karte
Valsts izglītības satura centrs (VISC) atrodas Izglītības un zinātnes ministrijas ēkā, Rīgā, Vaļņu ielā 2, 7.stāvā (dažas daļas arī 6.stāvā)
Sākumlapa > VISC > Kontakti

Kontaktinformācija

Pasta adrese: Valsts izglītības satura centrs, Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
Tālrunis: 67216500
Fakss: 67223801
Ērtākai un ātrākai informācijas apmaiņai un pakalpojumu saņemšanai iesakām izmantot elektroniskos saziņas līdzekļus
E-pasts:visc@visc.gov.lv
Uz šo e-pasta adresi VISC pieņem arī ar drošu elektronisko parakstu parakstītus dokumentus MK 28.06.2005. not. Nr.473 minētajos un papildus (DOC, XLS un PDF) datņu formātos.
Darba laiks – pirmdien no 8.30 līdz 18.00, otrdien – ceturtdien no 8.30 līdz 17.00, piektdien no 8.30 līdz 16.00.
Pusdienas pārtraukums – no 12.30 līdz 13.00.
Brīvdienas – sestdiena, svētdiena.
Reģistrēšanās valsts valodas prasmes pārbaudei, apliecību izsniegšana P: 10.00-17.00; O, T, C: 10.00-16.00.

 
Rekvizīti

Valsts izglītības satura centrs
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
Reģ. Nr. 90009115938
Rekvizīti Valsts nodevai par valsts valodas prasmes atestācijas profesionālo un amata pienākumu veikšanu [PDF] 

 
Vadītājs

Guntis Vasiļevskis
tālr. 67216500
Pieņemšanas laiks no 8.30 līdz 17.00 (pirmdienās – līdz 18.00)

 
Vadītāja vietnieki

Agra Bērziņa
Strūgu ielā 4, Rīgā
tālr. 67228987
Pieņemšanas laiks no 8.30 līdz 17.00 (pirmdienās – līdz 18.00, piektdienās – līdz 16.00)

Jānis Gaigals
tālr. 67814355
Pieņemšanas laiks no 8.30 līdz 17.00 (pirmdienās – līdz 18.00, piektdienās – līdz 16.00)

 
Izglītības satura departaments

Izglītības satura departamenta direktore – Profesionālās izglītības satura nodrošinājuma nodaļas vadītāja – Sarmīte Valaine
Tālr: 67503753, e-pasts:sarmite.valaine@visc.gov.lv

Vispārējās izglītības satura nodrošinājuma nodaļa

Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050. Tālr. 67216500; fakss: 67223801

Ieņemamais amats Vārds, uzvārds Tālrunis Telpa E-pasts
Nodaļas vadītājs Imants Vasmanis 67814244 715 imants.vasmanis@visc.gov.lv
Nodaļas vadītāja vietniece Ineta Upeniece 67216427 715 ineta.upeniece@visc.gov.lv
Vecākā referente (kulturoloģija, filozofija, ētika, kristīgā mācība, mūzika) Spodra Austruma 67814432 715 spodra.austruma@visc.gov.lv
Vecākā referente (mācību literatūra) Ināra Švarca 67212313 601a inara.svarca@visc.gov.lv
Vecākā referente (pirmsskola, sākumskola) Agrita Miesniece 67814437 715 agrita.miesniece@visc.gov.lv
Vecākā referente (latviešu valoda un literatūra) Aiva Neimane 67814463 709 aiva.neimane@visc.gov.lv
Vecākā referente (sociālās zinības, politika un tiesības, veselības mācība) Sandra Falka 67814438 715 sandra.falka@visc.gov.lv
Vecākā referente (svešvalodas, izņemot krievu valodu) Rita Kursīte 67814463 709 rita.kursite@visc.gov.lv
Vecākā referente (dzimtā valoda un literatūra mazākumtaut.izgl.progr, krievu valoda (svešvaloda)) Ļubova Jakovele 67814463 709 lubova.jakovele@visc.gov.lv
Vecākā referente (sports, veselība, psiholoģija, civilā aizsardzība un drošība) Inese Bautre 67814439 715 inese.bautre@visc.gov.lv
Vecākā referente (mājturība un tehnoloģijas, mājsaimniecība, vizuālā māksla, tehniskā grafika) Ilze Kadiķe 67814438 715 ilze.kadike@visc.gov.lv
Vecākā referente (dabaszinātnes, vides izglītība) Velga Kakse 67814453 715 velga.kakse@visc.gov.lv
Vecākā referente (ģeogrāfija, biznesa ekonomiskie pamati, ekonomika) Natālija Buile 67814432 715 natalija.buile@visc.gov.lv
Vecākais referents (matemātika) Jānis Vilciņš 67814468 701 janis.vilcins@visc.gov.lv
Vecākais referents (informātika) Viesturs Vēzis 67216500   viesturs.vezis@visc.gov.lv
Vecākā referente (Latvijas un pasaules vēsture) Vita Jaunozola 67814473 701 vita.jaunozola@visc.gov.lv

