldus 2.vidusskola Bioloģija Atzinība
Sabīne Zondaka Babītes novads Babītes vidusskola Bioloģija Atzinība
Vladislavs Urbanovičs Rēzekne Rēzeknes 1.vidusskola Bioloģija Atzinība
Kārlis Jermacāns Ogres novads Ogres ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Agnese Baroņina Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija Atzinība
jolanta Lazdāne Vārkavas novads Vārkavas vidusskola Bioloģija Atzinība
Alberts Belovs Ventspils Ventspils 1.ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Aleksandrs Beļavskis Daugavpils Daugavpils 10.vidusskola Bioloģija Atzinība
Anda Aldiņa Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Baiba Alkšere Smiltenes novads Smiltenes ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Zanda Strode Rēzekne Rēzeknes 1.vidusskola Bioloģija Atzinība
Laura Saldovere Neretas novads Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola Bioloģija Atzinība
Kārlis Kanders Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Bioloģija Atzinība
Elza Apeināne Neretas novads Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola Bioloģija Atzinība
Anita Zagorska Ogres novads Ogres 1.vidusskola Bioloģija Atzinība
Viktorija Barbašina Rīga Rīgas 34.vidusskola Bioloģija Atzinība
Guna Sakaine Olaines novads Olaines 1.vidusskola Bioloģija Atzinība
Maksims Petrakovs Daugavpils Daugavpils 12.vidusskola Bioloģija Atzinība
Sofija Hamurda Rīga Rīgas 71.vidusskola Latviešu valoda (mazākumt.) 1
Elza Tuča-Skarbinika Rēzekne Rēzeknes poļu vidusskola Latviešu valoda (mazākumt.) 1
Lana Dina Bauskas novads Bauskas pilsētas 2.vidusskola Latviešu valoda (mazākumt.) 2
Simona Dubovenko Jelgava Jelgavas 5.vidusskola Latviešu valoda (mazākumt.) 2
Katrīna Paškeviča Rēzekne Rēzeknes poļu vidusskola Latviešu valoda (mazākumt.) 2
Alīna Sivicke Jelgava Jelgavas 6.vidusskola Latviešu valoda (mazākumt.) 3
Jeļizaveta Krasiļņikova Daugavpils Daugavpils 3.vidusskola Latviešu valoda (mazākumt.) 3
Anastasija Kraveca Jelgava Jelgavas 2.pamatskola Latviešu valoda (mazākumt.) Atzinība
Sofija Golubova Ludzas novads Ludzas 2.vidusskola Latviešu valoda (mazākumt.) Atzinība
Inese Alpa-Lūka Rīga Rīgas Purvciema vidusskola Latviešu valoda (mazākumt.) Atzinība
Veronika Ribcova Valmiera Valmieras 2.vidusskola Latviešu valoda (mazākumt.) Atzinība
Poļina Cifanska Rīga Rīgas 40.vidusskola Latviešu valoda (mazākumt.) Atzinība
Santa Petrova Rēzekne Rēzeknes 3.vidusksola Latviešu valoda (mazākumt.) Atzinība
Diāna Ļucāne Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Latviešu valoda (mazākumt.) Atzinība
Natālija Kirilova Preiļu novads Preiļu 2.vidusskola Latviešu valoda (mazākumt.) Atzinība
Dagnija Volodjko Rēzekne Rēzeknes poļu vidusskola Latviešu valoda (mazākumt.) Atzinība
Anželika Permanicka Jēkabpils Jēkabpils 2.vidusskola Latviešu valoda (mazākumt.) Atzinība
Aleksandra Makarova Ventspils Ventspils 2.vidusskola Latviešu valoda (mazākumt.) Atzinība
Romāns Selezņovs Aizkraukles novads Aizkraukles 1.vidusskola Latviešu valoda (mazākumt.) Atzinība
Alevtīna Tarasova Viļānu novads Viļānu vidusskola Latviešu valoda (mazākumt.) Atzinība
Laura Šulca Aizkraukles novads Aizkraukles novada ģimnāzija Biznesa ekonomiskie pamati 1
Katerīna Marduseviča Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Biznesa ekonomiskie pamati 2
Egija Dīce Aizkraukles novads Aizkraukles novada ģimnāzija Biznesa ekonomiskie pamati 2
Kirils Surovovs Rīga Rīgas Ostvalda vidusskola Biznesa ekonomiskie pamati 3
Monta Ozoliņa  Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Biznesa ekonomiskie pamati 3
Ksenija Ošmjana Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Biznesa ekonomiskie pamati Atzinība
Laura Mozule Balvu novads Balvu Valsts ģimnāzija Biznesa ekonomiskie pamati Atzinība
Gundars Kalns Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Biznesa ekonomiskie pamati Atzinība
Edmunds Jansons Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Biznesa ekonomiskie pamati Atzinība
Ieva Astahovska Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Biznesa ekonomiskie pamati Atzinība
Liene Apsalone Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Biznesa ekonomiskie pamati Atzinība
ieva Kalniņa Valmiera Valmieras 5.vidusskola Biznesa ekonomiskie pamati Atzinība
Boļeslavs Ptašics Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Biznesa ekonomiskie pamati Atzinība
Kārlis Malcenieks Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Biznesa ekonomiskie pamati Atzinība
Mareks Erts Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Biznesa ekonomiskie pamati Atzinība
Ilze Konošonoka Rīga Rīgas Juglas vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība 1
Dite Čepule Ludzas novads Ludzas pilsētas ģimnāzija Mājturība/ mājsaimniecība 1
Reinis Butāns Smiltenes novads Variņu pamatskola Mājturība/ mājsaimniecība 1
Lauris Radzevičs Neretas novads Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība 1
Luīze Mīkstā Limbažu novads Limbažu 3.vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība 2
Annija Bērziņa Rīga Rīgas Juglas vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība 2
Annija Paula Ezergaile Rīga Rīgas Teikas vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība 2
Ivita Brūdere Ventspils Ventspils 1.ģimnāzija Mājturība/ mājsaimniecība 2
Liene Ozola Bauskas novads Uzvaras vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība 2
Rūta Lauce Rīga Rīgas Teikas vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība 2
Dārta Brikaine Ventspils Ventspils 1.ģimnāzija Mājturība/ mājsaimniecība 2
Ginta Zarāna Preiļu novads Preiļu 1.pamatskola Mājturība/ mājsaimniecība 2
Eliass Veigurs Līvānu novads Jaunsilavas pamatskola Mājturība/ mājsaimniecība 2
Artūrs Feldmanis Salas novads Salas vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība 2
Ēriks Razguļajevs Ludzas novads Ludzas pilsētas ģimnāzija Mājturība/ mājsaimniecība 2
Kalvis Krūmiņš Madonas novads Madonas pilsētas 1.vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība 2
