visc_eizdevums.jpg
VISC elektroniskais izdevums iznāk ik pēc divām nedēļām ceturtdienās. E-izdevumā tiek sniegta informācija par VISC darba aktualitātēm un plānotajiem pasākumiem. Daudzpusīga informācija ir pamats, lai mēs veiksmīgi varētu veikt savus uzdevumus!
Sākumlapa > VISC > E-izdevums

VISC e-izdevums

VISC izdod informatīvo e-izdevumu par iestādes darba aktualitātēm, izdevumā tiek sniegta arī informācija, kas nav pieejama VISC interneta mājaslapā.

E-izdevumā iekļauta informācija par izmaiņām mācību saturā, valsts pārbaudes darbiem, pedagogu tālākizglītību, interešu izglītību, audzināšanas jautājumiem, mācību priekšmetu olimpiādēm, VISC darba aktualitātēm, pasākumiem pedagogiem, VISC īstenotajiem Eiropas Savienības struktūrfondu projektiem, kā arī citas pedagogiem saistošas ziņas.

VISC aicina visus interesentus kļūt par e-izdevuma abonentiem!

Parakstīšanās uz VISC e-izdevumu

Jūs varat parakstīties uz VISC e-izdevumu un saņemt to, izmantojot elektronisko pastu.

Lai parakstītos uz šo izdevumu, atsūtiet mums e-pastu, ierakstot lauciņā Subject tikai vienu vārdu - Subscribe. Lauciņā, kas paredzēts tekstam, varat nerakstīt neko. Parakstīties jūs varat ŠEIT.

Lai atteiktos no parakstīšanās, atsūtiet mums e-pastu, Subject lauciņā ierakstot tikai vienu vārdu - Unsubscribe. Atteikties no parakstīšanās jūs varat ŠEIT.

VISC e-izdevumu arhīvs

E-izdevumos aktīvās hipersaites ir aktuālas to publicēšanas brīdī, vecākos izdevumos tās var būt neaktīvas un nepieslēgties tobrīd publicētajai informācijai.

2017.gads

2016.gads

2015.gads

2014.gads

2013.gads

2012.gads

2011.gads

2010.gads

2009.gads