Profesionālās izglītības satura nodrošinājuma nodaļa

Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050. Tālr. 67216500; fakss: 67223801

Ieņemamais amats Vārds, uzvārds Tālrunis Telpa E-pasts
Izglītības satura departamenta direktore – Nodaļas vadītāja Sarmīte Valaine 67503753 602 sarmite.valaine@visc.gov.lv
Vecākā referente (datorika, kokapstrāde, būvniecība u.c.) Helga Kaukule 67220780 602 helga.kaukule@visc.gov.lv
Vecākā referente (komerczinības un administrēšana, skaistumkopšana, profesionālā valoda u.c.) Tatjana Daņilova 67503750 602 tatjana.danilova@visc.gov.lv
Vecākā referente (sekretariāta un biroja darbs, kosmetoloģija, ķīmijas tehnoloģijas u.c.) Dace Vīgante 67503751 602 dace.vigante@visc.gov.lv
Vecākā referente (enerģētika, lauksaimniecība, metālapstrāde, u.c.) Laura Iveta Strode 67503754 602 laura.strode@visc.gov.lv
Vecākā referente (viesnīcu un restorāna, tūrisma pakalpojumi, pārtika u.c.) Inta Annuškāne 67503752 602 inta.annuskane@visc.gov.lv

Speciālās izglītības nodaļa

Merķeļa iela 11, Rīga, LV-1050. Tālr. 67212228, 67212227

Ieņemamais amats Vārds, uzvārds Tālrunis Telpa E-pasts
Nodaļas vadītāja Mudīte Reigase 67212240 2.st mudite.reigase@visc.gov.lv
VPMK vadītāja, nodaļas vadītājas vietniece Ilga Prudņikova 67212227 2.st ilga.prudnikova@visc.gov.lv
Vecākā referente (logopēdijas eksperte) Anita Falka 67212228 2.st anita.falka@visc.gov.lv
Vecākā referente (speciālās pirmskolas izglītības jautājumos) Māra Liepniece 67212228 2.st mara.liepniece@visc.gov.lv

 
Valsts pārbaudījumu departaments

Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050. Tālr: 67814468; fakss: 67223801

Valsts valodas prasmes pārbaudes nodaļa

Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050. Tālr. 67216500; fakss: 67223801
Reģistrēšanās valsts valodas prasmes pārbaudei, apliecību izsniegšana P: 10.00-17.00; O, T, C: 10.00-16.00.

Ieņemamais amats Vārds, uzvārds Tālrunis Telpa E-pasts
Nodaļas vadītāja Anta Lazareva 67814478 606 anta.lazareva@visc.gov.lv
Vecākā referente Baiba Mūrniece-Buļeva 67814490 606 baiba.murniece@visc.gov.lv
Vecākā referente Inga Kokoreviča 67814480 606 inga.kokorevica@visc.gov.lv
Vecākā referente Aija Ozola 67814480 606 aija.ozola@visc.gov.lv
Vecākā referente Dagmāra Jaudzema 67284480 606 dagmara.jaudzema@visc.gov.lv
Vecākais referents Kaspars Poikāns 67284480 606 kaspars.poikans@visc.gov.lv
Vecākā referente (apliecību dublikātu izsniegšana) Zaiga Baltruna 67814480 606 zaiga.baltruna@visc.gov.lv
Vecākā referente (pretendentu reģistrācija) Jana Vagele 67281232 100 jana.vagele@visc.gov.lv
Vecākā referente (datu bāžu administratore) Rita Granāte 67814480 606 rita.granate@visc.gov.lv

Vispārējās izglītības pārbaudījumu nodaļa

Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050. Tālr. 67216500; fakss: 67223801