Genādijs Šidlovskis Daugavpils novads Špoģu vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība 2
Kristaps Kaļiņins Rēzekne Rēzeknes 1.vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība 2
Matīss Lullis  Ogres novads Ogres 1.vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība 2
Ieva Andersone Ogres novads Ogresgala pamatskola Mājturība/ mājsaimniecība 3
Anita Pudāne Rīga Rīgas 93.vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība 3
Māra Broka Madonas novads Madonas pilsētas 1.vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība 3
Kristiāna Briede Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Mājturība/ mājsaimniecība 3
Agrita Gailuma Rēzeknes novads Nautrēnu vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība 3
Evita Ojere Rīga Rīgas 99.vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība 3
Sandra Bruņeniece Rīga Āgenskalna ģimnāzija Mājturība/ mājsaimniecība 3
Lāsma Ozola Naukšēnu novads Naukšēnu vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība 3
Sandra Žvagina Ventspils Ventspils 1.ģimnāzija Mājturība/ mājsaimniecība 3
Raitis Verbickis Viļakas novads Mežvidu pamatskola Mājturība/ mājsaimniecība 3
Artis Ķivriņš Preiļu novads Pelēču pamatskola Mājturība/ mājsaimniecība 3
Elvis Rubīns Pļaviņu novads Pļaviņu novada ģimnāzija Mājturība/ mājsaimniecība 3
Mārtiņš Pētersons Gulbenes novads Gulbenes novada Valsts ģimnāzija Mājturība/ mājsaimniecība 3
Dmitrijs Baranovs Rēzekne Rēzeknes 2.vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība 3
Toms Jurģis Ivanovs Babītes novads Babītes vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība 3
Linards Buligs Gulbenes novads Gulbenes novada Valsts ģimnāzija Mājturība/ mājsaimniecība 3
Jēkabs Krīgerts Madonas novads Madonas pilsētas 1.vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība 3
Arvīds Brensons Ventspils Ventspils 1.ģimnāzija Mājturība/ mājsaimniecība 3
Viesturs Feldmanis Talsu novads Talsu 2.vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība 3
Jāzeps Žogla Rēzekne Rēzeknes 1.vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība 3
Linards Drukmanis Skrīveru novads A.Upīša Skrīveru vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība 3
Klāvs Trabišs Ventspils Ventspils 1.ģimnāzija Mājturība/ mājsaimniecība 3
Arnis Kalniņš Tukuma novads Tukuma Raiņa ģimnāzija Mājturība/ mājsaimniecība 3
Ričards Zviedris Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Mājturība/ mājsaimniecība 3
Beatrise Dzērve Liepāja Liepājas Raiņa 6.vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība Atzinība
Laura Āboltiņa Ogres novads Ogres 1.vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība Atzinība
Kristīne Vagele Stopiņu novads Ulbrokas vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība Atzinība
Anna Miļķe Rīga Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzija Mājturība/ mājsaimniecība Atzinība
Monta Zimerte Tukuma novads Tukuma 2.pamatskola Mājturība/ mājsaimniecība Atzinība
Anija Bileskalne Ventspils novads Popes pamatskola Mājturība/ mājsaimniecība Atzinība
Linda Sīpola Talsu novads Valdemārpils vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība Atzinība
Artis Jezupovs Kārsavas novads Kārsavas vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība Atzinība
Ritvars Liskops Brocēnu novads Brocēnu novada Remtes pamatskola Mājturība/ mājsaimniecība Atzinība
Eduards Kaļķis Rīga Rīgas 49.vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība Atzinība
Krists Ziemelis Rīga Rīgas Teikas vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība Atzinība
Oskars Bērziņš Mārupes novads Mārupes vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība Atzinība
Uģis Treikmanis Cēsu novads Cēsu 2.pamatskola Mājturība/ mājsaimniecība Atzinība
Artūrs Linde Priekuļu novads Priekuļu vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība Atzinība
Kaspars Mukāns Daugavpils novads Kalupes pamatskola Mājturība/ mājsaimniecība Atzinība
Dāvis Kanders Limbažu novads Umurgas pamatskola Mājturība/ mājsaimniecība Atzinība
Jānis Tučs Ikšķiles novads Tīnūžu pamatskola Mājturība/ mājsaimniecība Atzinība
Oskars Pērkons Rugāju novads Rugāju novada vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība Atzinība
Alvis Krūmiņš Ventspils novads Ugāles vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība Atzinība
Andris Zviedrītis Ventspils Ventspils 1.ģimnāzija Mājturība/ mājsaimniecība Atzinība
Edgars Kampāns Daugavpils novads Špoģu vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība Atzinība
Modris Martinovs Balvu novads Balvu Amatniecības vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība Atzinība
Vladislavs Kondratjevs Rugāju novads Rugāju novada vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība Atzinība
Tālivaldis Āboliņš Rīga Rīgas pilsētas 3.ģimnāzija Mājturība/ mājsaimniecība Atzinība
Vadims Kovaļevskis Daugavpils Daugavpils 17.vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība Atzinība
Kristaps Deģis Liepāja Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība Atzinība
Dagnis Samauska Auces novads Auces vidusksola Mājturība/ mājsaimniecība Atzinība
Helmuts Freibergs Talsu novads Valdemārpils vidusskola Mājturība/ mājsaimniecība Atzinība
Kārlis Vītols Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Mājturība/ mājsaimniecība Atzinība
Reinis Virsis Rīga Āgenskalna ģimnāzija Vācu valoda 1
Aleksandrs Bērziņš Rīga N.Draudziņas ģimnāzija Vācu valoda 2
Jūlija Zujeva Jūrmala Jūrmalas Valsts ģimnāzija Vācu valoda 2
Elīna Upmale Siguldas novads Siguldas 2.vidusskola Vācu valoda 3
Gundega Virse Rīga Āgenskalna ģimnāzija Vācu valoda 3
Jeļena Larina Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Vācu valoda 3
Kristīne Akimova Rīga Āgenskalna ģimnāzija Vācu valoda 3
Maksimilians Bērziņš Rīga Rīgas Franču licejs Vācu valoda 3
Artis Robalds Talsu novads Talsu 2.vidusskola Vācu valoda Atzinība
Artūrs Marcinkevičs Rīga Āgenskalna ģimnāzija Vācu valoda Atzinība
Beāte Horste Liepāja Liepājas Valsts 1.ģimnāzija Vācu valoda Atzinība
Dace Langenfelde Pļaviņu novads Pļaviņu novada ģimnāzija Vācu valoda Atzinība
Guntars Cīze Saldus novads Saldus vakara vidusskola Vācu valoda Atzinība
Lana Muhtše Rīga Rīgas 40.vidusskola Vācu valoda Atzinība
Kristaps Zvejnieks Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Vācu valoda Atzinība
Ļevs Pavlovs Liepāja Liepājas 12.vidusskola Vācu valoda Atzinība
Monta Eglija Liepāja Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskola Vācu valoda Atzinība
Paula Feldmane Rīga Rīgas 49.vidusskola Vācu valoda Atzinība
Sandra Strēle Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Vācu valoda Atzinība
Anna Auzāne Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Latviešu valoda  1
Laura Birģele Bauskas novads Bauskas pilsētas pamatskola Latviešu valoda  1
Madara Zamarina Ikšķiles novads Ikšķiles vidusskola Latviešu valoda  2
Santa Tīsenkofa Rīga Rīgas Franču licejs Latviešu valoda  2
Skaidrīte Graudiņa Rīga Rīgas Centra humanitārā vidusskola Latviešu valoda  2
Jolanta Beinaroviča Rēzekne Rēzeknes 5.vidusskola Latviešu valoda  3
Lauma Sniķere Lubānas novads Meirānu Kalpaka pamatskola Latviešu valoda  3
Laura Rassa Rīga Rīgas 31.vidusskola Latviešu valoda  3
Aiva Grudule Liepāja Liepājas Valsts 1.ģimnāzija Latviešu valoda  Atzinība
Anete Vandzberga Rojas novads Rojas vidusskola Latviešu valoda  Atzinība
Elīna Aļeiņikova Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Latviešu valoda  Atzinība
Evita Stikute Rēzekne Rēzeknes 5.vidusskola Latviešu valoda  Atzinība
Helēna Martinsone Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Latviešu valoda  Atzinība
Līva Kusiņa Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Latviešu valoda  Atzinība
Signe Kārkliņa Auces novads Auces vidusksola Latviešu valoda  Atzinība
Terēza Lepere Ventspils novads Ances pamatskola Latviešu valoda  Atzinība
Ilze Mileiko Ciblas novads Ciblas vidusskola Latviešu valoda  1
Anete Romanauska Saldus novads Saldus 2.vidusskola Latviešu valoda  1
Agija Lāce Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Latviešu valoda  2
Laura Liepiņa Iecavas novads Iecavas vidusskola Latviešu valoda  2
Līva Rubeze Ādažu novads Ādažu vidusskola Latviešu valoda  2
Ilze Šķiliņa Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Latviešu valoda  2
Laura Krūmiņa Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Latviešu valoda  3
Justīne Māliņa Rīga Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzija Latviešu valoda  3
Santa Čerbikova Talsu novads Talsu 2.vidusskola Latviešu valoda  Atzinība
Zane Feldmane Talsu novads Talsu Valsts ģimnāzija Latviešu valoda  Atzinība
Rūta Gaiļūna Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Latviešu valoda  Atzinība
Ieva Kampe Valkas novads Valkas ģimnāzija Latviešu valoda  Atzinība
Agnese Katlapa Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Latviešu valoda  Atzinība
Grieta Kļaviņa Talsu novads Talsu 2.vidusskola Latviešu valoda  Atzinība
Kristīne Kriņģele Ventspils novads Ugāles vidusskola Latviešu valoda  Atzinība
Anna Lielpētere Rīga Rīgas Franču licejs Latviešu valoda  Atzinība
Irēna Navrocka Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Latviešu valoda  Atzinība
Liene Ozoliņa Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Latviešu valoda  Atzinība
Katrīna Salmgrieze Rīga N.Draudziņas ģimnāzija Latviešu valoda  Atzinība
Iveta Vigupe Rēzekne Rēzeknes Valsts ģimnāzija Latviešu valoda  Atzinība
Sandra Žvagina Ventspils Ventspils 1.ģimnāzija Latviešu valoda  Atzinība
Terēze Rocēna Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Vides projekti 1
Kristīne Beinaroviča Daugavpils novads Zemgales vidusskola Vides projekti 1
Jānis Mjasņikovs Limbažu novads Limbažu 1.vidusskola Vides projekti 2
Anda Batarāga Līvānu novads Rudzātu vidusskola Vides projekti 2
Oskars Stulbergs Jūrmala Pumpuru vidusskola Vides projekti 3
Jānis Šatrovskis Vecpiebalgas novads Vecpiebalgas vidusskola Vides projekti 3
Reinis Kalnozols Engures novads Engures vidusskola Vides projekti 3
Toms Jānis Eglītis Limbažu novads Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Vides projekti 3
Violeta Janušķeviča Daugavpils novads Zemgales vidusskola Vides projekti Atzinība
Iļja Bulgaka Jūrmala Pumpuru vidusskola Vides projekti Atzinība
Edmunds Cepurītis Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Vides projekti Atzinība
Imants Latkovskis Rīga Privātā vidusskola "Patnis" Angļu valoda 1
Emīls Pakārklis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Angļu valoda 2
Jekaterina Bulavkina Vaiņodes novads Vaiņodes vidusskola Angļu valoda 2
Kārlis Rudenko Grobiņas novads Grobiņas ģimnāzija Angļu valoda 3
Staņislavs Rogozins Rīga Rīgas 60.vidusskola Angļu valoda 3
Rihards Bērziņš Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Angļu valoda 3
Mārcis Puriņš Saulkrastu novads Saulkrastu vidusskola Angļu valoda Atzinība
Arta Lediņa Grobiņas novads Grobiņas ģimnāzija Angļu valoda Atzinība
Alīna Jansone Rīga Rīgas vispārizglītojošā privātā vidusskola "Evrika" Angļu valoda Atzinība
Mārtiņš Urmans Valmiera Valmieras Valsts ģimnāzija Angļu valoda Atzinība
Roberts Rumba Jelgava Jelgavas Valsts ģimnāzija Angļu valoda Atzinība
Vivita Daņiļeviča Jēkabpils Jēkabpils 3.vidusskola Angļu valoda Atzinība
Guntars Cīze Saldus novads Saldus vakara vidusskola Angļu valoda Atzinība
Aleksandrs Dvorjaņņikovs Jelgava Jelgavas 5.vidusskola Angļu valoda Atzinība
Liene Ancīte Rīga Rīgas Hanzas vidusskola Angļu valoda Atzinība
Mārtiņš Jansons Rīga Rīgas 6.vidusskola Angļu valoda Atzinība
Edvarts Bērzs Valmiera Valmieras Valsts ģimnāzija Angļu valoda Atzinība
Jeļena Geplere Rēzekne Rēzeknes 6.vidusskola Angļu valoda Atzinība
Aleksejs Vorošilovs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Angļu valoda Atzinība
Dana Kovaļčuka Rīga Rīgas 89.vidusskola Angļu valoda Atzinība
Otto Tabuns Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Angļu valoda Atzinība
Linards Jukmanis Rīga Rīgas 2.vidusskola Angļu valoda Atzinība
Annija Vīnkalna Rīga Rīgas Kultūru vidusskola Angļu valoda Atzinība