Ieņemamais amats Vārds, uzvārds Tālrunis Telpa E-pasts
Nodaļas vadītāja Ingrīda Kamarūte 67814468 701 ingrida.kamarute@visc.gov.lv
Nodaļas vadītājas vietnieks Lauris Grīvans 67814472 701 lauris.grivans@visc.gov.lv
Vecākā referente (pārbaudījumu norises tehniskais atbalsts) Elīna Beitiņa 67814479 701 elina.beitina@visc.gov.lv
Vecākais referents (vispārizglītojošo mācību priekšmetu pārbaudījumu saturs) Austris Cābelis 67814473 701 austris.cabelis@visc.gov.lv
Vecākais referents (vispārizglītojošo mācību priekšmetu pārbaudījumu saturs) Kaspars Špūle 67814468 701 kaspars.spule@visc.gov.lv
Vecākā referente (vispārizglītojošo mācību priekšmetu pārbaudījumu saturs) Lidija Mitrofanova 67814469 701 lidija.mitrofanova@visc.gov.lv
Vecākā referente (vispārizglītojošo mācību priekšmetu pārbaudījumu saturs) Ināra Zdanovska 67814481 701 inara.zdanovska@visc.gov.lv
Vecākā referente (vispārizglītojošo mācību priekšmetu pārbaudījumu saturs) Vita Jaunozola 67814473 701 vita.jaunozola@visc.gov.lv
Vecākais referents (vispārizglītojošo mācību priekšmetu pārbaudījumu saturs) Jānis Vilciņš 67814468 701 janis.vilcins@visc.gov.lv
Vecākais referents (IS administrators) Pēteris Zīraks 67814472 701 peteris.ziraks@visc.gov.lv
Vecākais referents Reinis Bergs 67814472 701 reinis.bergs@visc.gov.lv
Vecākā referente Maija Pavinska 67814472    

Profesionālās izglītības pārbaudījumu nodaļa

Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050. Tālr. 67216500; fakss: 67223801

Ieņemamais amats Vārds, uzvārds Tālrunis Telpa E-pasts
Nodaļas vadītāja Ruta Ančupāne 67814354 711 ruta.ancupane@visc.gov.lv
Vecākā referente (profesionālās kvalifikācijas eksāmena saturs) Irina Smirnova 67814354 711 irina.smirnova@visc.gov.lv
Vecākā referente (profesionālās kvalifikācijas eksāmena saturs) Maruta Daļecka 67814354 711 maruta.dalecka@visc.gov.lv
Vecākā referente (profesionālās kvalifikācijas eksāmena saturs) Brigita Pauniņa 67814353 711 brigita.paunina@visc.gov.lv
Vecākais referents (profesionālās kvalifikācijas eksāmena saturs) Jānis Deguts 67814354 711 janis.deguts@visc.gov.lv
Vecākais referents (profesionālās kvalifikācijas eksāmena norise) Māris Dukurs 67814353 711 maris.dukurs@visc.gov.lv

 
Interešu izglītības un tālākizglītības departaments

Strūgu iela 4, Rīga, LV-1003. Tālr. 67228987; fakss: 67226535
Agra Bērziņa, vadītāja vietniece - departamenta direktore, tālr. 67228987, e-pasts:agra.berzina@visc.gov.lv

Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļa

Strūgu iela 4, Rīgā, LV-1003. Tālr. 67228987; fakss: 67226535

Ieņemamais amats Vārds, uzvārds Tālrunis Telpa E-pasts
Nodaļas vadītāja Astra Aukšmuksta 67350957 10 astra.auksmuksta@visc.gov.lv
Nodaļas vadītājas vietniece (dziesmu un deju svētki, mazie mūzikas kolektīvi) Antra Strikaite 67350811 17a antra.strikaite@visc.gov.lv
Vecākā referente (audzināšanas darbs) Evija Pelša 67350813 16 evija.pelsa@visc.gov.lv
Vecākā referente (mūsdienu deja, 7.-9.klašu tautas deja) Zanda Mūrniece 67350815 5 zanda.murniece@visc.gov.lv
Vecākā referente (kora māksla) Rita Platpere 67350811 17 rita.platpere@visc.gov.lv
Vecākais referents (instrumentālā mūzika), Egils Šķetris 67350811 17a egils.sketris@visc.gov.lv
Vecākā referente (tautas deja) Ilze Mažāne 67350810 9 ilze.mazane@visc.gov.lv
Vecākais referents (programmas AWARD koordinators) Jānis Supe 67350810 9 janis.supe@visc.gov.lv
Vecākā referente (vizuālā un lietišķā māksla) Areta Raudzepa 67350810 9 areta.raudzepa@visc.gov.lv
Vecākā referente (skolu teātri) Dace Jurka 67350810 9 dace.jurka@visc.gov.lv
Vecākais referents (tehniskā jaunrade) Jānis Rage-Raģis 67350963 25 janis.rage-ragis@visc.gov.lv
Vecākā referente (vides izglītība) Inese Liepiņa 67350814 18 inese.liepina@visc.gov.lv
Vecākā referente (skolēnu zinātniski pētnieciskais darbs) Mudīte Kalniņa 67350814 18 mudite.kalnina@visc.gov.lv
Vecākā referente (nometnes, audzināšanas darbs) Inta Kraskeviča 67350813 16 nometnes@visc.gov.lv
Vecākā referente Andra Gadzāne 67228987 7 andra.gadzane@visc.gov.lv