Ņikita Garusjonoks Rīga Rīgas 92.vidusskola Angļu valoda Atzinība
Dāvis Eisaks Saldus novads Saldus pilsētas ģimnāzija Angļu valoda Atzinība
Oskars Zālītis Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Angļu valoda Atzinība
Laura Melne Rēzeknes novads Nautrēnu vidusskola Vēsture 1
Artūrs Orbidāns Ventspils Ventspils 4.vidusskola Vēsture 1
Signija Ludborža Rēzeknes novads Nautrēnu vidusskola Vēsture 2
Paulīne Latsone Valmiera Valmieras Viestura vidusskola Vēsture 2
Indra Gleizde Rēzekne Rēzeknes Valsts ģimnāzija Vēsture 2
Elīna Kļaviņa Priekuļu novads Priekuļu vidusskola Vēsture 2
Krista Soste Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Vēsture 3
Annija Bērziņa Rīga Rīgas Juglas vidusskola Vēsture 3
Liene Klapere Rīga Rīgas Juglas vidusskola Vēsture 3
Daiga Kuzmina Rēzekne Rēzeknes Valsts ģimnāzija Vēsture 3
Matīss Gricmanis Rīga Rīgas Franču licejs Vēsture 3
Baiba Kiršteina Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Vēsture 3
Santa Čerbikova Talsu novads Talsu 2.vidusskola Vēsture 3
Ieva Aišpure Rīga Rīgas Pļavnieku ģimnāzija Vēsture 3
Edgars Zadiņš Lielvārdes novads Jumpravas vidusskola Vēsture 3
Krista Papēde Kuldīgas novads Kuldīgas 2.vidusskola Vēsture Atzinība
Signe Pelne Rīga Rīgas Juglas vidusskola Vēsture Atzinība
Rigonda Sirmace Balvu novads Balvu Valsts ģimnāzija Vēsture Atzinība
Karlīna Jansone Ogres novads Ogres ģimnāzija Vēsture Atzinība
Žanete Zommere Vecpiebalgas novads Vecpiebalgas vidusskola Vēsture Atzinība
Elīna Dīce Aizkraukles novads Aizkraukles novada ģimnāzija Vēsture Atzinība
Lāsma Jansone Iecavas novads Iecavas vidusskola Vēsture Atzinība
Jūlija Candere Daugavpils Daugavpils Saskaņas pamatskola Vēsture Atzinība
Kristīne Šmiukše Balvu novads Balvu Valsts ģimnāzija Vēsture Atzinība
Reinis Riekstiņš Alūksnes novads E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija Vēsture Atzinība
Nils Mosejonoks Aizkraukles novads Aizkrukles novada ģimnāzija Vēsture Atzinība
Artūrs Goba Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Vēsture Atzinība
Līga Apsēna Madonas novads Kusas pamatskola Vēsture Atzinība
Darja Sorokina Rīga Rīgas 51.vidusskola Vēsture Atzinība
Elīza Marija Roshofa Limbažu novads Limbažu 3.vidusskola Vēsture Atzinība
Līva Lazdiņa Ogres novads Meņģeles pamatskola Vēsture Atzinība
Kristers Rožleja Kuldīgas novads V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija Vēsture Atzinība
Jānis Meinerts Rīga Rīgas 64.vidusskola Vēsture Atzinība
Sabīne Ģērmane Apes novads O.Vācieša Gaujienas vidusskola Vēsture Atzinība
Madara Medne Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Vēsture Atzinība
Krišjānis Baidekalns Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Vēsture Atzinība
Toms Zariņš Ogres novads Ogres ģimnāzija Vēsture Atzinība
Guntis Āķis Rīga N.Draudziņas ģimnāzija Vēsture Atzinība
Jānis Līvens Siguldas novads Siguldas 2.vidusskola Vēsture Atzinība
Andris Ivanovs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Vēsture Atzinība
Ralfs Piziks Valmiera Valmieras Valsts ģimnāzija Vēsture Atzinība
Salvis Skladovs Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Vēsture Atzinība
Jānis Siliņš Smiltenes novads Smiltenes Centra vidusskola Vēsture Atzinība
Jānis Eglītis Preiļu novads Preiļu Valsts ģimnāzija Vēsture Atzinība
Jānis Sarāns Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Vēsture Atzinība
Valters Srīvelis Rīga Rīgas komercģimnāzija Vēsture Atzinība
Dzintars Slišāns Balvu novads Tilžas vidusskola Vēsture Atzinība
Linda Plētiena Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Vēsture Atzinība
Ervīns Cauņa Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 1
Georgijs Treņins Rīga Rīgas 95.vidusskola Ķīmija 1
Jānis Briška Salas novads Salas vidusskola Ķīmija 1
Dmitrijs Jevdokimovs Rīga Rīgas 40.vidusskola Ķīmija 1
Roberts Bluķis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 1
Artūrs Šilovs Rīga Rīgas 65.vidusskola Ķīmija 2
Andrejs Jakovļevs Rīga Rīgas 92.vidusskola Ķīmija 2
Veronika Saharuka Rīga Rīgas 40.vidusskola Ķīmija 2
Andrejs Kuzņecovs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 2
Rihards Klūga Rīga Rīgas 41.vidusskola Ķīmija 2
Sergejs Seredenko Rīga Rīgas 40.vidusskola Ķīmija 2
Viktors Pozņaks Rīga Rīgas 22.vidusskola Ķīmija 2
Elza Liniņa Rīga Rīgas pilsētas 3.ģimnāzija Ķīmija 3
Gatis Ogle Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 3
Katrīna Krieviņa Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 3
Eduards Rutkovskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 3
Rihards Aleksis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija 3
Armands Rudušs Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Ķīmija 3
Artūrs Znotiņš Preiļu novads Preiļu Valsts ģimnāzija Ķīmija 3
Luks Ivanovskis Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Krišjānis Segliņš Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Elvis Rubīns Pļaviņu novads Pļaviņu novada ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Madara Dārziņa Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Māris Seržāns Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Dmitrijs Plaunovs Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Matīss Apinis Rīga Rīgas 6.vidusskola Ķīmija Atzinība
Edgars Haks Smiltenes novads Smiltenes ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Edgars Kakarāns Salas novads Salas vidusskola Ķīmija Atzinība
Kristaps Znotiņš Preiļu novads Preiļu Valsts ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Andris Lelis Rīga Rīgas 84.vidusskola Ķīmija Atzinība
Normunds Eliņš Madonas novads Madonas Valsts ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Valdis Ģībietis Rīga Rīgas Hanzas vidusskola Ķīmija Atzinība
Kārlis Seņko Dobeles novads Dobeles Valsts ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Vladislavs Antoņuks Rīga Rīgas 92.vidusskola Ķīmija Atzinība
Mārtiņš Stepiņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Anete Romanauska Saldus novads Saldus 2.vidusskola Ķīmija Atzinība
Anija Meiere Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Uldis Dzilna Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Tatjana Gerasimova Rīga Rīgas 72.vidusskola Ķīmija Atzinība
Ingus Pērkons Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Laura Avena Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Linda Vīksne Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ķīmija Atzinība
Māris Seržāns Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 1
Edgars Nemše Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 1
Mārcis Greitāns Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 1
Kristaps Znotiņš Preiļu novads Preiļu Valsts ģimnāzija Fizika 1
Sergejs Lukaņihins Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Fizika 1
Mārtiņš Stepiņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 1
Artūrs Znotiņš Preiļu novads Preiļu Valsts ģimnāzija Fizika 1
Konstantīns Franckevičs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Fizika 2
Elza Liniņa Rīga Rīgas pilsētas 3.ģimnāzija Fizika 2
Kalvis Kalniņš Liepāja Liepājas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 2
Vadims Kirillovs Rīga Preiļu Valsts ģimnāzija Fizika 2
Kirils Surovovs Rīga Rīgas Ostvalda vidusskola Fizika 2
Ivars Zubkāns Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 2
Valdies Dravnieks Saldus novads Saldus 2.vidusskola Fizika 3
Artūrs Krasts Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 3
Jānis Tjarvis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika 3
Ņikita Larka Rīga Rīgas 88.vidusskola Fizika 3
Edžus Urtāns Jēkabpils Jēkabpils Valsts ģimnāzija Fizika 3
Kārlis Seņko Dobeles novads Dobeles Valsts ģimnāzija Fizika 3
Sergejs Seredenko Rīga Rīgas 40.vidusskola Fizika 3
Alvis Logins Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Fizika 3
Ieva Ozolniece Dobeles novads Dobeles Valsts ģimnāzija Fizika 3
Jānis Šmits Rīga Rīgas Franču licejs Fizika 3
Georgijs Skorodumovs Rīga Rīgas 40.vidusskola Fizika Atzinība
Artjoms Iškovs Rīga Rīgas Ostvalda vidusskola Fizika Atzinība
Markus Zeļdes Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Fizika Atzinība
Sergejs Ivanovs Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Fizika Atzinība
Jaroslavs Arseņjevs Liepāja Liepājas 12.vidusskola Fizika Atzinība
Arnis Katkevičs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika Atzinība
Reinis Vītols Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika Atzinība
Reinis Rudzītis Bauskas novads Bauskas 1.vidusskola Fizika Atzinība
Normunds Vilciņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika Atzinība
Elvijs Namsons Dobeles novads Dobeles Valsts ģimnāzija Fizika Atzinība
Marta Britāla Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Fizika Atzinība
Aivars Grigorjevičs Rīga Rīgas pilsētas 3.ģimnāzija Ģeogrāfija 1
Armands Rudušs Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija 2
Roberts Bluķis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ģeogrāfija 2
Ēriks Zeps Rēzekne Rēzeknes 5.vidusskola Ģeogrāfija 3
Pēteris Rozenbaks Madonas novads Madonas Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija 3
Marta Mellēna Valmiera Valmieras Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija 3
Dāvis Immurs Rīga N.Draudziņas ģimnāzija Ģeogrāfija 3
Mārcis Gailis Valmiera Valmieras Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija Atzinība
Arnolds Eizenšmits Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Ģeogrāfija Atzinība
Anete Romanauska Saldus novads Saldus 2.vidusskola Ģeogrāfija Atzinība
Artūrs Laimītis Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Ģeogrāfija Atzinība
Jurijs Lukmans Tukuma novads Tukuma Raiņa ģimnāzija Ģeogrāfija Atzinība
Edmunds Cepurītis Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija Atzinība
Artūrs Toms Plešs Bauskas novads Bauskas 1.vidusskola Ģeogrāfija Atzinība
Jānis Kaņeps Tērvetes novads Augstkalnes vidusskola Ģeogrāfija Atzinība
Otto Tabuns Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Ģeogrāfija Atzinība
Gatis Bergs Jūrmala Jūrmalas Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija Atzinība
Jānis Brikše Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija Atzinība
Gunda Zvīgule Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Ģeogrāfija Atzinība
Kārlis Greitāns Rīga Āgenskalna ģimnāzija Ģeogrāfija Atzinība
Guna Rasa Mazsalacas novads Mazsalacas vidusskola Ģeogrāfija Atzinība
Armands Sebre Gulbenes novads Lizuma vidusskola Ģeogrāfija Atzinība
Edgars Kaņepējs Mālpils novads Mālpils vidusskola Ģeogrāfija Atzinība
Artis Vansovičs Rīga Rīgas Ziemeļvalstu ģimnāzija Ģeogrāfija Atzinība
Zane Grants Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 1
Alise Uzariņa Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 1
Santa Tīsenkofa Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 1
Dana Skrupska Rīga Rīgas 64.vidusskola Franču valoda 1
Paula Ulmane Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 1
Ina Zile Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 1
Linda Lappuķe Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 1
Kristiāna Bruzgule Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Franču valoda 1
Anna Marija Korolišina Rīga Rīgas 40.vidusskola Franču valoda 1
Marianna Selicka Daugavpils Daugavpils Valsts ģimnāzija Franču valoda 1
Liza Rižņikova Rīga Rīgas 34.vidusskola Franču valoda 2
Ričards Brencis Rīga Rīgas 40.vidusskola Franču valoda 2
Dāvids Keišs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Franču valoda 2
Monta Krūze Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 2
Marija Žavoronkova Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 2
Anna Bindere Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 2
Vladislavs Mananninkovs Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 2
Amanda Dolgā Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 2
Anastasija Javorska Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 2
Elena Ritenberga Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 2
Čiro Frederiko Tipaldi Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 3