Tālākizglītības un projektu nodaļa

Strūgu iela 4, Rīga, LV-1003. Tālr. 67228987; fakss: 67226535

Ieņemamais amats Vārds, uzvārds Tālrunis Telpa E-pasts
Nodaļas vadītāja Guntra Kaufmane 67350959 15 guntra.kaufmane@visc.gov.lv
Nodaļas vadītājas vietniece Dace Ozoliņa 67350960 13 dace.ozolina@visc.gov.lv
Vecākā referente (projekti) Inta Baranovska 67350961 19 inta.baranovska@visc.gov.lv
Vecākā referente (projektu asistente) Aina Špaca 67350961 19 aina.spaca@visc.gov.lv
Vecākā referente (mācību priekšmetu olimpiāžu organizatore) Agnese Mīļā 67814482 603
(Vaļņu iela 2)
agnese.mila@visc.gov.lv
Vecākā referente (profesionālā pilnveide profesionālajā izglītībā) Kristīne Bulka 67350811 17 kristine.bulka@visc.gov.lv
Vecākā referente (profesionālā pilnveide vispārējā izglītībā) Marta Sprūģe 67228987 19 marta.spruge@visc.gov.lv
Jurists - iepirkumu speciālists Terēzija Vālodze 67350958 14 tereze.valodze@visc.gov.lv

Administratīvā nodaļa

Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050. Tālr. 67216500; fakss: 67223801

Ieņemamais amats Vārds, uzvārds Tālrunis Telpa E-pasts
Nodaļas vadītāja Anitra Irbe 67814474 706 anitra.irbe@visc.gov.lv
Galvenā grāmatvede Jolanta Deičmane 67814474 706 jolanta.deicmane@visc.gov.lv
Grāmatvede Marika Dundure 67227688 714 marika.dundure@visc.gov.lv
Grāmatvede Kintija Štāle 67227688 714 kintija.stale@visc.gov.lv
Vecākā referente (personālvadības speciāliste) Kristīne Arājuma 67503026 712 kristine.arajuma@visc.gov.lv
Vecākā referente (sabiedrisko attiecību speciāliste) Diāna Ļaha 67212415 603 diana.laha@visc.gov.lv
Vecākais referents (mājaslapas administrators) Viktors Perfiļjevs 67814482 603 viktors.perfiljevs@visc.gov.lv
Vecākais referents Lauris Reigass 67814452 705 lauris.reigass@visc.gov.lv
Juriskonsulte Gundega Garklāve 67814467 712 gundega.garklave@visc.gov.lv
Juriskonsults Igors Buķis-Fleitmanis 67503026 712 igors.bukis-fleitmanis@visc.gov.lv
Vecākā referente Judīte Dzalbe 67216500 7.st. judite.dzalbe@visc.gov.lv

 
ESF projekti

Nozaru kvalifikācijas sistēmas izveide un profesionālās izglītības efektivitātes un kvalitātes paaugstināšana

Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050. Tālr. 67503753; fakss: 6722380

Ieņemamais amats Vārds, uzvārds Tālrunis E-pasts
Projekta koordinatore profesionālās izglītības satura jautājumos Sarmīte Valaine 67503753 sarmite.valaine@visc.gov.lv
Nozaru konsultante profesionālās izglītības satura jautājumos Helga Kaukule 67220780 helga.kaukule@visc.gov.lv
Nozaru konsultante profesionālās izglītības satura jautājumos Tatjana Daņilova 67503750 tatjana.danilova@visc.gov.lv
Nozaru konsultante profesionālās izglītības satura jautājumos Laura Iveta Strode 67503754 laura.strode@visc.gov.lv
Nozaru konsultante profesionālās izglītības satura jautājumos Dace Vīgante 67503751 dace.vigante@visc.gov.lv
Nozaru konsultante profesionālās izglītības satura jautājumos Inta Annuškāne 67503752 inta.annuskane@visc.gov.lv
Nozaru konsultants profesionālās izglītības eksaminācijas jautājumos Ruta Ančupāne 67814354 ruta.ancupane@visc.gov.lv
Nozaru konsultants profesionālās izglītības eksaminācijas jautājumos Brigita Pauniņa 67814353 brigita.paunina@visc.gov.lv
Projekta konsultants e-vides satura izveides un pilnveides jautājumos Māris Dukurs 67814353 maris.dukurs@visc.gov.lv