Jekaterina Vinogradova Rīga Rīgas 40.vidusskola Franču valoda 3
Alise Čakārne Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 3
Aļivija Kovaļova Rīga Rīgas Purvciema vidusskola Franču valoda 3
Elīna Kolovza Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 3
Polina Ofrosimova Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 3
Elza Feldmane Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Franču valoda 3
Vija Viese Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda 3
Jeļena Jesajana Rīga Rīgas Purvciema vidusskola Franču valoda 3
Irina Bregvadze Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda 3
Andrejs Arnautovs Rīga Rīgas Puškina licejs Franču valoda 3
Laima Karlsone Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Anna Januškēviča Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Anna Korotkova Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Jekaterina Grigorjeva Daugavpils Daugavpils 9.vidusskola Franču valoda Atzinība
Anastasija Poļakova Rīga Rīgas 40.vidusskola Franču valoda Atzinība
Aleksejs Timčenko Rīga Rīgas Purvciema vidusskola Franču valoda Atzinība
Anna Gailīte Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Senda Bērziņa Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Anna Jašina Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Kristīne Aišpure Daugavpils Daugavpils 9.vidusskola Franču valoda Atzinība
Elizabete Žoņerčuka Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Jūlija Pjazinga Rīga Rīgas Purvciema vidusskola Franču valoda Atzinība
Oskars Teikmanis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Ieva Kavace Rīga Rīgas Franču licejs Franču valoda Atzinība
Levs Kodners Rīga Rīgas 40.vidusskola Franču valoda Atzinība
Nils Bukolovskis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Baiba Kiršteina Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Franču valoda Atzinība
Galina Fedotova Rīga Rīgas 13.vidusskola Franču valoda Atzinība
Līva Kreislere Rīga Rīgas Centra humanitārā vidusskola Franču valoda Atzinība
Diāna Djačenko Rīga Rīgas Klasiskā ģimnāzija Vizuālā māksla 1
Ieva Putniņa Rīga Pamatskola "Rīdze" Vizuālā māksla 1
Georgijs Skorodumovs Rīga Rīgas 40.vidusskola Vizuālā māksla 1
Elīna Čumakova Rīga Rīgas Anniņmuižas vidusskola Vizuālā māksla 2
Anna Tatuļčenkova Rīga Rīgas 28.vidusskola Vizuālā māksla 2
Magda Madrevica Tērvetes novads Augstkalnes vidusskola Vizuālā māksla 2
Ilze Grīnerte Baldones novads Baldones vidusskola Vizuālā māksla 2
Elīza Lāce Saldus novads Druvas vidusskola Vizuālā māksla 2
Jurģis Raginskis Kandavas novads Cēres pamatskola Vizuālā māksla 2
Alise Pētersone Saulkrastu novads Zvejniekciema vidusskola Vizuālā māksla 2
Lāsma Ignatāne Daugavpils novads Vaboles vidusskola Vizuālā māksla 2
Alīna Petrova Rēzekne Rēzeknes 2. vidusskola Vizuālā māksla 2
Sanita Reinerte Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Vizuālā māksla 2
Ieva Kampe Valkas novads Valkas ģimnāzija Vizuālā māksla 2
Kristiāna Caune Ķeguma novads Ķeguma komercnovirziena vidusskola Vizuālā māksla 3
Sandra Arķe Cēsu novads Cēsu pilsētas pamatskola Vizuālā māksla 3
Evita Fūrmane Beverīnas novads Trikātas pamatskola Vizuālā māksla 3
Samanta Martuženoka Salas novads Salas vidusskola Vizuālā māksla 3
Vanda Sondore Preiļu novads Preiļu Valsts ģimnāzija Vizuālā māksla 3
Kārlis Plotks Krāslavas novads Krāslavas Valsts ģimnāzija Vizuālā māksla 3
Anastasija Terskiha Rīga Rīgas 88. vidusskola Vizuālā māksla 3
Katrīna Elīza Urbanoviča Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Vizuālā māksla 3
Nadīna Bērtulsone Alūksnes novads E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija Vizuālā māksla 3
Jūlija Starovoitova Preiļu novads Preiļu 1. pamatskola Vizuālā māksla 3
Anete Grīnberga Krustpils novads Brāļu Skrindu Atašienes vidusskola Vizuālā māksla 3
Lelde Zvirbule Rīga Rīgas Juglas vidusskola Vizuālā māksla 3
Alīne Lipiņa Krimuldas novads Krimuldas vidusskola Vizuālā māksla 3
Paula Zibene Talsu novads Talsu 2.vidusskola Vizuālā māksla 3
Jānis Ābols Līgatnes novads Līgatnes novada vidusskola Vizuālā māksla 3
Agate Pudāne Ilūkstes novads Bebrenes vidusskola Vizuālā māksla Atzinība
Anna Kamaldiņa Jūrmala Majoru pamatskola Vizuālā māksla Atzinība
Ksenija Onufrijeva Rīga Rīgas 95. vidusskola Vizuālā māksla Atzinība
Līga Apermane Skrundas novads Skrundas vidusskola Vizuālā māksla Atzinība
Anna Līna Končus Salacgrīvas novads Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskola Vizuālā māksla Atzinība
Renāte Kalniņa Gulbenes novads Tirzas pamatskola Vizuālā māksla Atzinība
Elza Admidiņa Aizputes novads Aizputes pagasta pamatskola Vizuālā māksla Atzinība
Diāna Šņepste Naukšēnu novads Naukšēnu novada vidusskola Vizuālā māksla Atzinība
Silvija Priedīte Valmieras novads Rubenes pamatskola Vizuālā māksla Atzinība
Dita Kantore Saulkrastu novads Zvejniekciema vidusskola Vizuālā māksla Atzinība
Lita Lukaševiča Jelgava Jelgavas 3.pamatskola Vizuālā māksla Atzinība
Aiga Boldāne Baltinavas novads Baltinavas vidusskola Vizuālā māksla Atzinība
Paula Jurģe Ķekavas novads Ķekavas vidusskola Vizuālā māksla Atzinība
Jana Priedīte Valmiera Valmieras 2. vidusskola Vizuālā māksla Atzinība
Valters Andersons Ventspils novads Popes pamatskola Vizuālā māksla Atzinība
Linda Beitāne Dagdas novads Andrupenes pamatskola Vizuālā māksla Atzinība
Simona Balašova Engures novads Engures vidusskola Vizuālā māksla Atzinība
Irina Kozlova Rīga Rīgas 95. vidusskola Vizuālā māksla Atzinība
Tatjana Danilova Rīga Rīgas 54. vidusskola Vizuālā māksla Atzinība
Elīna Dāboliņa Ķekavas novads Ķekavas vidusskola Vizuālā māksla Atzinība
Vendija Egle Kuldīgas novads Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola Vizuālā māksla Atzinība
Elza Kaktiņa Lielvārdes novads Lielvārdes Edgara Kauliņa vidusskola Vizuālā māksla Atzinība
Alise Trifane Gulbenes novads Gulbenes novada Valsts ģimnāzija Vizuālā māksla Atzinība
Monta Priedola Pāvilostas novads Pāvilostas vidusskola Vizuālā māksla Atzinība
Elīna Zviedre Valmiera Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Vizuālā māksla Atzinība
Marija Šaurova Valmiera Valmieras 2. vidusskola Vizuālā māksla Atzinība
Laura Laimone Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Vizuālā māksla Atzinība
Linda Apse Talsu novads Talsu 2. vidusskola Vizuālā māksla Atzinība
Kristīne Babahina Kārsavas novads Kārsavas vidusskola Vizuālā māksla Atzinība
Dite Čepule Ludzas novads Ludzas pilsētas ģimnāzija Vizuālā māksla Atzinība
Līva Klismeta Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Vizuālā māksla Atzinība
Dāvids Beiters Jelgavas novads Jelgavas novada Kalnciema vidusskola Vizuālā māksla Atzinība
Karīna Naumova Ventspils Ventspils 4. vidusskola Vizuālā māksla Atzinība
Elza Burve Saldus novads Druvas vidusskola Vizuālā māksla Atzinība
Madara Biezā Balvu novads Balvu Amatniecības vidusskola Vizuālā māksla Atzinība
Laura Fedotova Viesītes novads Viesītes vidusskola Vizuālā māksla Atzinība
Baiba Strode Rīga Rīgas Ziemeļvalstu ģimnāzija Krievu valoda 1
Marina Bogdanova Alūksnes novads E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija Krievu valoda 1
Alīna Gribuste Viļānu novads Viļānu vidusskola Krievu valoda 2
Kristīne Verbicka Rēzekne Rēzeknes Valsts ģimnāzija Krievu valoda 2
Mārtiņš Pričins Rīga Rīgas 31.vidusskola Krievu valoda 3
Darina Širčenko Preiļu novads Preiļu 2.vidusskola Krievu valoda 3
Vanessa Čeiciniece Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Krievu valoda Atzinība
Agnese Laizāne Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Krievu valoda Atzinība
Ieva Arkle Ogres novads Ogres ģimnāzija Krievu valoda Atzinība
Kristīne Pozņaka Grobiņas novads Grobiņas ģimnāzija Krievu valoda Atzinība
Linda Eltermane Rīga N.Draudziņas ģimnāzija Krievu valoda Atzinība
Nikolajs Tukišs Daugavpils Daugavpils 17.vidusskola Krievu valoda Atzinība
Anna Skritņika Rēzekne Rēzeknes Valsts ģimnāzija Krievu valoda Atzinība
Jekaterina Blohina Rēzeknes novads Maltas 1.vidusskola Krievu valoda Atzinība
Emīlija Veselova Rīga Āgenskalna Valsts ģimnāzija Krievu valoda Atzinība
Jekaterina Soma Daugavpils novads Špoģu vidusskola Krievu valoda Atzinība
Irina Slaščova Liepāja Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskola Krievu valoda Atzinība
Sandra Bikova Pāvilostas novads Pāvilostas vidusskola Krievu valoda Atzinība
Māra Braslava Limbažu novads Limbažu 3.vidusskola Kulturoloģija 1
Zane Vaivode Preiļu novads Preiļu Valsts ģimnāzija Kulturoloģija 2
Karīna Jēkabsone Ogres novads Ogres ģimnāzija Kulturoloģija 2
Olga Gavrilova Rīga Rīgas 72.vidusskola Kulturoloģija 3
Diāna Ropša Rīga Rīgas Komercģimnāzija Kulturoloģija 3
Anete Beinaroviča Gulbenes novads Gulbenes novada Valsts ģimnāzija Kulturoloģija Atzinība
Dārta Cine Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Kulturoloģija Atzinība
Vineta Vinogradova Rēzekne Rēzeknes 2.vidusskola Kulturoloģija Atzinība
Poļina Arbuzova Rīga Rīgas 40.vidusskola Kulturoloģija Atzinība
Tatjana Gerasimova Rīga Rīgas 72.vidusskola Kulturoloģija Atzinība
Irēna Mirzajanova Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Kulturoloģija Atzinība
Kristers Rožlejs Kuldīgas novads V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija Kulturoloģija Atzinība
Anita Andersone Limbažu novads Limbažu 1.vidusskola Kulturoloģija Atzinība
Pēteris Rozenbaks Madonas novads Madonas Valsts ģimnāzija Politika un tiesības 1
Matīss Gricmanis Rīga Rīgas Franču licejs Politika un tiesības 2
Artūrs Orbidāns Ventspils Ventspils 4.vidusskola Politika un tiesības 3
Vents Krauklis Valkas novads Valkas ģimnāzija Politika un tiesības 3
Lolita Raščevska Daugavpils Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija Politika un tiesības 3
Anita Andersone Limbažu novads Limbažu 1.vidusskola Politika un tiesības 3
Edvīns Severs Rīga Rīgas 66.speciālās vidusskola Politika un tiesības 3
Ance Klāva Jelgava Jelgavas Spīdolas ģimnāzija Politika un tiesības 3
Ance Āboliņa Liepāja Liepājas 8.vidusskola Politika un tiesības 3
Baiba Kiršteina Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Politika un tiesības 3
Kristaps Znotiņš Preiļu novads Preiļu Valsts ģimnāzija Informātika 1
Oļegs Ošmjans Rīga Rīgas Valsts 1. ģimnāzija Informātika 1
Normunds Vilciņš Rīga Rīgas Valsts 1. ģimnāzija Informātika 1
Artjoms Iškovs Rīga Rīgas Ostvalda vidusskola Informātika 2
Olafs Eglājs Saldus novads Saldus ģimnāzija Informātika 2
Markus Zeļdes Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Informātika 2
Eduards Kaļiņičenko Rīga Rīgas 71. vidusskola Informātika 2
Pēteris Eriņš Rīga Rīgas Valsts 1. ģimnāzija Informātika 2
Edgars Nemše Rīga Rīgas Valsts 1. ģimnāzija Informātika 3
Oļegs Jeremejevs Rīga Rīgas Valsts 1. ģimnāzija Informātika 3
Konstantīns Franckevičs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Informātika 3
Kārlis Seņko Dobeles novads Dobeles Valsts ģimnāzija Informātika 3
Jānis Gruzis Saldus novads Druvas vidusskola Informātika 3
Ojārs Vilmārs Ratnieks Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Informātika Atzinība
Artūrs Rabšs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Informātika Atzinība
Germans Rimarevs Rīga Rīgas 10. vidusskola Informātika Atzinība
Anatolijs Bogdanovs Rīga Rīgas Valsts 1. ģimnāzija Informātika Atzinība
Toms Jakunovs Rīga Rīgas pilsētas 3. ģimnāzija Informātika Atzinība
Gustavs Mārtiņš Upmanis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Artūrs Krasts Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Agnese Ķerubiņa Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Kalvis Kalniņš Liepāja Liepājas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Jānis Smilga Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Normunds Vilciņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Pēteris Eriņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Oļegs Ošmjans Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 1
Andis Bērziņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Romāns Konstantinovs Rīga Rīgas pilsētas 2.ģimnāzija Matemātika 2
Ģirts Zāģeris Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Ilze Ošiņa Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Andrejs Kuzņecovs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Markus Zeļdes Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Matemātika 2
Kristaps Znotiņš Preiļu novads Preiļu Valsts ģimnāzija Matemātika 2
Arnis Katkevičs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Kārlis Seņko Dobeles novads Dobeles Valsts ģimnāzija Matemātika 2
Eduards Kaļiņičenko Rīga Rīgas 71.vidusskola Matemātika 2
Marta Britāla Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Jurijs Kudrjavcevs Rīga Rīgas 40.vidusskola Matemātika 2
Dmitrijs Logvinovs Rīga Rīgas Herdera vidusskola Matemātika 2
Sofya Romanyuk Rīga Rīgas 10.vidusskola Matemātika 2
Edgars Sedols Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 2
Santa Kratule Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Matemātika 2
Jānis Mārks Madonas novads Madonas Valsts ģimnāzija Matemātika 2
Lauris Vehis Valmiera Valmieras Valsts ģimnāzija Matemātika 2
Andris Locāns Gulbenes novads Gulbenes novada Valsts ģimnāzija Matemātika 3
Māris Seržāns Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Egita Fabiane Dobeles novads Dobeles Valsts ģimnāzija Matemātika 3
Vladlens Kurajevs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Leonīds Maslovs Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Matemātika 3
Sandris Samohvalovs Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Matemātika 3
Artjoms Ļipins Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Matemātika 3
Jaroslavs Arseņjevs Liepāja Liepājas pilsētas 12.vidusskola Matemātika 3
Ilze Buža Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Matemātika 3
Raivis Pastars Preiļu novads Preiļu Valsts ģimnāzija Matemātika 3
Andris Paškovskis Cēsu novads Cēsu Valsts ģimnāzija Matemātika 3
Dārta Spridzāne Grobiņas novads Grobiņas ģimnāzija Matemātika 3
Maira Vasiļevska Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Uldis Dzilna Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Ivars Getiņš Liepāja Liepājas 15.vidusskola Matemātika 3
Ēriks Gopaks Rīga Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Matemātika 3
Agnese Lagzda Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Jevgenijs Aksjonovs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Artūrs Semeņuks Rīga Rīgas 40.vidusskola Matemātika 3
Andrejs Semjonovs Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika 3
Margarita Biļdina Rīga Rīgas pilsētas 2.ģimnāzija Matemātika 3
Artūrs Znotiņš Preiļu novads Preiļu Valsts ģimnāzija Matemātika 3
Daiga Čerāne Baldones novads Baldones vidusskola Matemātika 3
Vitālijs Gagunovs Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Matemātika 3
Vsevolods Golovins Rīga Rīgas Purvciema vidusskola Matemātika 3
Aleksejs Peguševs Rīga Rīgas 40.vidusskola Matemātika 3
Ingus Pērkons Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Matemātika 3
Mikus Puriņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Edgars Eglītis Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Ivars Jaundžeikars Jaunjelgavas novads Jaunjelgavas vidusskola Matemātika Atzinība
Artūrs Krišjānis Goba Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Ņikita Larks Rīga Rīgas 88.vidusskola Matemātika Atzinība
Georgijs Skorodumovs Rīga Rīgas 40.vidusskola Matemātika Atzinība
Sindija Virse Valmiera Valmieras Viestura vidusskola Matemātika Atzinība
Pauls Pierhurovičs Jelgava Jelgavas Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Agnese Babre Dagdas novads Dagdas vidusskola Matemātika Atzinība
Līva Doniņa Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Reinis Doniņš Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Viktorija Raka Jelgava Jelgavas 5.vidusskola Matemātika Atzinība
Monta Vēza Saldus novads Saldus pilsētas ģimnāzija Matemātika Atzinība
Edgars Zaezerskis Ludzas novads Ludzas pilsētas ģimnāzija Matemātika Atzinība
Ēriks Zeps Rēzekne Rēzeknes 5.vidusskola Matemātika Atzinība
Sergejs Lukaņihins Rīga Rīgas Klasiskās ģimnāzija Matemātika Atzinība
Valters Kalnačs Valmiera Valmieras Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Anastasija Anspoka Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Matemātika Atzinība
Ieva Vasiļjeva Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Jeļena Vasiļjeva Brocēnu novads Brocēnu vidusskola Matemātika Atzinība
Dzintars Kanašēvics Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Ieva Skrebele Rīga Rīgas Franču licejs Matemātika Atzinība
Līga Mangule Valmiera Valmieras Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Anete Romanauska Saldus novads Saldus pilsētas 2.vidusskola Matemātika Atzinība
Pēteris Rudzusīka Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Baiba Stikāne Siguldas novads Siguldas Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Reinis Vītols Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Aleksandrs Goļenkovs Ogres novads Jaunogres vidusskola Matemātika Atzinība
Jānis Krima Limbažu novads Limbažu 1.vidusskola Matemātika Atzinība
Laura Mozule Balvu novads Balvu pilsētas ģimnāzija Matemātika Atzinība
Deniss Prohorenko Rīga Rīgas 13.vidusskola Matemātika Atzinība
Ivars Zubkāns Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Arvīds Dzelme Rīga Rīgas Valsts 1.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Jekaterina Fjodorova Liepāja Liepājas pilsētas 12.vidusskola Matemātika Atzinība
Gusts Sproģis Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Ainārs Tambaks Rīga Rīgas pilsētas 2.ģimnāzija Matemātika Atzinība
Artis Vaselāns Cēsu novads Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Kalvis Ertmanis Alūksnes novads E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Rolands Krumbergs Dobeles novads Dobeles Valsts ģimnāzija Matemātika Atzinība
Katerīna Marduseviča Daugavpils Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Matemātika Atzinība
Andrejs Prucevs Rīga Rīgas 61.vidusskola Matemātika Atzinība
Vārds, uzvārds Novads, pilsēta Mācību iestāde Mācību priekšmets Iegūtā vieta